yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. maalesef iddia edilen kadar kalıcı olmayan, fiyatını hak etmediğini düşündüğüm jel eyelinerdir. 4-5 saat sonra gözpınarı kısmından akmaya başlıyor.

  20 nisan 2015 23:00 ed.22 nisan 2015 18:16

  2. Jel eyelinerların kralıdır kendisi. yani loreal jel eyeliner gibi yumuşak sürümlü değil. Rengi daha siyah, kalıcılığı da daha fazla.

  23 nisan 2015 19:46 ed.25 nisan 2015 17:42

  3. elimde bir adet (link: http://smg.photobucket.com/user/Sirvinya/media/Blog/131113BBForest3.jpg.html forest shimmer ) rengi bulunan jel eyeliner. ama bobbi brown'nın sitesinde bu rengi göremedim. artık satılmıyor olabilir. renk kahverengi içinde yeşillik ve grilik barındırıyor ve altın simleri var. ben kahve ve ela gözlere çok yakışacağına inanıyorum. çok doğal duruyor. siyah ve kahverengi eyelinera güzel bir alternatif. 3 sene evvel falan aldığım yine sanırım artık satışta olmayan (link: http://3.bp.blogspot.com/-gaE-fBFlbbY/UIGEFhS733I/AAAAAAAAB3w/wckChWc9lD8/s1600/blog1.jpg avon glimmerstick chroma mocha flash) göz kalemini andırıyor renk açısından onu da çok severek kullanıp bitirmiştim. kalıcığı gayet yerinde. kuruduktan sonra dağılmıyor ve kolay temizleniyor. violet ink ve black mauve shimmer renklerinde de gözüm var.

  31 mayıs 2015 22:30


  4. yumuşak, kremsi bir yapıya sahip, asla dağınık gözükmeyen liner. neredeyse dövme gibidir, kuruduktan sonra zor çıkar, hemen bulaşmaz. kuruyana kadar biraz dikkatli olmayı gerektirir. bu ve kalem versiyonu arasında gidip gelip sonunda bobbi brown'un jel eyeliner'ını aldım. Sürülmesi elbette kalem kadar kolay değil ama iyi vakit ayrırsanız hakkaten müthiş sonuç yaratır. benzer fiyat segmenti denilebilecek mac'e tercih ederim.

  6 temmuz 2015 19:26

  5. Jel eyeliner ile ilk tanışmam bu ürünle olmuştur. Kullanmayı beceremesem de 3 rengini (black ink, forest shimmer ink, denim ink) almışım zamanında ve en eskisi 3,5 yaşında olmasına rağmen hala kurumadı (kozmetik ürünlerimi ağızları sıkı bir şekilde çekmecede, ısı ve ışık almayan bir yerde saklıyorum) . O zamanlar fiyatı 55tl civarıydı, şu an sağlam zam yemiş hali 85tl. Açıkçası ben eyeliner sürmeyi beceremediğimden genelde far bazı veya far niyetine kullandım. Kimseye tavsiye etmiyorum ama bir kere makyajlı uyuyakalmıştım ve sabaha göz makyajım aynı şekilde uyandım. Bence kalıcılığı oldukça başarılı.

  3 aralık 2015 16:39 4 aralık 2015 08:53

  6. bobbi brown'ıneyeliner fırçası ile kullanıyorum. inanılmaz kolay sürülüyor, kalıcılığı çok iyi.

  ama gelin görün ki o kadar dikkatli kullanmama, ters koymama rağmen 7 ayda kurudu. o kadar para verince biraz daha dayanmasını bekliyosunuz yani. çok sinirlendim yine bak.

  3 aralık 2015 20:54

  7. Uzun süre kesintisiz kullandım demek isterdim fakat diyemeyeceğim, nitekim kısa sürede kurudu. Kullandığım süreçte de zaten çok memnun kalmamıştım, yeterince renk veremediğini düşünüyordum. Bir daha almayacağım kesin olan eyeliner.

  3 aralık 2015 21:54 ed.4 aralık 2015 12:53


  8. adele'in albüm kapağı olan eyeliner(ybkz: black ink)'dır kendisi.yalnız mua'sı üstünden bir taşım da mac point black liquid last eyeliner'la geçer,böylece tadından yenmez.albüm kapağıdır dedim,çünkü bakınca sanki adele degil de,eyeliner var gibi bi baskınlıkta o kapak,kanımca eyeliner devrimini ekseriyetle gerçekleştirmiştir.

  15 nisan 2016 18:19 15 nisan 2016 18:20

  9. Kesinlikle mac blacktrack jel eyelinerla yarışamayacak üründür benim gözümde. Herkes o kadar memnun ki benim ki mi bozuktu diye çok düşündüm ama yok yapısı gayet yerinde. Evet kalıcılığı fena değil, nispeten kolay sürümlü ama simsiyah değil. Bu anlamda inglot ve mac'in jel eyelinerların yanında hengamesi okunmaz. Bittiğinde koşa koşa mace geri dönceğim

  15 nisan 2016 19:30

  10. fırça hediyesi nedeniyle stokta bulunmayan black ink yerine caviar ink rengini aldım 2 hafta önce.

  niyetim siyahını almaktı ama ağırdan aldığım için tükendi. caviar ink de çok koyu bir kahverengi.

  neyse bu hafta sonu deneyeyim dedim çünkü siyah sert gösteriyor diye cumartesi dışarı çıkarken uyguladım color tattoo creme de nude'un üzerine.

  keşke daha önce alsaymışım!

  elimde loreal, maybelline, estee lauder, shiedia marka eyelinerlar var ve açık ara en iyisi bu.

  sürümü, yumuşaklığı o kadar hoşuma gitti ki...

  bundan sonra hep bununla devam ederim ben. elimdeki diğer eyelinerlara verdiğim paraya acıdım.

  hatta boynerden maybelline siyah eyeliner sipariş etmiştim 7.5tl ye (%70 indirimdeydi stoklayayım diye) kargoyu almadan geri gönderdim.

  fiyatı 10 katından fazla bile olsa (ki 85tlye aldım bobbiyi) bir kere alır tepe tepe kullanırım.

  ama kuruma problemini nasıl çözerim bilmiyorum. önerisi olan yeşillendirsin.

  6 haziran 2016 11:09