yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (7)
  • medya (2)

  1. (yazar: rujhastasi) uktesiydi.

  caudalie markasının köpük formda temizleyicisi. kaç şişe bitirdim bilmiyorum 2.5 yıldır düzenli kullanıyorum. karma cilde sahipken de normale döndüğümde de hatta kuru ciltli halimde bile beni rahatsız etmeyen harika bir ürün bu. 150 ml olanlardan hep ikili alıyorum ben. bir pompa tüm yüzüme yetiyor, foreo luna üstüne sıkıp yüzüme dört eşit şekilde bırakıyorum daha sonra tüm yüzümü temizliyorum. yağlı ciltlere uygun olduğunu sanmıyorum, yumuşak bir temizleyici kesinlikle. yıkadığınız an ciltte hiçbir tabaka bırakmayan, koku hassasiyeti olan bana bile kokusuyla kendini sevdirmiştir. indirim dönemleri fiyatı daha uygun hale geliyor. kuru, normal ve kurudan karmaya dönük tüm ciltlere uygun. son şişesinin yarısına geldiğim an panik yapmaya başlıyorum, bitmeden alıyorum. cilt bakımımda temizleyici arayışımı bitirmiş üründür.

  20 ocak 2017 17:59

  2. Canım temizleyicim asla değiştirmem muadil olarak avene köpük temizleyici, nuxe gül sulu köpük temizleyici ve rosense köpük ile ayni ama caudalienin kokusu çok güzel resmen üzüm ve adaçayı kokuyor tazeliği hissediyorsunuz

  ilgili medya:
  1
  27 ağustos 2018 13:27

  4

  3. formu çok güzel bir köpük temizleyeci. internet sitesinde yağlı,karma ciltler kategorisinde görünce almıştım ama yağlı,akneli ciltler için uygun değil kesinlikle. yağlı cildime yeterli gelmesi 3 kere sıkıyorum ki böyle çok çabuk bitecek zaten. şu dönemde roaccutane a başlamışken kullanıyorum, çünkü çok nazik temizliyor roaccutane ile hassaslaşan cildime iyi geldi. normal cilde sahip olanlar rahatlıkla kullanabilirler.

  16 eylül 2019 09:40 16 eylül 2019 09:41


  3

  4. hassas, kuru ama aynı zamanda yağlı cildim için temizleyici ararken eczacının önerisiyle alıp kullanmaya başladığım temizleyici.bir yıla yakın kullanıyorum.bu ürünle ilgili genel görüşüm nötr.evet nazikçe temizliyor,asla germiyor,kurutmuyor,cildimde sivilce,alerjik reaksiyon da yapmadı.ama geçenlerde bir gün bunla temizledikten sonra yeni aldığım tonikle (toniğin adı şu an aklıma gelmiyor) yüzümü sildiğimde az da olsa kir kalıntıları gördüm ve yüzümü tam temizlemediği hissine kapıldım. bir de başta dediğim gibi alalı bir yıla yakın oldu ama kokusu bir değişti sanki.asla o ferah üzümlü kokuyu alamıyorum,bir tuhaf kokuyor.sanırım bitmeden çöpe gidecek.

  edit : ürün çöpe gitmedi çünkü bu girdii yazdığım zaman çok az bir miktar kalmıştı. kullanıp bitirdim. koku sorunu ürünle alakalı değil şişesindeki başlıkla alakalıymış çünkü kapağını açıp içini koklamıştım bitmeden önce. ürünü almak isteyen olursa diye güncellemek istedim.

  7 şubat 2020 20:31 12 mart 2020 14:50

  5. Bu köpüğü kuru ciltli olmama rağmen severek kullandım hafif geriyor evet ama makyajı misel su ile sildikten sonra gayet yeterli temizliyor bence. Tek sorunu seyahat esnasında akıyor ürün. bu nasıl oluyor anlamış değilim. Bu ürünü ve üzüm suyu spreyini beraber kullandığımda cildim ışıl ışıl olmuştu. 

  4 mayıs 2020 22:41

  4

  6. kurutmadan temizleyen, sabah akşam yüzümü yıkadığım su dönemde çok sevdiğim bir ürün

  5 eylül 2020 21:03

  7. Cildim normal. Ne yağlı, ne çok kuru. Temizleme ürünleri en basic ürünler olmasına rağmen yıllardır bir türlü sevdiğim bir ürün bulamadım. Güzel temizleyenler Effaclar vb daha yağlı ciltlere yönelik oluyor ve benim cildim hassas ve kurumaya meyilli olduğu için çok çok kötü oluyor. Bioderma pembe olan, la roche toleriane gibi hassas ciltler için olanlar ise benim yüzümü temizlemiyor... biodermanın pembesini inat edip uzun süre kullandım. Yüzümü yıkadıktan sonra bioderma h2o ile temizlediğimde pamukta çok fazla kir, makyaj kalıntısı görüyordum. Özetle iki türün arasında bir ürün bulamamıştım. geçen gün cerave'nin yüz yıkama jellerinden almak için gittiğimde eczacı kız onların da iki çeşidi var ve aynı sorunu yaşarsın deyip bana bunu önerdi. Hatta caudalie kesinlikle senin cildinin markası, çoğu ürünü senin gibi hassaslaşmaya ve kurumaya meyilli normal cilde yönelik, sakin ürünler de dedi. Ben de çok beklentim olmadan aldım ve çok sevdim gerçekten. 

  Öncelikle kokusu çok güzel. Köpük temizleyici olmasına rağmen cildi kurutmuyor ama çok güzel temizliyor. Makyaj temizleme yağını iyi çıkarıyor. Hiç gergin, kızarık bir cilt bırakmıyor baya nemli bırakıyor hatta ama üstünden bioderma h2o ile geçtiğimde pamukta neredeyse hiç kir olmuyor. Bakın bu bir mutlululuk kaynağıdır. Cildimi kurutmasın, germesin ama çok iyi temizlesin diyenlere önerimdir. 

  10 kasım 2020 00:08


  4

  8. Denemek için küçük boyunu aldım ve memnun kaldım. Temizlemesi, kokusu ve verdiği ferahlık hissiyle güzel bir ürün. Kullandıktan sonra cildinize dokunduğunuzda o temizlik ve yumuşaklığı hissediyorsunuz, aynı zamanda köpük formunda ve hafif bir ürün olduğu için verdiği hissiyat da hoşuma gidiyor. Sabun içermemesi ve %98 doğal türevli olması da tercih sebebi.

  ekleme: kokusu bazı kişilere ağır gelebilir, yoğun bir kokusu var. keşke böyle ürünlerde parfüm bu kadar kullanılmasa.

  12 ocak 19:02 8 şubat 18:23

  5

  9. sanırım vinoclean adıyla ve içeriğinde değişikliğe gidilerek yenilenmiş. öncekine göre daha hafif daha kurutmayan bir temizleyici olmuş. yüzümü yıkadıktan sonra nemlendirici sürmeden bekledim ve gerginlik hissetmedim. ilk tepkiyi dudaklarım parçalanmaya çalışarak verir o da olmadı. kokusu bir süre yüzde kalıyor, eski versiyonuyla aynı kokuyor bence. üzüm geliyor aklıma. memnun kaldığım bir ürün.

  ilgili medya:
  1
  1 nisan 00:15

  5

  10. kuru ve hassas cildime çok iyi gelen bir temizleme köpüğü.Germiyor , kızartmıyor , güzel temizliyor ve mis gibi kokuyor.Hassas cildim için bir çok temizleyici denedim döndüm dolaştım yine bu üründe huzur buldum.Keşke fiyatınla da biraz huzur versen.

  1 nisan 14:49