yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (17)
  • medya (3)
  3

  1. Yağlı ve karma ciltler için olanını kullandığım temizleme suyu. Vaatleri ise cildi ovma ve durulama gerektirmeden ve sebum dengesini bozmadan temizlemek.

  İndirimden 14 tl'ye almıştım. İndirimsiz fiyatı hakkında bir bilgim yok maalesef.

  Rimel temizlemede biraz yetersiz kalsa da kötü denilemeyecek bir ürün. Herhangi bir sivilce sorunu yaşamadım. Ancak sıradan bir makyaj temizleme suyu olması dışında pek bir özelliği yok. denenebilir ama sürekli alınmaz bence. 10 üzerinden puan verecek olsam en fazla 6 verirdim.

  9 ağustos 2019 02:00

  4

  2. Cildimi germiyor, kurutmuyor.

  Yoğun göz makyajı hariç günlük makyajlarımda oldukça başarılı. Makyajımı temizledikten sonra yüz yıkama jeli ile yıkıyorum. Toniklerken de pamuğum tertemiz kalıyor.

  İçeriğin %90 civarı doğadan elde edilmiş.

  no testing on animal markanın ürünleri.

  Diğer kullandığım misel sular ile kıyaslarsam vazgeçilmez değil ama başarılı bir ürün 10/7 puan veririm.

  10 ağustos 2019 00:29

  5

  3. tanım: rossmann ve eveshop'larda satılan isveç menşeili celenes markasının cilt tipine göre farklılık gösterdiğini iddia eden ancak kullanımda hiçbir şekilde fark göstermeyen, uygun fiyatlı, temiz içerikli ve vegan makyaj temizleme suyudur. yani celenes markasına ait misel sulardan seabuckthorn, thermal ya da cloudberry olanlarını almış olmanız en azından içerik bakımından hiçbir şekilde fark etmiyor; her üç misel suyu da kullanmış biri olarak etkisinde de farklılık göremediğimi belirtmek isterim.

  olumlu özellikleri: indirimde 13 tl gibi bir fiyata satılan 250 ml. hacmindeki bir şişe sabah akşam düzenli kullanımla bana yaklaşık bir ay kadar gitti bu bakımdan bereketli ve uygun fiyatlı bir ürün olduğunu söyleyebilirim. suya dayanıklı maskara haricinde makyajın kabasını güzelce temizledi ve sabah akşam kullanımda dahi gözlerimde alerji, hassasiyet vb. herhangi bir problem yaratmadı; sivilce çıkmasına sebep olmadı. normalde mutlaka misel suyu da bir temizleme jeli ile yüzümden arındırırım ama acil durumlar için kullanım sonrası yüzümde yapış yapış yağlı ve kirli bir hissiyat bırakmadı. ürün bir drugstore markaya göre gayet temiz içerikli ve vegan bir ürün. rossmann ve eveshop'larda kolaylıkla bulunabilir olması da bence bir avantaj. ambalajı dayanıklı ve akıtmıyor.

  olumsuz özellikleri: beni rahatsız etmedi ancak hassasiyeti olanlar için belirtmem gerekir ki ürün az da olsa parfüm içeriyor. bir de suya dayanıklı makyaj malzemelerini çıkarmakta tek başına yeterli olmuyor. normalde farklı cilt tipleri için farklı içerikler sunduğunu söylüyor ama tüm misel suların içerik olarak aynı olması da bence olumsuz bir özellik olarak değerlendirilebilir.

  sonuç olarak özellikle seyahatlere çıkarken mutlaka yanımda bulunduracağım ve elimdeki tüm temizleme suları bittiğinde düzenli olarak kullanabileceğim bir ürün olduğunu düşünüyorum ve bu kadar uygun fiyata bu kadar temiz içerikli bir ürün olması nedeniyle sizlere de kesinlikle bir denemenizi tavsiye ederim.

  18 ekim 2019 09:52


  3

  4. aslında ben tonik almak istiyordum Ama çalışan kadın Bana bunu önerdi ve tonik yerine geçebileceğini söyledi.

