yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (20)
  • medya (2)

  1. Yaklaşık olarak 1 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Alma sebebim burun kenarlarımdaki gözenekleri sıkılaştırmasıydı. 1 ayda bile gözle görülür bir fark olduğunu düşünüyorum. Bu tarz ürünlerde bence her şey düzenli kullanıma bağlı, eğer kutu bitene kadar düzenli kullanırsam baya baya gözeneklerimin nerdeyse yok olacağını düşünüyorum çünkü 1 ayda verdiği sonuç bile gayet başarılı. Kutu bitince bir edit yapacağım :)

  4 şubat 2018 13:19

  1

  2. Beğenmedim.Cildim yağlı ve siyah noktaya müsait geniş gözenekli bu toniğin cildimi derinlemesine temizlediğini hissedemedim ayrıca yapış yapış bir his bırakıyor ve kullandıktan sonra cildim hemen yağlanıyor gözeneklerime de bir etkisi olmadı sanırım dıckınsona geri döneceğim.

  20 temmuz 2018 23:49 28 ağustos 2018 01:00

  3.  biodermanın diğer tüm ürünleri gibi normal-yağlı cildime çok uyan bir ürün oldu bu da.cilt ürünleriyle ilgilenen bir eczacı önerisiyle almıştım bunu, alnımda nokta nokta pürüzler ve yağlanma problemi yaşadığım zamandı. yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ilk şişemi bitirmek üzereyim. her gün değil ama haftada 3-4 kullanırım. cildin yağını iyi dengeleyen bir tonik. kurutmadan bakım yapıyor yüzümde sağlıklı bir ışıltı oluyor. eksisi biraz yapış yapış olması. bioderma sebium gel temizleme jelini sevdiyseniz bunu da sevebilirsiniz.güncel fiyatı yerine göre 65-80 tl arasında değişebiliyor. bir şişe 200ml.

  21 temmuz 2018 00:50 21 temmuz 2018 00:54


  4. Geçenlerde tekrar Bioderma serisine dönüş yaptığımda aldığım ürün. Biraz fazla parfüm kokması sebebi ile cildime zarar veriyor gibi geliyor. Günde 2 sefer kullanabileceğimi söyledi eczacı ancak ben ya sabah ya akşam kullanıyorum. Normalde cildim çabuk adapte olmaz ve hemen sivilce yapar, 20 günü geçti, herhangi bir olumsuzluğu görmedim, fakat inanılmaz bir fark da olmadı. Şu an kullanmaya devam ediyorum, kutu bittiğinde bir yorumum daha olabilir süslüler.

  23 ekim 2018 00:12

  4

  5. Yağlı ve Hassas Ciltler İçin Sıkılaştırıcı ve Arındırıcı Tonik. recete.com’dan açıklamayı kopyala yapıştır yapıyorum:

  Yağlı ve hassas ciltler için gözenekleri sıkılaştırmayı hedefleyen, cilt pürüzlerine karşı etkili arındırıcı tonik. 3 ana etkisi ile 8 saate kadar cildin nemlendirmesine, ciltteki sebum ve ph'ın düzenlenmesine destek olur. Cildin arınmasına yardımcı olurken, cilt pürüzlerine karşı da mücadele eder. Patentli içeriği sayesinde ciltteki sebum kalitesinin düzenlenmesine destek olur ve gözeneklerin tıkanmasını önlemeyi amaçlar.

  yaptıkları:

  cildi nemlendiriyor. zaten bunun için almıştım bu toniği.

  ciltteki sebumu dengeledi, cildim yağlanmıyor

  cildimde zaten çok pürüz yok ama geçen gün kaşlarımı aldım biraz pütürleşti ve ona iyi geldi (gizlinot: kaş demişken avene termal su da kızarıklığı aldı bunu da ekliyim)

  gözeneklere etkisini henüz gözlemleyemedim. tonikten sonra bioderma pore refiner gözenek sıkılaştırıcı bakım kremini uyguladım. 5 ml hediye gelmişti, 5 ml kullanıp o krem hakkında yorum yapamam etkisini anlamak için daha uzun kullanmamak gerekirdi ama kullandığım süre zarfında pek etkisini görmedim. toniği de biraz daha kullanıp gözeneklere etkisi var mı yok mu editleyeceğim. zaten gözenek için değil nemlendirsin diye almıştım o yüzden şimdilik memnunum.

  24 ocak 2019 15:06

  5

  6. yağlı ve hassas ciltler için alkol içermeyen tonik. İçerdiği bitki özleriyle alkole gerek kalmadan gözenekleri sıkıştırıyor. 2 aydır kullanıyorum, kurutmak bir yana, cildimdeki gerginliği duş sonrası oluşan kızarıklıkları bu tonik sayesinde yatıştırıyorum. Çok da bereketli bir ürün. 2 aydır günde 2 kere kullanmama rağmen şişenin yarısına bile gelmedim.

  10 şubat 2019 20:53

  7. Geniş gözenek sahibi bir kadın olarak bu toniği çok beğendim. Gözeneklerimi sıkılaştırdı ve cildime parlaklık etkisi verdi. Yağlı ciltli olmama rağmen bir sivilcem bile çıkmadı. Kesinlikle birdaha edineceğim.

  26 şubat 2019 19:47


  8. Düzenli kullanımda işini gayet iyi yapıyor. Tabi ben sebium jel temizleyici ve sebium pore refinerla birlikte kullanıyorum. Bu üç ürün joker benim için. Gözenek ve siyah noktaya faydasını gördüm

  1 mayıs 2019 02:16

  5

  9. t bölgemdeki aşırı yağlanma sebebiyle tanıştığım şahane ürün.

  bundan önce, herkesin öve öve bitiremediği la roche posay effaclar serisinden bir temizleme jeli ve nemlendiricinin tanışma setiyle sebuma karşı savaşıma başladım. benim için çok acı bir tecrübe oldu; kızarıklık, pütürcüklenme, sivilcelenme gibi problemler yaşattı bu seri bana. normalde bu problemleri yaşamayan cildim, esasında mücadele edeceğini vaad ettiği sorunları önüme çıkardı. tek derdi aşırı sebum üretimi olan cildim resmen savaş alanına döndü. (bu arada yalnızca t bölgeme uyguladım bu ürünleri)

  bu kötü tecrübeden sonra bioderma sebium lotion ilaç gibi geldi desem yeridir. sebum kontrolünde çok başarılı olduğunu söyleyemem ama gözenekler ve siyah noktalar konusunda muazzam. yaklaşık 1 aydır sabah-akşam temiz cildime (yine sadece t bölgesi) uyguluyorum ve t bölgem çok daha duru ve temiz bir görünüm kazandı. kurtulmak için ne taklalar attığım siyah noktalarım bile kendiliğinden azaldı ki bunun ne kadar zor olduğunu hepimiz biliriz. bence tek dezavantajı boyutu; açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmesi gerektiğini belirttikleri bir ürüne göre bir hayli fazla. küçük boyunu da hep setlerin içinde görüyorum, tek başına satılsa onu almak daha mantıklı olabilir çünkü değil 6 ayda 1 senede bile o şişeyi bitirmek imkansız.

  8 mayıs 2019 13:19

  10. Karma ciltlere özellikle yazın çok iyi gelecek bir tonik. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum lekelere iyi geldiğini ve yeni sivilce oluşumunu engellediğini düşünüyorum.

  22 mayıs 2019 23:43