sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • medya (0)

1. Ameliyat olmadan burun estetiği için 15 dakikada yapılan müdahaledir. Ne kadar kalıcı, fiyatları ne civarda, acısı nasıl, ameliyat yerine bunu yaptırmak değer mi? Mesaj ve önerilerinizi bu başlıkta görmek gerçekten çoğu kişiye yardımcı olur tecrübe eden varsa.

27 aralık 2015 16:14

2. Burun dolgusu estetik ameliyatsız yapılan müdaheledir..Nasıl yüz dolgusu yapılıyorsa aynı şekilde buruna da yapılıyor.Ben yaptıran birini tanıyorum.Gördüğüm değişiklik karşısında şoke olmuştum..Yalnız bu geçici bir işlemdir..Belli aralıklarla tekrarlatmanız gerekir..

Benim botoks yaptırdığım merkezde de yapılıyordu hatta doktorum resim göstermişti bana..Çünkü yüz dolgusu istemiyordum yapay duruyor diye..beni ikna etme amaçlı bak buruna dahi şekil veriyoruz demişti.

Çok iyi bir yere yaptırmakta fayda var..

27 aralık 2015 16:29

3. kızlar benim çok yakın bir arkadaşım yaptırdı. birlikte gittik hatta. çok küçük bir burnu yoktu burun dolgusu ile de hafif yukarı kaldırmak istedi. çok az da burun kemiğinde kamburu vardı. doktor orayı doldurdu burun ucuna biraz dolgu yaptı kalkması için birazda şu burnumuzun başladığı bölgeye yaptı.

sonu olarak evet burun kamburu gitti. daha düz bir burun oldu ancak zaten pek de küçük olmayan burnu dolgu sayesinde daha da büyüdü, burun ucu topaklaştı. çok pişman oldu.

yaptırmak isteyenler eğer burnumun halinden memnunum ama sadece birazcık kamburum var diyorsa sadece onu düzleştirmek için yapsınlar. yoksa bu estetiksiz burun operasyonu falan külliyen yalan yani. düzelteyim derken kocaman bir buruna sahip olmayın. çok şikayetçiyseniz estetik olun daha iyi.

27 aralık 2015 17:08

4. Yakın zamanda yaptırdığım ve şuan için memnun olduğum işlem. Yapılması sadece 5 dakika sürdü ve burnumda ciddi bir değişiklik var..Doktorum 1,5 yıla yakın kalıcılığı olduğunu söyledi.

Eğer estetik operasyon geçirmekten korkuyorsanız ya da vaktiniz yoksa ve burnunuzdan şikayetçiyseniz denemenizi tavsiye ederim

5 ekim 2016 16:37

5. Şeyma subaşı'nın yaptırdığı işlem. Cesaretim biraz daha olsa sanırım yaptırcam ama burnum zaten büyük. Daha da büyüyecek. Sanırım şeyma subaşı'nın da bu nedenle biranda büyümüş duruyor burnu yandan.

21 haziran 2017 22:11

6. Ablamın burnunu hokkaya çeviren işlem. 2 farklı yerde yaptırdı, biri daha kısa süre dayandı ama daha ucuzdu, diğeri en az 6-7 ay dayanıyor. Ucu aşağıya eğik ve üstü kemikli. Dümdüz ve kalkık oluyor işlem sonunda ve doğal duruyor.

22 haziran 2017 08:30

7. Bunu yaptıranların kasıla kasıla estetik yapmadığım dediği estetik müdahale.

Üzgünüm kızlar ama dolgular estetik sınıfına giriyor.

Size yakışıyorsa yaptırın ve gururla yaptırdım diyin.

22 haziran 2017 19:27

8. Burun estetik ameliyatı öncesinde denediğim ve memnun kaldığım işlem idi. Gülse birsel de bunu bir dönem yaptırmış hatta gazetelerde internette 'yoksa?! gülse birsel'de mi?!' Gibi haberlere sebep olmuştu.

Burundaki kemerli görünüme çok yardımcı oluyor ama uzun vadede çözüm değil, ve tabi yamukluk, kemik eğriliği, burun alın birleşim kısmındaki fazla çıkıklık, aşırı burun ucu sarkıklığı gibi alanlara faydası pek olmuyor ama eğer kemer dolayısıyla yaptıracaksanız deneyimleyebileceğiniz hoş bir yöntem.

22 haziran 2017 23:50

9. yaptıran biri olarak söyleyebilirim ki en gereksiz geçici estetik müdahaledir.

üç sene önce 900 liraya yaptırmıştım. burnumda hafif kemer vardı bunun için burnumun üst kısmına yani kemerin başlangıç noktasına dolgu enjekte edildi. böyle olunca resmen iki kaş arasında bir tümsek oluşmuş oldu.yani mantiken o kadar saçma bir uygulama ki normalde ameliyat olsan o kemerin çıkıntısı törpülenerek alçaktaki bölgeyle eşitlenir ve tek bir çizgi olması sağlanır ama bu işlemde alçaktaki kısım doldurulup kemerin üst noktasına eşitlenmeye çalışılıyor.

üstelik bende o dolgu maddesi top gibi olup hafif sağa doğru kaydı. şanslıydım ki doktorun iki yıl kullanabileğimi söylediği dolgu 3 ayda eridi gitti. ayrıca burun ucumu kaldırmak için yaptığı enjeksiyon da hiç fark yaratmadı.iki hafta sonra dudak dolgusu için gittiğim başka bir doktora burnumu gösterdiğimde burun ameliyatarı bu kadar konforlu ve ucuzken neden fiyat/performans açısından başarız olan bu işlemi yaptırdığımı sordu.

kısacası yaptırdığınıza asla değmeyecek bir işlem. çok rahatsızsanız ameliyat olma cesaretini gösterin derim. bir de "kadınlar kulübü"nde fake hesaplarla yere göğe sığdırılamayan maalesef ismini veremeyeceğim ankaradaki doktora sakın gitmeyin.

6 eylül 2017 20:55

10. 7 ay önce tanıdık vasıtasıyla piyasadaki ortalama rakamlardan daha uyguna yaptırmıştım ve 15 dakikada bitmişti, hiç acı hissetmedim. İşlemden sonra 1 hafta hafif şişti ödemden dolayı, sonra kendi kendine indi.  Tekrar yaptırmayı da düşünüyorum çünkü beklentilerimi karşıladı Ben güzel bir burun istemiyordum zaten, sadece normal bir burun istiyordum öyle de oldu çok bariz bir değişiklik olmadan küçük rötuşlar yaptık ama eğer ki sizin çok büyük değişim beklentileriniz varsa direkt olarak estetik ameliyata yönelmenizi öneririm Benim burnumda şikayetçi olduğun iki belirgin nokta vardı; kemer ve ucunun düşüklüğü. İkisini de minimum düzeyde ortadan kaldırdık ama bakılınca çok doğal duruyor ve önceki burnumla arasında uçurum farklar yok hatta ailemden ve arkadaşlaimdan da duyduğum kadarıyla dikkatli bakılmadığında farkedilmiyor bile. 

25 aralık 2017 18:09