0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Rossman'dan 20 lira gibi bir fiyata almıştım. Bendeki transparan olan. Ortalama bir matlaştırıcı pudra diyebiliriz. Ben bu pudranın kendisinden çok ambalajı beğendim. Kocaman bir aynası var. Bittikten sonra kesinlikle ayna olarak kullanacağım. İçinden uygulama aplikatörü çıkmaması kötü.

Yağlı cildimde 3-4 saat yağlanmayı engelliyor. Ancak üstüste çok sık uygulanırsa cansız bir görüntü yaratabiliyor. Bitince yeniden alacağını sanmıyorum.

31 mart 2016 23:50

2. Yağlanma engelleyen bir pudra değil,

Güzel makyaj sabitleme yapan bir pudra değil,

Kuru ciltere sanmıyorum uygun olabileceğini,

Yapısı kalın ve beyaz,

Capslock açık "amma ve lakin" Capslock kapalı

Mermer gibi concealer sabitliyor. Mermer mermer. Tüm gün concealer gozaltimdan gram oynamıyor, kararmiyor, transparanlasmiyor. Ambalajindaki aynası, tozutmamasi işte bunlar hep yukarıda saydığım özelliklerin hiç olmasını sağladı. Fırçayla değil beauty blenderla basıyorum pudrayi. Islak değil ama kuru. Önce bembeyaz oluyor. Bekliyorum yani bi miktar bake yapmış oluyorum. Sonra fazlasını supuruyorum.

Bir diğer güzel özelliği tüm yüze uygulaninca donuklastirmamasi, o kadar az da olsa hoş bir sedefliligi var. Elinizin üstünde ışıkta dağıtıp bakarsanız görebilirsiniz.

17.5 lira indirimsiz. Totally worth it. Concealeri her gün sabitlemeye gerek duymuyorum ama sabitledigimde artık asla pişman olmuyorum çünkü eve geldiğimde makyajımı silecekken artik hala mermer gibi duruyor. 3 haftadır falan kullanıyorum zaten ten makyajı yapmıyorum gözaltı harici. Aslında baya iyi bir pudra.

5 ekim 2016 13:29 5 ekim 2016 13:32