yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • oylar (44)
  • medya (3)

  1. Karmadan yağlıya doğru bir cilt tipim var. Uzun süredir güzel bir yüz temizleme jeli arıyordum, hem içerik açısından diğer market ürünlerine göre daha temiz hem de fiyatı daha uygun. Celenes'in yüz yıkama jeli hayat kurtardı gerçekten. Fiyatı çok iyi, asla sivilce yapmıyor, yüzümü çok güzel temizliyor.

  3 mayıs 2020 18:14

  2. Kuru ve hassas ciltler için olanı (pembe ambalajlı) kullanıyorum. Bir eczacının tavsiyesiyle aldım. İçeriği birçok temizleme jeline göre daha temiz diyebilirim. Cildimi temizleyebildiğini hissediyorum. Biodermanın yüz temizleme jeline benzettim ben biraz. Uygun fiyatlı bir yüz yıkama jeli alıyorsanız alabilirsiniz. Rossmanlarda var. Ben sanırım 20-25 TL gibi bir fiyata almıştım. Baya uygun fiyatlı bir ürün.

  15 haziran 2020 12:42

  5

  3. Cildi asla yormayan, yıpratmayan, çok güzel temizleyen bir jel. İçeriği temiz en önemlisi parfüm yok. Kokusu gerçekten termal su gibi kokuyor. Cildim sivilceye meyilli buna rağmen hiç sivilce yapmadı. Kesinlikle sürekli alacağım bir ürün, alma düşünceniz varsa koşşuun alın 

  28 ağustos 2020 17:40


  4. kuru ve hassas ciltler için olanını kullanıyorum ve çok memnunum. yanaklarım kuru t bölgem bi tık yağlı ve hassas bi cilde sahibim. İçeriği rossmanda gratiste watsonsta satılan diğer ürünlere göre gerçekten daha temiz ve güvenilir. Cildimi tamamen temzilediğini hissediyorum ve yüzümü yıkadıktan sonra asla germe yapmadı. Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim 

  25 eylül 2020 04:01

  5. Karma cilt tipine sahip olduğum için yıkama jeline son derece özen gösteriyorum. Birçok markanın farklı farklı ürünlerini denedim. Ancak Celenes hem içeriğinin temiz olması nedeniyle benim için bir adım öne geçti. Hem de vaatlerini yerine getirmesiyle. Bence herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir yıkama jeli. Alın ve kullanın farkı kendiniz göreceksiniz zaten.

  11 ekim 2020 22:09

  4

  6. Öncelikle yazın karmadan yağlıya, kışın karmadan normale dönen ve herşeye reaksiyon gösteren bir cildim var. Bu ürünü geçen yıl Rossmann indiriminden 20-25 lira civarında bir fiyata aldım. Bana kuru ciltler için olanını gönderdiler ama kış olduğu için pek de önemsemedim ve kullandım. Yapısı hafif katı bir jel formunda ve fazla köpürmeyen bir ürün. Ben her kullanışımda pompasına biraz güç uygulamak zorunda kaldım, ancak o şekilde ürüne ulaşabiliyordum. İçeriği diğer drugstore ürünlerine göre nispeten daha temiz olduğu için bende sivilce vb. sıkıntı yaşatmadı ve bu beni çok mutlu etti. Cilde etkisi konusuna gelirsek, temizleme konusunda ben makyaj yapmadığım zamanlarda kullandığım için yeterli geldi ve verdiği kadife hissini de sevdim. Şuanda farklı bir temizleme jeli kullanıyorum ama elimdeki ürün bitince bunun karma ciltler için olanını almayı düşünüyorum. Denemek isteyenler bir şans verebilir.

  14 kasım 2020 18:23

  7. Cerave foaming cleansera muadil gösterilen yıkama jeli. Fakat bence parfümsüz olması dışında fiziksel olarak bir benzerliğini göremedim çünkü cerave daha yoğun kıvamlı ve baya baya köpürüyor. Yağlı bir cildim olduğu için anca köpüren bir temizleyici ile cildimi yıkadığımda gerçek temizlik hissini alabiliyorum. Celenes cerave'ye göre daha az köpürüyor daha sıvı formda. Dolayısıyla 1 pompa yerine 2 pompa sıkıyorum ben. he alır mıyım? zorunda kalmadıkça hayır. ama bütçeniz el vermiyorsa (ki benim bu aralar vermiyor o yüzden cerave muadili bakmaya başladım hihi) alınabilir, ya da cosmedin arındırıcı ve matlaştırıcı jeline bakabilirsiniz.

  7 aralık 2020 17:40


  5

  8. 2 kutu bitirdiğim yıkama jelidir kendisi. yağlı ciltler için olan seriyi kullanıyorum ve ciddi anlamda yağlanmayı dengeliyor. bir ara avene yıkama jeline geçiş yaptım ve yüzümü sivilceler bastı :( ardından tekrar celenes yıkama jeline döndüm. sivilce yapmadı bende ve temizleme hissini çok güzel veriyor. bir daha değiştirir miyim yıkama jelimi emin değilim bundan çok çok memnunum. ayrıca 250 ml yani bereketli baya, bir iki pompa tüm yüzüme yeterli oluyor. bu yazıda da detaylı bir incelemesi var (link: https://sevdeyes.com/celenes-termal-yuz-temizleme-jeli-incelemesi/ İncelemenin linki) 

  ayrıca rossmann'dan indirimde 26 tl aldım en son. Daha fazla fiyatı düşük yakalayan var mı bilmiyorum, umarım fiyatı daha fazla artmaz 

  8 ocak 2021 17:56 14 şubat 2021 17:13

  5

  9. ikinci kutudayım, nazikçe temizliyor gerçekten kurutmuyor, yağlanmayı kontrol altına alıyor (gbkz: karma ciltliyim). eveshop'tan 23 tl gibi bir fiyata almıştım indirimde, üstteki süslüye katılıyorum 250 ml olduğu için görece bereketli. tek pompa bana yetiyor fakat temizleme fırçasıyla kullanıyorum çünkü köpürmesi zor bir ürün. çok çok memnunum kullanmaya devam edeceğim.

  8 ocak 2021 20:14

  10. yağlı ve sivilceli bir cilde sahibim ve kendisinden oldukça memnunum. içeriği temiz yüzünüzü yıkayınca diğer yüz yıkama jelleri gibi kurutmuyor.

  9 ocak 2021 00:54