yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. online satış yaptıkları bir siteleri ve benim bildiğim nişantaşında bir adet butikleri bulunan kadın giysi mağazası. Ancak ürünlerine kadıköy çilek sokaktan tutun, istanbul dışındaki sıradan bir kıyafet dükkanında bile rastlayabilirsiniz. (gizlinot: bugün bunu gördüm) üstelik nişantaşındaki butiklerinde 38 lira olan parlak spor taytı, yaşadığım küçük şehirdeki sıradan bır mağazada 30 liraydı. BSL etiketiyle satılıyordu, hatta nişantaşındakinden daha fazla renk vardı. zaten bence fiyatına göre kaliteli değil ürünleri. bir hafta önce aldığım spor taytının bazı yerleri tülerdi. decathlondan aldıklarım daha kaliteli.

  (gbkz: ukteydi)

  19 haziran 2018 19:48 19 haziran 2018 19:48

  2. ürünlerinin kalitesini beğendiğim giyim markası. kumaş ve dikiş kalitesi olarak pek çok markadan çok daha ileride olduğunu düşünüyorum. özellikle zara'nın ürün benzerlerini en kısa sürede piyasaya çıkarıyorlar bu da sevdiğim yönlerinden biri. hatta kalite yönünden zaradan daha iyi olduklarını düşünüyorum.sevdiğim yönlerinden bir diğeri de kargo ve paketlemenin çok iyi olması iadede de hiç sıkıntı yaşamamış olmam markaya sempatimi arttırdı. amaaaa gel gelelim kötü yönlerine;

  bir kere bedenleri bi garip sanırım türkiye pazarında olduklarının farkında değiller. elbette ben de seviyorum cropları kısa üstleri ama öyle croplar varki mükemmel fizik istiyor. hani bi 5-10 cm uzun olsa mükemmel bir üst buluyorsun lakin kilon izin verse yaşadığın bölge izin vermiyor bölge izin verse tatlı sevimli göbüşün.

  kısa üstlerin ya da etek ve elbiselerin farklı vücut şekillerine de uygun olanını yapsalar tadından yenmez.

  bir de daha çok tanıtım konusunda nedense eksik olduklarını düşünüyorum mesela ben alışveriş yapana kadar ürünlerinin kalitesiz olduğunu düşünmüştüm ama gelince çok şaşırdım. normalde pek çok markada tam tersi geçerlidir.

  umarım kendini geliştiren ve kalitesini bozmadan türkiye'deki kadınların vücut şekillerindeki zenginliği farkeden bir marka olurlar.

  11 mayıs 2020 03:46

  3. bu siteden iki etek aldım. ikisini de kumaş ve tarz olarak çok beğendim ancak eteklerden birinin etek uçlarındaki yapışkanlar ilk yıkamada hemen açıldı. keşke dikiş olsaydı ama sırf eteği beğendiğim için iade etmedim. kendim etek uçlarını arkaya kıvırdım ve dikişle tutturdum. yine bu siteden alışveriş yapar mıyım evet ama daha dikkatli davranacağımdan emin olabilirsiniz.

  11 mayıs 2020 13:56


  4. daha internet sitesi yokken ve nişantaşın'daki yerlerini değiştirmeden önceki küçük butiğine denk gelip bi ceket almıştım 3 sene oldu hala çok güzel. Garip bi şeydir ki internette bir sürü ucuz, güzel model beğenip mağazasına gittiğimde hiçbir şey bulamıyorum...

  12 mayıs 2020 01:39

  5. Bütün parçalarını crop yapmasa daha sık alışveriş yapacağım giyim markası. sade bodylerini çok beğeniyorum, renkleri çok güzel ve bedene iyi oturuyor. Ama neredeyse hepsi crop ve bildiğimiz croplardan da değil, ekstra kısa croplar. Bunu seven de vardır, ben de arada bir giymeyi seviyorum ama günlük hayatında influencer değilse çok az kişi o kadar kısa giyiyor bence. Ayrıca parçanın "basic" özelliğini de bozuyor çok kısa olması. ben söyledim diye hemen değiştireceklermiş gibi, bsl tasarımcılarına sesleniyorum(gizlinot: Swh) : göbeğin altında bodyler üretin azıcık, daha rahatlar onlar ve kombinlemesi de daha kolay. Teşekkürler.

  18 mayıs 2020 04:37

  6. Övmeye geldiğim marka.internette gezinirken denk geldim, birkaç parça da beğendim ama tedirgindim.neyse ne kadar kötü olabilir ki diyerek kararttım gözümü.beklediğimden çok daha iyi çıktı.

  Netten pek kıyafet alışverişi yapan bir insan değilim aslında Trendyol'dan yaptığım kimi hüsran kimi isabetli birkaç atışı saymazsak.kumaş kalitesi tatmin edici,dikişi,duruşu...gözlerim kanayana kadar sentetik içermeyen kumaş aradığım, ürünlerin içinde kaybolduğum saatlere yazık.istisna ürünler vardır elbette ama çoğu ürünün kumaşı doğal.f/p açısından yüz güldürüyor.

  Bir de değişim maceramız oldu,eteğin bedeni büyük geldi,sorunsuz ve hızlı bir şekilde atlattık bu süreci de.

  Özetle alın,aldırın süslüler.

  25 haziran 2020 16:20

  7. Instagramda karşıma çıktı ve büstiyerlerini çok beğendim. Yaz bittiği için almıyorum ama seneye ihtiyaç duyarsam kesinlikle bakacağım.

  31 ağustos 2020 22:59