0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (4)

1. dermatoloğun önerisiyle kullanmaya başladığım güneş kremi. kuru/karma ve ne sürsem burun ve yanaklarımın kızardığı bir cildim var. krem kolay dağılıyor, tüm yüze iki fıs yetiyor ama ben hayatımda bu kadar beyazlaştıran bir krem görmedim. artık hassas cilde yönelik olmasıyla kızarıklık kapatsın diye mi yoksa tesadüfen yapısı mı bu şekilde ama böyle bir şey olamaz. sürdüğüm an yüzüm bembeyaz. işin kötüsü emilmesini bekleyince bile allıksız dışarı çıkamam, o biçim beyazlık. ilk gün sürüp çıkma gafletine düştüm, "allahaşkına noldu sana" diyenler oldu ki zaten beyaz tenliyimdir. bu yönü dışında yapısından, korumasından falan filan oldukça memnunum. yağlı ciltlere ağır gelebilir parlama yapabilir ama kuru ciltleri güzel nemlendiriyor. saygılar

26 nisan 2016 12:14

2. Mineral korumalar kimyasal korumalara karşı alerjisi olanlar için aslında. Ürün paraben içermiyor. Uva uvb korumalı. Suya karşı dayanıklı. Üzerinde parfümsüzdür diyor ama. Kokusu yağlı kokuyor açıkçası ben kokusunu beğenmedim. Muhtemelen de parfüm eklenmediği için böyle kokuyor o yüzden bu kısmı idare etmek lazım.

Yüze sürdüğünüzde yağlı bir his bırakıyor ilk başta. Sonrasında cilt emiyor. Aynaya baktığınızda bir canlılık var ama yağlı bir görüntü yok. Elinizi yüzünüzde gezdirdiğinizde nemli bir his. Öyleki ben yüzüme bb krem dahil herhangi bir fondoten sürsem cildi kuru olduğu için ne kadar nemlendirsem de illa bi yerleri pul pul oluyor. Ancak bu ürünün üzerine bugün makyaj yaptım asla kuru yerlerde bir pul pul görüntü yok. Bu kısmı baya beğendim.

Bu ürün bence sadece kuru ciltler için. Ben günde bi iki defa nemlendirici süren biriyim. O yüzden ben bile cildim tolere edebilicek mi diye düşündüm. Şuan ilk izlenim olarak evet makyajla makyajsız kullanılabilir durumda benim için. Ancak havalar daha da ısındığında daha çok güneşte kaldığımda ozamanki izlenimlerimi buraya editlerim.

Şuan ürün yanında güneş sonrası balsamıyla satılıyor. Fiyatı ikisi birlikte 95 tl idi. Ürünün kendisini ve elimde nasıl durduğunu görsellerde bulabilirsiniz.

24 mayıs 2016 11:18 24 mayıs 2016 11:20