yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. Ameliyat olmadan burun estetiği için 15 dakikada yapılan müdahaledir. Ne kadar kalıcı, fiyatları ne civarda, acısı nasıl, ameliyat yerine bunu yaptırmak değer mi? Mesaj ve önerilerinizi bu başlıkta görmek gerçekten çoğu kişiye yardımcı olur tecrübe eden varsa.

  27 aralık 2015 16:14

  2. Burun dolgusu estetik ameliyatsız yapılan müdaheledir..Nasıl yüz dolgusu yapılıyorsa aynı şekilde buruna da yapılıyor.Ben yaptıran birini tanıyorum.Gördüğüm değişiklik karşısında şoke olmuştum..Yalnız bu geçici bir işlemdir..Belli aralıklarla tekrarlatmanız gerekir..

  Benim botoks yaptırdığım merkezde de yapılıyordu hatta doktorum resim göstermişti bana..Çünkü yüz dolgusu istemiyordum yapay duruyor diye..beni ikna etme amaçlı bak buruna dahi şekil veriyoruz demişti.

  Çok iyi bir yere yaptırmakta fayda var..

  27 aralık 2015 16:29

  3. kızlar benim çok yakın bir arkadaşım yaptırdı. birlikte gittik hatta. çok küçük bir burnu yoktu burun dolgusu ile de hafif yukarı kaldırmak istedi. çok az da burun kemiğinde kamburu vardı. doktor orayı doldurdu burun ucuna biraz dolgu yaptı kalkması için birazda şu burnumuzun başladığı bölgeye yaptı.

  sonu olarak evet burun kamburu gitti. daha düz bir burun oldu ancak zaten pek de küçük olmayan burnu dolgu sayesinde daha da büyüdü, burun ucu topaklaştı. çok pişman oldu.

  yaptırmak isteyenler eğer burnumun halinden memnunum ama sadece birazcık kamburum var diyorsa sadece onu düzleştirmek için yapsınlar. yoksa bu estetiksiz burun operasyonu falan külliyen yalan yani. düzelteyim derken kocaman bir buruna sahip olmayın. çok şikayetçiyseniz estetik olun daha iyi.

  27 aralık 2015 17:08


  4. Yakın zamanda yaptırdığım ve şuan için memnun olduğum işlem. Yapılması sadece 5 dakika sürdü ve burnumda ciddi bir değişiklik var..Doktorum 1,5 yıla yakın kalıcılığı olduğunu söyledi.

  Eğer estetik operasyon geçirmekten korkuyorsanız ya da vaktiniz yoksa ve burnunuzdan şikayetçiyseniz denemenizi tavsiye ederim

  4 yıl sonra gelen edit:Bende dolgu yaklaşık 1 yıl kaldı sonra dayanamadım ameliyat oldum :) kısa vadeli çözüm için uygun olabilir uzun vadede ameliyat şart

  5 ekim 2016 16:37 28 ağustos 19:50

  5. Şeyma subaşı'nın yaptırdığı işlem. Cesaretim biraz daha olsa sanırım yaptırcam ama burnum zaten büyük. Daha da büyüyecek. Sanırım şeyma subaşı'nın da bu nedenle biranda büyümüş duruyor burnu yandan.

  21 haziran 2017 22:11

  6. Ablamın burnunu hokkaya çeviren işlem. 2 farklı yerde yaptırdı, biri daha kısa süre dayandı ama daha ucuzdu, diğeri en az 6-7 ay dayanıyor. Ucu aşağıya eğik ve üstü kemikli. Dümdüz ve kalkık oluyor işlem sonunda ve doğal duruyor.

  22 haziran 2017 08:30

  7. Bunu yaptıranların kasıla kasıla estetik yapmadığım dediği estetik müdahale.

  Üzgünüm kızlar ama dolgular estetik sınıfına giriyor.

  Size yakışıyorsa yaptırın ve gururla yaptırdım diyin.

  22 haziran 2017 19:27


  8. yaptıran biri olarak söyleyebilirim ki en gereksiz geçici estetik müdahaledir.

  üç sene önce 900 liraya yaptırmıştım. burnumda hafif kemer vardı bunun için burnumun üst kısmına yani kemerin başlangıç noktasına dolgu enjekte edildi. böyle olunca resmen iki kaş arasında bir tümsek oluşmuş oldu.yani mantiken o kadar saçma bir uygulama ki normalde ameliyat olsan o kemerin çıkıntısı törpülenerek alçaktaki bölgeyle eşitlenir ve tek bir çizgi olması sağlanır ama bu işlemde alçaktaki kısım doldurulup kemerin üst noktasına eşitlenmeye çalışılıyor.

  üstelik bende o dolgu maddesi top gibi olup hafif sağa doğru kaydı. şanslıydım ki doktorun iki yıl kullanabileğimi söylediği dolgu 3 ayda eridi gitti. ayrıca burun ucumu kaldırmak için yaptığı enjeksiyon da hiç fark yaratmadı.iki hafta sonra dudak dolgusu için gittiğim başka bir doktora burnumu gösterdiğimde burun ameliyatarı bu kadar konforlu ve ucuzken neden fiyat/performans açısından başarız olan bu işlemi yaptırdığımı sordu.

  kısacası yaptırdığınıza asla değmeyecek bir işlem. çok rahatsızsanız ameliyat olma cesaretini gösterin derim. bir de "kadınlar kulübü"nde fake hesaplarla yere göğe sığdırılamayan maalesef ismini veremeyeceğim ankaradaki doktora sakın gitmeyin.

  6 eylül 2017 20:55

  9. Az önce yaptırdığım işlem.Bundan 3 sene önce de aynı işlemi yaptırıp çok memnun kalmıştım.Burnumun alın bitişi kısmında çöküklük vardı ,orayı doldurttum böylece bütün, uzun ve düzgün bir burnum oldu.Hareketsiz kısımlarda dolgu diger bölgelere oranla çok daha kalıcı oluyor o yuzden bir önceki dolgumu 1,5 sene kadar kullanabildim.Zaten dolgudan geriye mutlaka %20lik bir kısım kaldığı için hiçbir zaman dolgu önceskindeki kadar çukur olmuyor dolgu yapılan bölge.Ben dolgularımı prof.dr.ibrahim ercan'a yaptırıyorum,yeri mecidiyeköy ortaklar caddesinde.Dolgu fiyatları da kullanılan malzemeye göre 1000-1250TL arasında degişiyor.Tavsiye ederim.

  11 nisan 2018 14:01

  10. Bendemi sorun var bilemedim ama bir ay dayandı resmen. Burun derim kalınmış bu imiş sıkıntı. Bu durumlarda tipplasti yani burun ucu ameliyatı öneriliyor. Nitekim benim burun ucum sıkıntı.

  16 eylül 2018 01:00