yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (1)

  1. (gbkz: Bodak Yellow) adli şarkısıyla 1 numara olup birden ünlenen eski striptizci yeni rapçı. Kendisinin müziğini anlayacak kültürel alt yapım yok maalesef. Eminim iyi bir müziktir. Ama tipi ve tavırları aşırı varoş. Yani anlatılmaz varoş. Striptiz yaptığı ünlenmeden önceki videolarını izlerseniz yalnız böyle bir seksapel böyle bir lap dance böyle bir kıvraklık yok! Tabi striptiz yaptı diye kimseyi yargılamıyoruz ama aynısının lacivertleri (gbkz: nicki minaj) gibi (gbkz: blac chyna) gibi (gbkz: amber rose) gibi bu ablamız da koca göt büyük meme ve aşırı ağzı bozukluğun ekmeğini yiyor gibi geldi bana. Kendisini elitliğe davet ediyorum ahshdjdk

  ilgili medya:
  1
  12 nisan 2018 06:13 12 nisan 2018 06:20

  2. amerikan hayalini gerçekleştirmiş rapçi.sokaklardan gelip yeteneğiyle en tepeye yerleşti.be careful sarkısına klip çekmiş.klibinin stylingi çok iyi metal kancalı at kuyrugu saçına bayıldım.klipte kill bille göz kırpmıs.

  11 haziran 2018 16:53

  3. 2018 yılı kısaca cardi b'nin olmustur.her şarkısı düeti gerek youtube trendleri gerekse billboard listesini alt üst etmiştir.sesi latin müziklerine de çok yakısıyor nicki minaj bunny ile sarkı yaptı ama ses getirmedi cardi iyi iş çıkardı yazın düetleri peş peşe getirdi.çıkardıgı albümünde zaten tutmayan billboard listesine ilk 10a giriş yapmayan sarkısı yok.

  cardi b., nicki ile kavga etmeden zaten nicki 'nin aynı saçlarını yapması giydiği ikonik giysilerin taklit derecesinde tasarımsına yaptırması zaten nicki'yi çıldırtmıştı.cardi b., canlı yayın acıklamalarında striptizcilikten rape geçtiği için çok fazla hakaret aldıgını,bazı sektördeki isimlerinde küçümsedigini söylüyordu.

  cardi b, bu kadar yükselmesinin sevilmesinin sebebi yıllarca rap müzik piyasasını nicki minaj'ın ele geçirmesiydi.missy elliot,marry j b.,janet jackson,ashanti,ciara döneminden sonra nicki hariç piyasaya bu kadar hakim olan kadın rapçi toplasan 5i geçmez.zaten belli başlı rapçilerin kankası.nicki ne isterlerse onu yapıyorlar.nicki biriyle küsse hepsi cephe alıyor..baska kadın rapçilerin yükselmesini istemiyor.zamanında iggy'nin önünü kapatmaya calıstı arkasında t.i. ve basketçi sevgilisi vardı basarılı olamadı.

  cardi b., nin arkasında migos grup üyesi offset varken malesef önünü kapatamadı zaten migos son 2 yıldır müzik piyasasında yer edinmiş bir gruptu.nicki minaj suanki seviyesine bir anda gelmedi basamak basamak çıktı ama cardi b., ilk albümüyle bildigin tüm dünyada tanındı.nicki minaj yıllarca yerini korumak için sektörde kim popülerse hemen onunla düet yaptı.

  14 ekim 2018 02:31


  4. mua blacswan'a davranış şeklinden sonra hiç sevmiyorum. bu kadar bozuk ağızlı ve saygısız olmasının komik, eğlenceli bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. izlemek isteyenler için (link: https://www.youtube.com/watch?v=NSE45sBOOSI&t=23s video)

  36 dakikayı özetlemem gerekirse hem makyaja geç kalıyor, hem makyaj sırasında sürekli konuşuyor, sonra da kadına sürekli hakaret ve küfür ederek kovmuş. parasını da ödememiş. bu videodan sonra yaptığı açıklama da ayrı komik, çünkü o sırada da başka bir mua makyajını yapmaya çalışıyor. ayrıca blacswan için kafası güzel geldi demiş, ama kadın bir anne ve bu şekilde iftira atması ne kadar doğru bilemedim. (link: https://www.youtube.com/watch?v=o1vU8db-0Mk cardi'nin açıklaması var burada)

  6 kasım 2018 14:02

  5. insanların fiziksel özellikleri ile alay etmeyi doğru bulmuyorum ancak bu kadının bayağılığından olacak ki o şarkı söylerken ördek gibi ağzını açıp oynatması ve içe dönük küçük koyun gözlerini görünce tüyüm tüsüm kalkıyor. İnsanlar buna niye prim verirler anlamıyorum. Yeteneği yok, sahne güzelliği yok, neden her şarkıda featuring yapması gerekiyor ya.

  7 kasım 2018 13:37

  6. offset, cuban doll'a dm'den yürüdüğü için ayrılmışlar.cuban doll, offset üzerinden yalnız iyi reklam yapmıs.cuban doll müziğiyle değil ünlü sevgilileriyle tanınan biriydi zaten.

  7 aralık 2018 04:07

  7. normalde takip etmeyip, sürekli stalkladığım sansasyonel ünlü :))

  (bkz: guilty pleasure)

  magazin haberlerinden duymuşsunuzdur en son dün bir story attı; genital ağda yaptırmaya gitmiş, ağdacı daha çekmeden çığlık çığlığa bağırıyor, ağzında maske herkes bunu sakinleştirme derdinde ve bence bu kadın rol yapmıyor, gerçek hali bu ahaha. sonra bugün tekrar story attı ağda hikayesi 6.5 milyon görüntülenmiş ve hikayelerim aşırı ilgi görüyor, daha sık paylaşım yapmalıyım dedi. sadece ve sadece ayağını oynattığı bir storynin 8 milyon görüntülenmesi de ayrı bir enterasan :D

  28 nisan 2020 19:21 28 nisan 2020 19:25