0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. kremi sürdüğümde yüzüme yapıştı resmen. çok yağlı ciltler bu kadar mat görüntüyü sevebilir belki. nasıl anlatayım bilmiyorum yüzüm kupkuru ve çok mat oldu. hatta sürmeden önce daha nemliydi sürdükten sonra geriyor gibi bir şey. üstüne nemlendirici uygulamam gerekiyormuş gibi hissediyorum ki bazı yerlere sürdüm zaten. bu biraz da beklentiye bağlı gergin hissi ve mat yüzü değil, parlak yüzü seviyorum ben.

yoğun bir parfüm kokusu var beni rahatsız etti yüzüme kokulu şeyler sürmeyi sevmiyorum.

kızarıklığa faydasını görmedim belki uzun süreli kullanımda oluyordur.

şu sıralar karma-yağlı cildim var. bende soyulma olmadı cildimle bütünleşti.

cildim çok yağlı diyenler bir şans verebilir, özellikle yazın yağlı ciltleri rahatlatabilir mat olmasından dolayı. tamamen beklentiye bağlı ben sevmedim diye kötü bir krem değil aslında. sivilce, kızarıklık gibi bir şeye sebep olmadı.

fiyatı biodermanın diğer nemlendiricilerine oranla pahalı ve 30 ml. bioderma h2o ile ikili paketler var öyle daha uyguna geliyor.

4 ağustos 12:25

2. recete.com'dan yaptığım alışverişte tester olarak göndermişler bu kremi. bugün denemek için açtım ve şok oldum. "sensitive" adında hassas ciltlere hitap eden bir kremde nasıl bu kadar yoğun parfüm kokusu olabilir aklım almadı. bariz bir şekilde erkek parfümü gibi kokuyor. cildi güzel nemlendiriyor fakat biraz yapışıklık hissi kalıyor emildikten sonra bile. bu fiyata daha iyi kremler alabileceğimizi düşünüyorum mesela cosmed day to day nemlendirici çok da uygun ve çok daha güzel bir krem.

edit: sürerken kokusu rahatsız ediyor, sürdükten kısa bir süre sonra kokuyu almamaya başlıyorsunuz. koku hassasiyeti olanları ancak sürerken etkiler.

4 ekim 19:25 4 ekim 19:59