yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (6)
  • medya (0)

  1. Cettua'nın peeling etkili ayak maskesi. İçinden 2 paket çıkıyor. İçinde bol miktarda aha içeren bir sıvı var.

  İşaretli yerlerden kesip ayaklarımızı içine sokup 60 ila 90 dakika arasında bu şekilde bekliyoruz. Bir hayli serinletme etkisi var, çok hafif bir yanma/karıncalanma hissiyle beraber sonlara doğru. Sonra ayaklarımızı ılık suyla durulayıp, paketlerin ağzını sıkıca kapatıp ertesi gün tekrar uygulamak üzere bir kenara kaldırıyoruz.

  Ben dün akşam 3. Kez uyguladım. Paketin arkasında 4-10 gün arası uygulayın yazıyor. Şu anda tabanlarım buruşuk kağıt gibi.

  Derimdeki çizgiler (ayak izim mi desem bilemedim) beyazlaştı.Ve ilginç bir şekilde kayganlaştı.Evde terlikle yürürken çorabın içinde ayağım kayıyo resmen, enteresan.

  Şimdilik soyulma durumu yok, heyecanla bekliyorum. Gelişmeleri ekleyeceğim.

  3 Şubat güncellemesi: 5 gün sonunda paketteki sıvı kurudu. Ertesi gün soyulma başladı yavaştan. Videolarda gördüğüm gibi koskoca parçalar değil daha çok 10 kuruş büyüklüğünde parçalar halinde soyuldu,soydum. Bugün duştan çıktığımda soyulan deri parçaları sarkıyordu. Bi hayli ölü deriden kurtuldum. Son parti için de az evvel sıcak suda beklettim ayaklarımı ve tamamen soyuldu bitti üst katman.

  Şimdilik sonuçtan memnunum. Ayaklarımı daha sık nemlendirerek belki 2. Girdideki sertleşme sorununu yaşamayabilirim.

  Bir daha uyguladığımda 2 paket kullanmayı düşünüyorum çünkü nispeten sert olan topuklarımı soymak uğraştırdı.

  30 ocak 2020 17:50 3 şubat 2020 23:32

  2. İlk kullanımda oo ne güzel ayaklarım soyuluyo vaay bebek poposu gibi ayağım oldu dedirten bir ürün. Ben de dedim. Ama 1 ay içinde ayağımdaki o sert deriler daha sert bir şekilde geri geldi. 2-3 kere kullandım her seferinde sonuç hüsran. Verdiğiniz paraya yazık, ponza taşı + nemlendirici krem bundan 10 kat daha iyi

  31 ocak 2020 15:55

  5

  3. Eşimle ilk defa denediğimiz ve çok memnun kaldığımız ayak maskesi. Bizde soyulma evresi biraz geç başladı. O evre başladıktan sonra ayaklarınız bir hafta kadar zombi ayakları gibi görünecek. Bu arada daha önce yazıldı mı bilmem; ama kullanacak olanlar deriler tam soyulmaya hazır olmadan soymaya zorlamasınlar. Alttan çıkan deri çok hassaslaşıyor; yok yere canınızı yakmayın.

  31 ağustos 2020 11:50


  5

  4. 4 yıldır her sene yaz girişinde kullanıyorum. 60-75 dakika bekletiyorum ve yeterli sonucu alıyorum. Gratis'in internet sitesine stok gelmiş almak isteyenlere duyurulur. Piyasadaki en uygun kimyasal peeling bu.

  31 ağustos 2020 16:38

  4

  5. zımpara kağıdı olmuş topuklarım için burda gördükten sonra denemeye karar verdiğim ürün. topuk taşı, nemlendirme gibi yöntemler etkisiz kalmaya başlamıştı. öncelikle maske gerçekten devasa dev bir ayak maskesi çıkıyor paketten (gizlinot: bigfoot bile kullanır o derece büyük). bilek kısmını kesip ayağa geçirdikten sonra normal bir bantla sabitledim. paketten çıkan bant bana yetersiz geldi. ilk gün 90dk beklettim ayakları üşüten mentollü bir yapısı var. aynı maskeyi 2. ve 3. gün de kullandım ürün tek kullanımlık burda bi yanlış anlaşılma olmuş tek kullanım yeterli. bende soyulma 2. gün başladığı için 30dk civarı kullandım iki ve üçüncü gün. sonuç gerçekten de bebeksi ayaklar. maskeyi kullandıktan sonraki beş gün aşırı kuru ve gergin oluyor ayaklar o kadar ki beni resmen rahatsız etti yürümek istemiyordum. resmen ayağım ağrıdı diyebilirim. sürekli evde olduğum için çok rahatsız etmedi ve soyulmalar başlayınca bu his kayboldu. soyulma süresi uzun sürüyor ( 10 gün civarı) ve gerçekten her yere deri dökülüyor. elle koparmamak gerekiyor ama kendini tutabileni tebrik ederim. ben gerçekten memnun kaldım ayakların aşırı gerildiği süre haricinde. bundan sonra rutinime ekleyeceğim bir ürün oldu.

  31 ağustos 2020 16:56 31 ağustos 2020 20:21

  5

  6. hayatım boyunca kullandığım bütün kozmetik ürünler arasında bu maske kadar verim aldığım bir ürün görmedim, net. çarşaflara takılan topuklarımın o beyaz, nasırlı görüntüsünü resmen söktü attı.

  ben 90 dakika ayağımda tuttum. sonrasında o akşam bir üşüme hissi yaşattı ve bu his sonraki günlerde kağıt gibi bir hisse dönüştü. bende soyulma etkisi 5inci güne kadar başlamadı, başladıktan sonra da 10uncu günde bile epey azalmış olmakla birlikte hala soyuluyor.

  parmaklarımın altındaki sertleşmeler tamamen gitti. topuklarım ise pembe bir görüntüye kavuştu, ama artık nasıl nasırlaşmışsa ortaya çıkan deri hala bir tık sert.

  kısacası kesinlikle çok çok memnun kaldığım, kurtarıcı bir maske oldu. ama çok sık kullanmamakta fayda var, çünkü belli ki oldukça güçlü bir bileşime sahip.

  4 eylül 2020 15:26 4 eylül 2020 15:27