yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (0)

  1. sadece 23 yaşında olduğunu öğrendiğimde en çok şaşırdığım Youtube gurularından bir tanesi.

  20 mart 2014 09:16

  2. Makyajlı hali ile makyajsız hali arasında dünya fark olan kişidir. Makyajlı hali victoria secret mankenlerini solda sıfır bırakır. Son videosunda kullandığı Dıor'un sprey fondöteni beni benden almıştır.

  20 mart 2014 17:33

  3. gözleri haricinde hiçbir yeri doğal olmayan makyöz. kalçası,göğüsleri,burnu,dudakları,üst bacak kısmı,çenesi ve daha bilmediğimiz niceleri hep estetik harikası. ama sonuç güzel mi? çok güzel ! ama dudaklarına daha fazla dokunmaması gerekiyor artık yoksa faciaya dönüşecek. en sevdiğim makyajı şimdilik bu (link: http://www.youtube.com/watch?v=TKg4W0cvzFI nude rujla birlikte)

  15 haziran 2014 11:09


  4. öyle her yerinin estetik olduğuna falan inanmıyorum, deli gibi spor yapar bunu da her zaman anlatır zaten, güzel fiziğinin sırrı biz evde o kanepeden bu kanepeye popomuzu kaldırmadan geçiş yapmaya çalışırken onun harıl harıl koşması fitness yapmasıdır.

  ayrıca yaptırdığı estetikleri çok başarılı buluyorum, zaten karşı da değilim, estetiksiz halini de biliyorum, gerek var mıydı yoktu, estetikli haliyle çok bir şey farketti mi hayır. peki kendisi estetik yaptırdığını söylemeseydi insanlar anlarlar mıydı hayır.

  evet burnu estetik ama estetik olmadan burnuyla fotoğrafını yan yana koysak aradaki 7 farkı bulun dememiz lazım, zaten çok güzel bir burnu vardı, sanırım çok hafif inceltip kaldırttı o kadar. çok incelenmediği sürece de pek bir fark yaratmadı.

  evet dudakları estetik ama öyle güzel dudak estetiği olur mu yahu, ayrıca sanırım şu kendi kendine eriyen dolgulardan yapıyor çünkü son videolarında dudakları eski haline dönmüş durumda, zaten görüyorsunuz doktor çok kontrollü, o maddeyi sadece 1 şırıngalığı tüm dudağa dağıttı, bir şırınga enjeksiyonu adam bir yere basmadı yani, ve sadece dudak kenarlarına estetik yaptırmış zaten.

  makyajları çok güzel, doğal, teknikleri diğerlerinden oldukça farklı ve daha pratik, kendisinin yaptığı makyajlardan çok iyi verim alıyorum, bana oldukça uyuyor, ayrıca kendisini göz kapağına hayvanımsı büyüklükte fırçalar kullanmadığı için seviyorum, minicik fırçalarla yapıyor makyajını, bu da bana çok uyuyor çünkü göz kapaklarım küçük.

  son olarak dudaklarının estetiksiz hali benimle aynı, yaşım ilerleyince bu zamanla biten dolgulardan ben de yaptırmak istiyorum, estetiğine bayıldım :d

  21 ağustos 2014 12:36

  5. Yaşından çok daha büyük duran,eski koyu saçları daha güzel olan ve mükemmel eyeliner çeken youtube celebrity'si.

  31 ağustos 2014 19:07

  6. yaptırdığı estetikler, gözlerinin lens olup olmadığı vs. gibi konularda bir bilgim olmadığı için yorum yapamayacağım ancak gördüğüm ve videolarında izlediğim kadarıyla yaptığı makyajlara "ayy palyaçoya döndü, ne biçim oldu kadın" tepkisini hiç vermedim.

  bence çok güzel makyaj yapıyor ve bunu abartıp abartmamak da onun tercihi. bazen sade bir makyaj yapar bazen daha iddialı. canı öyle istemiştir öyle yapmıştır. biz izleyici olarak kendisinin bize sunduğu emeğe bakalım bence. poposu momosu beni zerre ilgilendirmiyor şahsen.

  güzel mi? evet çok güzel. estetikliyse bile yakışmış mı? evet çok yakışmış.

  7 eylül 2014 11:18 7 eylül 2014 11:18

  7. Henüz kötü bir makyajını görmedim ve inspired türü makyajları çok güzel uyarlıyor. Estetikli olduğunu da burdan öğrendim, hiç aklıma gelmezdi açıkçası. Çünkü yüzünde yapay duran bi taraf yok. Kaşlarını çok doğal bir şekilde dolduruyor . Bir de gülümsemesi çok güzel. Kısacası estetikli veya estetiksiz bayılıyorum.

  7 eylül 2014 11:59 7 eylül 2014 20:31


  8. (link: http://www.youtube.com/watch?v=3W3O9_zE96Q&list=UULFW3EKD2My9swWH4eTLaYw bu videosunda) tepeden tırnağa mükemmel olmuştur bence. makyajını da çok beğendim. hakan akkaya vurgusuyla "kıyafetinizi çok beğendim çok beğendim"demeden de geçemiyorum. o ne güzel bir elbisedir .

  7 eylül 2014 20:05

  9. Burnunun estetik oldugunu burdan ogrendigim youtube make up gurusu. Makyajlari cok guzeldir. Yuzune tonla sey surse bile makyaj onu guzellestiriyor, boya badana yapmis gibi durmuyor.

  14 eylül 2014 20:48

  10. Gossip girl blair waldorfa benzemesiyle ünlü chloe.

  En güzel eyeliner çeken vloggerlardan biri bana göre ve kaş şeklini ve kaşlarını doldurma tarzını da çok beğeniyorum. Aksanı çok hoş konuşması beni yormuyor. Bence başarısını katlayacak gibi görünüyor.

  2 ekim 2014 21:11