sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (140)
  • medya (4)

  1. özellikle işe yarayan clinique kampanyaları ve etkinlikleri talip edilesi mağaza. komzetik alışverişinde kendilerini beğendiğimizi belirtmeliyim.

  14 ocak 2014 16:22

  2. sahibi cem boyner, tüm boyner mağazalarına verdiği talimatla gönülleri fethetmiştir.

  (link: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25991939.asp "allah utandırmasın")

  12 mart 2014 22:32

  3. artık tüm kozmetik ürünlerimi alacağım mağazalar zinciri. şaka şaka belki yolum düşerse bir ıslak mendil alır çıkarım, param yok benim sözlük, öğrenciyim ben sözlük :(.

  18 mart 2014 19:56

  4. insanları kandırma çabaları konusunda kesinlikle (yazar: nursplanetbeauty )'ye katıldığım mağazalar zinciri. bahsi geçen far paletini çıkar çıkmaz 149 tl indirimsiz fiyatıyla almıştım, 345 ne yahu, o parayı hak edecek clinique ürünü mü var?

  10 mayıs 2014 11:46

  5. Pazar yeri gibi dağınık duran mağazalar zinciri.sahibi cem boynerdir ve Boyner grubuna geçdiğimiz zamanlarda ykm'yi de katmıştır.şimdilik ykm'ye göre Boyner daha iyidir ama bence genede Boyner bile kötünün iyisidir fiyat, eleman,ürün ve müşteri memnuniyeti açısından.

  10 eylül 2014 19:15

  6. Nedense hep kazıklandığımı düşündüğüm mağaza.Çeşitli markalar olduğu için tercih ediyorum,indirim diye aklımı çelip alışverişten sonra durumu farkettiğim olmuştur,özellikle ayakkabı ve kozmetik ürünleri konusunda dikkat edilesi indirim yanıltmaları var. Buarada diğer mağazalardaki kozmetik standı elemanlarını bilmiyorum ama Ankamall'dekiler yardımcı olmaktan çok ürünü satayım da ne olursa olsun derdinde.

  27 eylül 2014 22:53

  7. Online alışverişine kesinlikle bulaşılmaması gereken mağaza. Hemen teslim ürünlerim İstanbul gönderimli olduğu halde 1 haftadır elime ulaşmadı ve 1 hafta sonunda tedariğinde sorun yaşadıklarıyla ilgili bir mail aldım. Tabii sonrasında siparişi iptal ettim. Bundan sonra online alışverişte uzak durulacaklar arasına girdin boyner, üzgünüm.

  24 aralık 2014 10:50 ed.8 mart 2016 12:20

  8. çalışanlarından birinin iş tanımını unuttuğu ve bana çocuk muamelesi yaptığı firmadır.

  kış dönemi, marmara park'ta palto bakıyorum. 3-5 tane model beğendim, aynanın karşısında giyip çıkarıyorum. kararsız kaldım. vaktim de çok yok, çıkardıklarımı tekrar yerine koymadım, gelişigüzel şekilde askının üzerine bıraktım.

  bu arada yaklaşık 15 dk'dır ortalarda kimsecikler yok. tam arkamı döndüm gidiyorum, birisi "hanfendi, hanfendiii" diye bağırıyor arkamdan. "bir şey mi düşürdüm" diye düşünerek arkamı döndüm ki kızın biri "bunları böyle bırakmıyoruz yalnıız" dedi. ben o dumurla "e senin işin ne o zaman?!" diyemedim. yürüdüm gittim.

  yardımcı olmayı teklif etmiyorsun, bir kenardan izliyorsun, bir zahmet dağılan giysileri de sen topla! öyle orada dikil diye mi para veriyorlar sana.

  10 temmuz 2015 23:43

  9. burada çalışanlar mı, yoksa mağaza prensibi mi bilmiyorum ama biraz az akıllılar. anlatayım. biraz araştırmadan sonra (gbkz: guerlain lingerie de peau fondöten) almaya karar verdim ve boynere gittim. görevli bayan baya ilgilendi, sürdü etti, guerlain'in başka bir fondoteniyle kıyasladı falan buraya kadar herşey süper. fakat akıllandığım için, fondoteni asla tester'sız almamaya karar vermiştim. hem cildim hassas, herşeye sivilce çıkarıyor... hem de mağaza ışığının nasıl yanıltıcı olduğunu bildiğimden. neyse harikaymış ama benim bunu denemem lazım deyip tester istedim. istediğim bir pump süslüler. 1 pump. guerlain de boyner de eksilmez 1 pump fondoten sıkıp plastiğe verse bana değil mi? katiyen vermedi. gezin gün içinde bir daha gelin dedi. herkesi işsiz güçsüz sanıyorlar ben sanki gezmeye çıkmışım. almam o zaman ben de deyip çıktım. 190 küsür fiyatı var yani, parayı kolay kazanmıyoruz.

  boyner de guerlain de zengin oldu böylece, aman haaa 1 pump 1 pump'tır sakın kaptırmayın. ben şimdi sevil'e, tekin acar'a (ki ikisini de pek sevmem) sephora'ya gidicem. hangisi tester'dan verirse ondan alıcam. bu işte az akıllılıktır dostlar, en hafif tabirle. az akıllı boyner.

  bu arada böyle saçmalığın türkiyeden başka hiçbir yerde yaşanmayacağını bildiğimden, işim olmadığı bir ara guerlain'e mail atacağım. birşey beklediğimden değil sırf pislik olsun.

  25 temmuz 2015 16:49 25 temmuz 2015 16:49

  10. burası parfüm almak isteyen her müşterisine neden 100 ml satmaya çalışıyor. Benim tercihim fiyatından dolayı 30 ml ama inatla her istediğim marka için a onun 30 ml üretilmiyor derler hatta bazı çalışanları 50 ml bile yok diyor. Boynerden çıkıp sephoraya gittiğimden hem istediğim parfümün 30 ml buldum. Bazı şeyler için saçmalamaya değmez bence bıraksınlar kim kaç ml istiyorsa onu alsın ya da kendileri bilir bu saatten sonra kendini baştan da yaratsa bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum oradan

  25 temmuz 2015 20:54