yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • medya (4)

  1. Sözlükte hakkında hiçbir entry girilmemiş olmasına şaşırdığım severek takip ettiğim amerikalı youtuber. Videoları; makyaj, kozmetik, alışveriş, giyim, bakım ve özel hayatıyla ilgilidir. Makyajı, kontürü, giyinmeyi gerçekten kendine yakıştırmayı bilen youtuber. Takip etmek isteyen veya merak edenler için youtube linki aşağıda:

  https://m.youtube.com/user/GlamLifeGuru

  4 şubat 2015 18:03

  2. hakkındaki bilgileri (bkz: glam life guru) başlığında bulabilirsiniz.

  4 şubat 2015 18:05

  3. Çok seviyorum bu kadını ya.Daha çok ürün yorumları içeriyor,ilk izlenim videolarını çok seviyorum.Piyasada ne çıktıysa hemen edinip,deniyor ve gerçekten çok dürüst bu konuda.Zaten ürünün ne olup olmadığını videoda gayet anlayabiliyorsunuz.Aksanı konuşması çok düzgün çok rahat dinletiyor kendini.Sözlükte çok tanınmıyor sanırım ama mutlaka bakın süslüler,özellikle ürün yorum videolarını seviyorsanız.

  15 ocak 2016 13:33


  4. Allah hepimize tati bütçesi versin dediğim zat-ı şahane. