yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

  6. High profiller olabilir ama yoğunluk olarak takılmalık erkekler mevcut. Tinderın daha temiz versiyonu diye indiriyor erkekler. Okcupidte daha ilişki isteyen insanlar bulabilirsiniz ama orayı da çok fazla insan kullandığı için güzel insanları bulmak zor olabiliyor. Hinge var ama orada da az kişi var

  24 mayıs 23:07

  5. daha elit bir dating app olduğu kesin. ancak koydugu yurt dısı seyahat fotolarıyla bagdasmayan kabalıkta insanların oldugu da yadsınamaz. yine de beyaz yakaysanız ve kendiniz gibi duzgun, iyi kazancı olan profillerle tanısmak istiyorsanız ilk olarak bir dating app olarak bunu tercih edin.yine de preference kısımları yalan dolan olabilir, face app veya yapay zeka ile tip duzgunleştirilmiş olabilir dikkatli olun.

  takılmak istiyorsanız ne ala zaten takılın, birileriyle tanısayım guzel bişeyler olur derseniz bir sure konusmadan bulusmayın,high profil beyaz yakalar da psikopat cıkabiliyor cunku.yasandı.

  23 mayıs 14:20

  4. robot değil mi o ya?

  4 ağustos 2020 16:24


  3. En yakın arkadaşım burdan tanıştığı biriyle geçen hafta nişanlandı. Bumble'i ilk yüklediğinde bir sürü çok düzgün adamla tanışmıştı. Gerçekten su anda dünyadaki en kaliteli dating uygulaması bu, altına imzamı atarım. fakat, ilk mesajı kadın attığı için ilgi göreyim de egom tatmin olsun kızlarına uymaz, ona göre yükleyin.

  4 ağustos 2020 02:08

  2. nezih dating uygulaması.

  tinder'ın en büyük sorunu, köşedeki bakkala kadar her türlü (gbkz: dayı)nın kullanarak insana adeta samanlıkta iğne aratmasıydı. o kadar çok insanın içinde temel kriterlerim olan kariyer-tip-iq 3lüsünü karşılayabilecek olan 2 kişi bile bulamıyordum. bumble'da ise büyük bir çoğunluk bu kriterleri karşılıyor. anlamadığım bir şekilde herkes zengin veya zengin duruyor (gizlinot: swh). uygulamanın en fakiri ben olabilirim.

  24 saat sınırı olmasını çok sevdim. çünkü ben elde edince vazgeçen maymun iştahlının tekiyim. orda 100 tane matchim olur, hiçbirine yazasım gelmez. şimdi saat sınırı olunca seve seve yazıyorsun. fazla birikmesin diye önce 5 kişiyle match olup, aralarından konuşarak eleyip, elemediklerimle instagram'a geçiyorum. sürekli swipe yapıp match biriktirmiyorum. gerçi araya bayram falan girince sıkıntıdan 10 kişiyle muhabbet açtım ama, onlara da sırayla şans vericiiiz.

  arayüzünü ayrıca çok beğendim. kişilerin profilleri detaylıca gözüküyor. fotoğraf geçmek için sağa sola tıklamak yerine, aşağı inmeniz gerekiyor. bence bu güzel olmuş, çünkü öteki türlü yanlışlıkla sağa-sola atabiliyorduk.

  gelelim fasülyenin faydalarınaaaa... efenim, şimdi bir (gbkz: samantha jones) kadar olamasak da bizim de bazı deneyimlerimiz var. geçmiş deneyimlerimin bana verdiği yetkiye dayanarak, artık bir erkeğin online dating profiline bakınca gerçekte aşağı yukarı ne çıkacağını tahmin edebiliyorum.

  buradaki insan profili her zevke uygun değil. ezici çoğunluk yurtdışı gezen, en az 2 dil bilen, aileden biraz varlıklı veya kendisi iyi kazanan, değişik hobileri olan insanlar. ve hayır, doktor sayısı az (gizlinot: ahaha). içim dışıma çıkıyordu yeşil ameliyat önlüğü görmekten, iyi olmuş. neyse, herkes zaten profilinde ne aradığını belirtiyor. "henüz bilmiyorum" opsiyonunu seçen erkeklerin %97.473'ünün segs aradığına yemin edebilirim. "takılmalık" aradığını profiline yazan ve (gbkz: adını feriha koydum)'daki (gbkz: feriyanım) diyen adama benzeyen 1-2 tip gördüm, ağlayarak uygulamayı kapattım. tinder'dan buraya yanlışlıkla düştüler herhalde, lol.

  ayrıca, bir tane de evli ve "poly-amorous" (gizlinot: çok-aşklı?) birisini gördüm. düğün fotoğraflarını profiline koymaktan çekinmemiş, çok eşli olduğunu belirtmiş bir yabancıydı. ortam bu hani, bu kadar olmasa da herkes biraz marjinal.

  (gbkz: fuckboy) oranı, diğer dating uygulamalarına göre çok daha az, çünkü insan az. erkek gözünden bakacak olursak, sadece takılmak isteyen adamın önceliği en çok kadının olduğu uygulamalar olur. zaten match alamıyorlar. burada ise benim bile 2 gün azcık swipela bitirebileceğim kadar az erkek var, kadın sayısını tahmin bile edemiyorum. o yüzden, buradan yazan adam genelde leşşşş asılan veya sadece takılmak isteyen birisi olmuyor. her şey segs değil.

  4 ağustos 2020 01:01

  1. Kızların teklif ettiği dating app.

  Şöyle oluyor, profilleri sağa sola kaydırıyorsunuz tinder gibi. Eşleşme olduğunda ilk mesajı sadece kadınlar atabiliyor. 24 saatlik bi süre oluyor ilk mesajı atmak için. 24 saat dolunca beyler bir 24 saat kadar daha uzatabiliyor bu süreyi. Süre dolduğunda kadın mesaj atmadıysa eşleşme otomatik olarak yok oluyor. kadın-kadın veya erkek-erkek eşleşme olursa sanırım iki taraf da ilk mesajı atabiliyor bu kural sadece kadın-erkek olan eşleşmeler için.

  Ben bir yıl önce kullanıyordum hala aynı mıdır emin değilim ama tindera kıyasla daha düzgün insanlar var. Belki benim şansımdan dolayıdır bilemiyorum ama o uygulamadan konuştuğum insanlar gayet seviyeliydi. ek olarak uygulamadaki yabancı sayısı çok fazla. (gizlinot: istanbul için)

  23 şubat 2020 21:45