  Düzenli olmamakla beraber bir süre kullandım çok fazla cilt makyajı yapmadığım için makyaji çıkarma konusunda etkilerini pek deneyimleyemedim. Ama yüzümü makyajsızken sildiğimde kir çıkardığını gördüm. makyaj olarak sadece rimelimi temizledikten sonra kalan kısımları temizlemek için kullandım. çok gerekli bir ürün olduğunu düşünmüyorum ama bu ben misel su kullanmadığım İçin de olabilir. eğer siz misel su kullanıyorsanız temiz içerikli olarak deneyebilirsiniz

  19 kasım 2019 13:45 12 mayıs 2020 21:04

  4

  5. Karma ve yağlı ciltler için olanını rossman'dan 16tl'ye aldım, 1 haftadır kullanıyorum. Temiz içerikli ve uygun fiyatlı olduğu için artık kullanmaya devam edeceğim üründür. Kokusu biraz garip geldi bana ama tertemiz içerikli olduğu belli kokudan. Yüz makyajını güzel temizliyor. Ama maskarayı özellikle waterproof olan maskaraları çıkarmakta başarısız. Bu beni şaşırtmadı çünkü yağlı yapıda olmayan hiç bir micellar su çıkarmıyor maskaraları. Temiz içerikli bir yüz temizleme ürünü arıyorsanız önerimdir her açıdan.

  ilgili medya:
  1
  11 aralık 2019 19:00 11 aralık 2019 19:34

  3

  6. Makyaj temizleme suyumun kalmadığı bir zamanda edindiğim makyaj temizleme suyu. 250 ml'lik bir ambalajda olması bence avantaj çünkü kullanım ömrü içinde bitirmek kolay oldu. Ten makyajını temizleme başarılı olduğunu söyleyebilirim ancak rimel temizleme konusunda iyi değil. Yüzümü yıkadıktan sonra rimelimin kalan kısmının göz altlarıma aktığını gördüm. Ayrıca benim hoşuma gitmeyen diğer bir özelliği de kokusu. Garip bir şekilde kimyasal kokuyordu; alkol desem alkol değil, parfüm desem parfüm değil değişik bir kokuydu. Hadi kullanım ömrü içinde kullanmadım desem 3 ayda bitti. Kokusu yüzünden bir daha kolay kolay tercih etmeyeceğim bir üründür benim için.

  11 aralık 2019 23:39

  5

  7. Çift aşamalı cilt temizliğimin ilk aşaması olarak kullandığım temizleme suyu. Ten makyajı yapmasam da güneş kremi ve gün içerisinden hava kirliliğinden dolayı yüzümde biriken kirleri çözüp ardından köpüren bir temizleyici ile cildimi temizliyorum. İlk aşamada kullandığım bu ürün bana oldukça nazik ve iyi iş çıkarıyormuş gibi geliyor. Pamuğa döküp hafifçe yüzümü sildiğimde hiçbir gerginlik ya da hassasiyet hissetmiyorum. Boyutuna ve temiz içeriğine rağmen fiyatının çok uygun olması sebebiyle sürekli alıp makyaj yaptığım dönemlerde de kullanmayı düşünüyorum.

  18 mayıs 2020 02:10


  8. celenes uygun fiyatlı ürünleriyle radarıma yakalanan bir marka. bu ürünü de kullanıcı yorumu okumadan aldım ama iyi ki almışım. cildimi çok güzel temizliyor. makyaj çıkarma konusunda da yeterli buldum. yağlı cildimin yağ dengesini sağlamaya yardım ediyor. diğer ürünlerini de en yakın zamanda almayı düşünüyorum.

  18 mayıs 2020 02:52 18 mayıs 2020 15:35

  4

  9. uzun süredir yağlı&karma ciltliler için olanını kullandığım misel su. ben tonik yerine kullanıyorum ve bu anlamda da gayet başarılı bulduğum bir ürün oldu, kirden arındırıyor ve yumuşacık yapıyor. makyaj çıkarmak içinde denedim hafif makyajı gayet güzel temizledi sadece çok yoğun göz makyajı için yeterli gelmeyebilir. hassas cildimde bir sorun yaratmadı ayrıca fungal akneyi de tetiklemeyen bir ürün, bu sorundan muzdarip süslüler kullanabilir. içeriği temiz ve fiyat olarak uygun oldugunu düşündüğüm için şahsen bittikçe alabilirim. 

  4 haziran 2020 17:20

  10. yağlı ve karma ciltliler için olanını kullandığım misel su. cildi durulama gerektirmeden temizleme ve yağdan arındırmayı vaad ediyor. ben bu ürünü makyaj temizleme konusunda yeterli bulamadım maalesef, özellikle maskarayı iyi temizlemiyor. ancak çok hafif makyajları cıkarttıgını söyleyebilirim. bu konuda yeterli gelmedigini gördügüm icin, degerlendirmek amacli makyajımı temizledikten sonra tonik niyetine kullanıyorum bu amacla kullandığımda memnun kaldım. ürünün artıları hassas cildimde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadı ve sivilce yapmadı. ayrıca cildi kurutmuyor, aksine yumuşak bir hissiyat veriyor. içeriği temiz olması açısından eğer böyle bir ürün arayışındaysanız tercih edebilirsiniz. 

  25 haziran 2020 02:09