0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. (gbkz: rossmann)'da satılan rival de loopun iki kullanımlık soyulabilen maskesi. ilk defa tek kullanımlık paketten yüzüme sürdükten sonra hiç ürün artmadı, alman teknolojisi bu olsa gerek. ne aloe vera ne papatya kokan uhu kıvamlı bir maske kendisi, hatta yakın zamanda bir yerde siyah noktaları temizlemek için uhu kullananlar olduğunu okumuşken acaba uhuyu ayrı ayrı paketleyip de mi sattılar diye düşündüm zira her ne kadar yapış yapış olmasa da soyarken yarattığı his de aynı. etkisiz eleman diyebiliririm.

30 temmuz 2012 10:22

2. cok kotu bir maske. hic bir islevi yok ayrica kullanimi, yapisi vs hic begenmedim. 2. kismi cope gitti bile.

20 mayıs 2014 10:38

3. Ilk rival de loop deneyimim.

Fiyati uygun olunca ve de peel off olunca denemek istedim. Peel off tercih etme sebebim de cikarmanin kolay olmasi. Neyse. Geleyim maskeye.

Jel gibi bir kivami var ve seffaf. Ilk suruldugunde cilde bir ferahlik veriyor. Kuruyunca da kolayca cikarabiliyorsunuz. Bana tek kullanimlik paketi fazla geldi, kalani anneme surdum.

Ancak bariz bir etkisini gormedim. Aslinda Bekledigim herhangi bir etki de yoktu sadece genel olarak maske sevdigim icin denemek hosuma gitti. Yeniden alacagimi sanmiyorum.

23 ağustos 2015 21:14