sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • medya (3)

1. Hala tekrar tekrar açıp kilit sahnelerini izlediğim ve izlerken aynı derecede heyecanlandığım dizidir. Uzun bir süre üstüne başka bir şey izlemek istemedim. Hoş hala da istemiyorum. Ansızın gelen bi kararla izlemeye başlayıp günde 3-4 bölüm izlemeden yapamaz hale gelmiştim. Bitirdikten sonra final bölümünü izleyenlerin o anki tepkilerini içeren videolara da sarılabilir(gizlinot: bi süre içine düştüğünüz boşluğu unutturabiliyor)(gizlinot: gülücük)

13 nisan 2015 13:24

2. efsane dizidir. her bölümü ayrı bir şaheser benim gözümde. insanoğlunun içinde zaten var olan zalimliğin, uygun şartlar altında ortaya çıkmasını çok güzel işler. benim diziye başlamamın ve sevmemin asıl nedeni ise kimyaya olan ilgim, olaylar zaten bunun üzerine kurulu olduğundan bu yönüyle de hayran oluyorum bir kere daha. tabi bir de jesse pinkman gerçeği var. (gizlinot: heheh) şu sıralar tek hayalim bu yoğun yılı geride bırakıp doya doya baştan izlemek. diziye dair en sevdiğim fotoğraflardan birisini de paylaşmak istiyorum. (gizlinot: bkz: görseller)

13 nisan 2015 13:46

3. bitirdiğim tek ve ilk dizi. bryan cranston (walter white) rolüne hazırlanırken uyuşturucu ile mücadele derneğinden meth yapımını öğrenmiş diyorlar. ayrıca kendisinin parmağında breaking bad logosunun dövmesi vardır.

13 nisan 2015 14:28

4. Bir insanın ne kadar değişebileceğini gösteren yegane dizi. çok çok güzel ve anlamlı bir dizidir ve cidden ağır psikolojiktir. oyuncuların başarısına yorum yok zaten. bu diziyi izledikten sonra kimya ve kimya mühendisliği yazan (gizlinot: ve kazanan) 3 arkadaşım oldu. yalnız gus gelene kadar dizi gerçekten çok ağır ilerliyor ilk iki sezonu zorlaya zorlaya izlemiştim fakat sonrası... herneyse bence kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi, kafa dağıtmak için de birebir zaten. oturun izleyin ahali. (gizlinot: imdb puanı her şeyi anlatıyor) (gizlinot: I am not in danger Skyler, i am the danger) (gizlinot: i am the one who knocks)

13 nisan 2015 17:29 13 nisan 2015 17:31

5. 50 yaşında, lisede kimya öğretmeni olan Walter White, maddi açıdan ailesinin gereksinimlerini karşılayabilmek için araba yıkamacısında ek iş yapmaktadır ancak bir süre sonra ileri derecede akciğer kanseri olduğunu ve çok kısa bir ömrünün kaldığını öğrenir."Şimdiye dek, namusum ve şerefim ile dürüst bir insan olarak yaşadım, ancak kanserden başka bir sonuç elde edemedim."diyerek uyuşturucu yaptığını bir rastlantı sonucu öğrendiği eski öğrencisi Jesse Pinkman ile birlikte metamfetamin işine girer. Kimya konusunda çok başarılı işlere imza atmış öğretmen ile uyuşturucu piyasasını iyi bilen eski öğrencisi, yüksek kalitede ve saflıkta metamfetamin üreterek uyuşturucu ticaretine başlarlar.

Muazzam bir dizidir. Sanat yönetmenlerinin çıkardığı işler harikuladedir. Bu dizi beklentilerimi o kadar yükseltti ki sonrasında başladığım bir çok diziyi beğenmeyip yarım bıraktım. Yeri çok başkadır. Boşluğu doldurulamayandır.

16 nisan 2015 23:43 17 nisan 2015 00:09

6. Vince abimizin güzel bir haberi geldi 2017 de yeni sezon başlıyormuş sevindim bu duruma :) kararlarından caymazlar umarım da ben gibi tutkunlarını hayal kırıklığına uğratmazlar.

10 mayıs 2015 00:24

7. bitirmeme 5 bölüm kalmış olan dizidir. 3. sezonun hatırlayamadığım bir bölümünde Kafka'nın "Dönüşüm" adlı eserine çok net bir atıf vardı. aslında bence tüm dizinin özeti de bu hikayedir. Normal, sıradan bir kimya öğretmeninin zamanla nasıl dönüşüm geçirdiğini, sessiz sakin bir insandan nasıl gözü kara bir uyuşturucu üreticisine dönüşüp, göz kırpmadan insan öldürecek hale geldiğinin hikayesidir. Gregor Samsa'nın dönüşüm hikayesi gibi.

Gus Fring bence en şahane karakterlerden biriydi. Gitmeseydi iyiydi bence.

18 mayıs 2015 13:40

8. muazzam dizi muazzam oyunculuk muazzam kurgu. psikolojisi gerçekten ağır bir dizi. insana çok dokunuyor ama bence bir başyapıt. bir insanın sade, dürüst, kanunlara uyan, iyi biri iken yaşadıkları ve girdiği yol ile başına gelenler sonucu nasıl bambaşka birine evrildiğini gösteriyor. her sezonunu zevkle izlediğim, başta walter white olmak üzere, saul, skyler karakterlerinin de hakkıyla canlandırıldığını düşündüğüm dizi.

18 aralık 2015 16:53

9. çok sevdiğim, dördüncü sezonunda olduğum ve bitmesini istemediğim biricik dizim. o kadar çok seviyorum ki. hele bazı anlar oluyor, dizi yavaş ilerlerken birden bir şeyler oluyor, tavana bakıp çığlıklar içinde sapık fangirllere dönüşüyorum, yo.

bu arada bu başlığa bakmamın sebebi kullanıcı adından dolayı (yazar: heyfellas)tır. az evvel girdisini görünce kullanıcı adı anında breaking bad'i anımsattı.

10 ocak 2016 01:25

10. ilk sezondan son sezona çok keyif alarak izlediğim, bittiğinde çok hüzünlendiğim güpgüzel dizi. izlemeyen arkadaşlara şiddetle öneririm, lütfen başlayın, henüz izlemediğiniz için çok şanslısınız. :d

3 temmuz 2016 18:06