yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (3)
  • medya (4)

  1. dermatoloğun önerisiyle kullanmaya başladığım güneş kremi. kuru/karma ve ne sürsem burun ve yanaklarımın kızardığı bir cildim var. krem kolay dağılıyor, tüm yüze iki fıs yetiyor ama ben hayatımda bu kadar beyazlaştıran bir krem görmedim. artık hassas cilde yönelik olmasıyla kızarıklık kapatsın diye mi yoksa tesadüfen yapısı mı bu şekilde ama böyle bir şey olamaz. sürdüğüm an yüzüm bembeyaz. işin kötüsü emilmesini bekleyince bile allıksız dışarı çıkamam, o biçim beyazlık. ilk gün sürüp çıkma gafletine düştüm, "allahaşkına noldu sana" diyenler oldu ki zaten beyaz tenliyimdir. bu yönü dışında yapısından, korumasından falan filan oldukça memnunum. yağlı ciltlere ağır gelebilir parlama yapabilir ama kuru ciltleri güzel nemlendiriyor. saygılar

  26 nisan 2016 12:14

  2. Mineral korumalar kimyasal korumalara karşı alerjisi olanlar için aslında. Ürün paraben içermiyor. Uva uvb korumalı. Suya karşı dayanıklı. Üzerinde parfümsüzdür diyor ama. Kokusu yağlı kokuyor açıkçası ben kokusunu beğenmedim. Muhtemelen de parfüm eklenmediği için böyle kokuyor o yüzden bu kısmı idare etmek lazım.

  Yüze sürdüğünüzde yağlı bir his bırakıyor ilk başta. Sonrasında cilt emiyor. Aynaya baktığınızda bir canlılık var ama yağlı bir görüntü yok. Elinizi yüzünüzde gezdirdiğinizde nemli bir his. Öyleki ben yüzüme bb krem dahil herhangi bir fondoten sürsem cildi kuru olduğu için ne kadar nemlendirsem de illa bi yerleri pul pul oluyor. Ancak bu ürünün üzerine bugün makyaj yaptım asla kuru yerlerde bir pul pul görüntü yok. Bu kısmı baya beğendim.

  Bu ürün bence sadece kuru ciltler için. Ben günde bi iki defa nemlendirici süren biriyim. O yüzden ben bile cildim tolere edebilicek mi diye düşündüm. Şuan ilk izlenim olarak evet makyajla makyajsız kullanılabilir durumda benim için. Ancak havalar daha da ısındığında daha çok güneşte kaldığımda ozamanki izlenimlerimi buraya editlerim.

  Şuan ürün yanında güneş sonrası balsamıyla satılıyor. Fiyatı ikisi birlikte 95 tl idi. Ürünün kendisini ve elimde nasıl durduğunu görsellerde bulabilirsiniz.

  24 mayıs 2016 11:18 24 mayıs 2016 11:20

  3. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Fiyat olarak biraz pahalı fakat güzel koruduğunu düşünüyorum. Yüzüm karma olmasına rağmen çok parlama yapmadı, azıcık yaptı. Güneş kremleri benim cildini aşırı yağlandırır ve hassas bir yapım olduğundan içerisindeki alkol gözlerimi yaşartır fakat bu üründe öyle bir şeyle karşılaşmadım. 

  Diğer yazarların da dediği gibi yüzde aşırı bir beyazlık bırakıyor ve uzun süre hatta saatlerce yüz bunu emmiyor yüzümü yıkadığımda ya da denize girdiğimde yeniden bembeyaz oluyor. O yüzden makyaj altı için çok uygun olmayabilir. Benim için sıkıntı olmuyor ama alacak süslülerin bilgisi olsun. Daha iyi mutlaka güneş kremleri vardır fakat ben hassas ciltli olduğumdan baya seçiciyim ve çok fazla ürün denemekten korkuyorum bu sebeple bu ürünü beğendim diyebilirim.

  7 ağustos 2018 14:23


  4. Kimyasal filtrelere karşı cildi en yüksek düzeyde koruyan güneş kremidir.Özellikle hassas,beyaz tenli ciltlerin kullanımına uygundur.Uygulamadan sonra çok uzun bir süre boyunca ciltte kalıyor ve çıkması da zor bi ürün.100 g olmasına rağmen yoğun kıvama sahip olduğu için kolayca bitmiyor.

  3 eylül 2019 18:45

  4

  5. Mineral koruma olduğu için ve nano boyutlarda mineral filtreler içermediği için tercih ettim. Fıs fıslı ve süt gibi kıvamı var. iki parmak kuralını uygulamak mümkün değil.inanılmaz beyazlık bırakıyor. İki parmak kuralını uygulamasanız bile beyazsınız. Artık beyazlığı nötrlesin diye ten rengime göre koyu kaçan bioderma aquafluid light renkli güneş koruyucusunu da üzerine sürüyorum aradan yarım saat geçtikten sonra falan. Böylece rengi kırılıyor. Ama ay gibi parlatıyor. Zira iş yerinde ay gibi parlıyorsun dediler. :D buarada nemlendirici sürmüyorum. Çünkü zaten kendisi nemlendiriyor yeterince gibi. Yağlı bir hissiyatı var ama sivilce yapmıyor. Karma ciltliyim. İçeriğindeki çinko oksitin de cilt üzerindeki iyileştirici etkilerini göstereceğini düşünüyorum. Fazla beyazlaştırıcı olduğundan zor bi kullanımı var ama dayanabildiğim yere kadar devam. :) 

  21 haziran 2020 18:45

  1

  6. kokusu kötü, bir hayli beyaz ve kalın tabakalı.Karma cildime pek iyi gelmedi

  7 aralık 2020 08:55

  3

  7. kimyasal filtrelere karşı reaksiyon gösteren ciltlere göre tasarlanmış %100 mineral filtreli güneş kremi.

  yapısı çok akışkan, yağ gibi, üstteki girdide de belirtildiği gibi 2 parmak kuralını kullanmak imkansız. yapısı itibariyle o miktarda ürünü yüzün kaldırması pek mümkün değil. vücut için kullanmak daha mantıklı geldi bana. çok beyaz olmayan kimsenin kolay kolay kullanabileceği bir krem değil zira beyazlık bırakmak bir yana dursun; alt tonu mavi-mor yansımalı bir beyaz tabaka oluşturuyor. malesef benim cilt tonuma uygun olmadığı için de kullanmaya devam edemedim.

  27 nisan 2021 12:08


  8. İki parmak kuralını uygulayarak kullandığınızda kardan adam beyazlığında bir yüzünüz oluyor. Daha az kullandığınızda bıraktığı beyaz iz katlanılabilir, ancak yeteri kadar kullanmadığınız için güneş koruma işini tam yapmayabilir bu durumda. Daha önce Keihl in bir güneş ürününü kullanmıştım, one göre daha korunuyormuş gibi hissediyorum. 

  27 nisan 2021 17:38

  1

  9. yüze kullanmak imkansız.yapışkan ve yağlı.Sivilce çıkarmıyor ama kuru cilde bile yağlı gelecek bir yapıda.Ancak vücutta kullanılabilir.Bir hayli beyaz bırakıyor cildi.

  3 mayıs 2021 15:20