yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. Son yıllarda en iyi keşfim. Ağustos ayında Sephora’da kore ürünlerinin olduğu rafta gördüm. İnternette tatmin edici bir yorum göremeyince ben alayım, ben yorumlayayım dedim. Hatta videosunu bile bugün çekip Youtube a ekledim. Uygulayarak çektim videoyu. Çünkü birisi bana anlatsa görmeden anlamayacağım bir ürün gibi gelmişti ilk alırken. Tek ürün hem peeling, hem temizleme jeli hem makyaj temizleme yağı. Yağ dedim ama katı, stick formda bir ürün. Mum deodorantlar gibi. Çevirdikçe ürün çıkıyor. Kuru yüzünüze, gözünüze sürüyorsunuz. Sonra ovalamaya başlıyoruz ve duruluyoruz. Yüz temizleme yağlarının stick formda olanı yani. Videoda suya dayanıklı ürünleri kullanmıştım. Gayet iyi çıkardı. Hatta üzerinden tonikle geçtim ve pamuğa hiç kir gelmedi. Cildimi çok temiz hissediyorum. Korktuğum kadar bir gerilme, kurutma da yapmadı. Bittikçe alırım ben bunu. İnternette yabancı sitelerde 25 dolar yazıyor. Ben 110 liraya aldım 2018 ağustos ayında. 3 aydır bir sorun yaşamadım.

  14 ekim 2018 22:33

  2. Yaklaşık bir aydır kullandığım makyaj temizleyici yağ.

  İçerisinde perling tanecikleri var vestick deodorantlar gibi bir formu var. Kuru yüze değdiği anda ise yağ gibi bir forma ulaşıyor. Sonrasında ise suyla akıp gidiyor, iddia ettiği gibi köpüren bir formu olmasa da suyla yıkadıktan sonra yumuşacık ve tertemiz bir cilt bırakıyor. 

  Bütün göz ve yüz makyajımı çıkartıyor ve herhangi bir sivilceye ya da göz altında yağ bezesine sebep olmadı bir aylık kullanım sonunda. 

  Kullanımı kolay, taşıması kokay, işini çok iyi yapıyor ve normalde 110tl iken şu anki sephora indiriminde 77tl. Yeni bir peeling ve yüz temizleme yağı arayışında olablar için ikisi bir arada iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. 

  4 ocak 2019 11:52 4 ocak 2019 11:53

  3. Hakettiği ilgiyi görmediğini düşündüğüm stick formlu makyaj temizleme yağı.

  Stick ürünü yüzünüzde gezdiriyorsunuz, ürün yağ formuna geçiyor. Elinizle masaj yaparak makyajı kiri ne varsa çözüyor, ciltten arındırması da çok kolay. İçinde büyük siyah tanecikler var bir de gözle görülmeyen peeling etkisi yapan partiküller var sürerken hissedebildiğiniz. Cildi makyajdan mükemmel arındırıyor. Yağlı his bırakmıyor, hafif gergin bırakıyor hatta. Kuruluk yaratacak kadar değil ama. Fiyatı 110 lira, sephora indirimlerimde 77 liraya düşüyor. Ürün 50 gr, fiyatını hak eder. Kore menşeili olduğu için daha bi içim rahat kullanıyorum, indirimde yakaladıkça da almaya devam ederim, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  2 mayıs 2019 18:21


  4. herhalde bugüne kadar bu kadar pratik ve işe yarayan bir temizleme ürünü denememişimdir dememe sebep olan stick formdaki temizleyici. kullanımı kesinlikle çok pratik. balsam halindeki stick, ciltte hafifçe gezdirince zaten cildin ısısıyla birlikte kendiliğinden aktif hale geliyor. biraz bekleyince de yağ formuna dönüştüğünü fark ediyorsunuz hemen. bu arada ellerimi ıslatmış olduğum için o yağı parmaklarım yardımıyla yüzümde ve göz çevremde gezdiriyorum. isterseniz dairesel hareketlerle masaj da yapabilirsiniz birkaç dakika. orası sizin o an vaktinizin olup olmadığına kalmış. zaten suyla temas ettiğinde yağ da köpük halini almış oluyor. en son her zaman olduğu gibi suyla durulayıp temizleme işlemini bitiriyorum. hem yüz hem de göz makyajını temizleme konusunda bu denli etkili bir ürün olacağını tahmin etmemiştim. o anlamda beni gerçekten şaşırttı. özellikle seyahatlerde ciddi anlamda bir kurtarıcı. bavula ayrı ayrı ürün almak yerine sadece bunu yanınıza alıp, duşta bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. çünkü çoğu zaman duşta kullandım ben de.

  önce katıyken, sonra yağ ve en son da köpük formuna dönüşerek, aynı anda size sanki üç ayrı ürün kullanmışcasına etkili bir temizlik sağlayan, aynı zamanda da zamandan tasarruf etmenize sebep olan gerçekten başarılı bir ürün.

  açık olayım benim yağ formundaki ürünlerle aram pek iyi olmadı bugüne kadar. başta da alırken bunu düşünerek biraz tedirgin olmadım değil. yalnız hiç de tahmin ettiğim gibi olmadı. ben cildimde sivilce yapar ya da irtitasyona sebep olur derken, ciddi anlamda gözle görülür bir fark yarattı cildimde. ara ara olan parlamalarım yok denecek kadar azaldı. bunun yanında gözenekli görünümde eskiye oranla gerçekten bir azalma da sağladı bu ürün. kısaca daha aydınlık ve berrak bir cilde kavuştum. güncel fiyatını bilmiyorum ben bir indirim sebebiyle görüp satın almıştım. yine denk gelirsem mutlaka tekrar alırım.

  ilgili medya:
  1
  28 mayıs 2019 00:32

  2

  5. Sephora mağazalarında satılan kore menşeli bir yüz temizleme yağıdır. deo roll on kutusunda alttan döndürerek kullanılan bir kutu içerisinde satılıyor. Ürün katı bir formda sahip; ancak bu katı form yüze değince ya da su ile birleşince hemen eriyerek hafifçe köpürmeye başlıyor. İçinde ayrıca küçük siyah tanecikler bulunuyor.

  Ürünü makyaj temizlemede pratik olur düşüncesi sebebiyle satın almıştım. Ancak göz makyajını çıkartmada başarılı bulamadığımı söyleyebilirim. Yağ formda olmasına rağmen cildi yıkadıktan sonra yağlı bırakmasa da cildimi makyajdan arındırmıyor. Cildimi bu ürünle yıkadıktan sonra toniklediğimde makyaj pamuğuna makyaj kalıntısı kaldığını görüyordum. ilk iyi ovalamadığımı düşünerek kendimde kusur bulmuştum. Ancak her yıkamada aynı durumla karşılaşınca ürünün kullandığım güneş kremi ve cicaplast gibi ürünleri arındırmadığını fark ettim. Bu sebeple önce misel su ile makyajın kabasını alıp göz makyaj temizleyicisi ile göz makyajımı sildikten sonra ürünü kullanıyorum. Anlayacağınız pratik diye aldığım ürün öncesinde bir tur Cildimi temizleyerek ürünün cildimi temizlemesi için elverişli hale getiriyorum. Temizlemesini yeterli bulmamam sebebiyle tavsiye edebileceğim bir ürün değildir.

  18 kasım 2019 23:46 18 kasım 2019 23:59