0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. Rival de loop'un argan yağı, mum çiçeği ekstresi, badem yağı, shea yağı ve pro vitamin b5 içeren bakım maskesi. Ürünün vaadleri nem vermek, cildi yumuşatmak, yatıştırmak ve kurumaya karşı korumak. Ürün 8 ml'lik 2 paketten oluşuyor. Göz ve dudak bölgesi hariç cildinize sürüp bekliyorsunuz. Cilt ürünün bir kısmını emiyor. 10-15 dk sonra kalan ürünü cildinize masaj yaparak yedirip yüzünüzü temizliyorsunuz. Haftada 1 veya 2 kullanımı tavsiye ediliyor. Ürünün her cilt tipine uygun olduğu belirtilmiş ama ben daha çok kuru ciltlerin seveceğini düşünüyorum. İlk izlenim olarak cildime verdiği nemi ve yumuşaklığı çok sevdim. Yapısı ve cilt tarafından emilmesi de gayet güzel. 4 lira gibi bir fiyatı var. Denemek isteyen süslülerin aklında bulunsun derim.

19 aralık 2016 02:07 19 aralık 2016 02:11

2. bugün duştan sonra denediğim maskedir. ürün 2 tane paket halinde. ortadan yırtıp ayırıyorsunuz. her bir paket 1 kullanımlık denilmiş ama bana göre tek paket en az 2 kullanımlık. cilt tarafından emilen bir maske. benim için güzel bir özellik.

paketten ürün bol miktarda çıkıyor. ben yüzüme boca etmeme rağmen hatta boynuma bile sürmeme rağmen ürün arttı. ben de boş küçük krem kavanozlarına koydum artan ürünü. 15 dakika sonunda ürün cildim tarafından tam olarak emilmedi. bu bence paketi açtım bir kere diye boca etmemden kaynaklı. cildim tarafından kalan ürünü yedirmeye çalıştım yüzüme ama çok fazla olunca fazlasını bir pamukla aldım.

maske yüzümdeyken cildimi gerdi ama yedirince geçti o gerginlik. maskenin ferahlatıcı bir etkisi var bunu da sevdim.

vadettiği şeyler:

-yumuşaklık,

-nemlendirme,

-cildi yatıştırma,

-daha bakımlı ve dinlenmiş bir görünüme kavuşturma.

yatıştırma ve dinlenmiş cilt etkisini göremedim. cildim de kızarıklıklar var hala. cildim şu an gayet yumuşak. nemlendirme etkisine gelirsem ise; ben pek beğenmedim. fazla nemli. yapış yapış sanki cildim. yine dediğim gibi bu benim hatam olabilir. ürünü çok kullandım. bu hafta içinde bir gün hafif bir tabaka halinde sürüp bir de öyle gözlemleyeceğim etkisini.

benim tavsiyem, ürünü ince bir tabaka halinde sürün. kalan ürünü de küçük bir kavanozda saklayabilirsiniz veya kardeşiniz, arkadaşınızla beraber kullanabilirsiniz.

bu arada cilt tipim normal. ama duştan önce kil maskesi yaptım ve duştayken jel ve peeling kullandım çıkınca kurumuştu.

edit: kalbini kırdıysam özür dilerim sevgili maske. çünkü seni çok sevdim. sabah kalktığımda cildim bebiş poposu gibiydi. gerçekten cildimi yatıştırmıştı, nemlendirmişti. sanırım anca emildi. gece yatmadan yarım saat, 1 saat önce ince 1 tabaka halinde sürülürse sabaha makyaja hazır mükemmel bir cilt ile uyanırsınız. hatta makyaja gerek bile duymayacağınız bir ciltle. ben bugün, cildimi o kadar sevdim ki makyaj yapmadan çıktım dışarı.

17 mart 2017 23:15 18 mart 2017 20:10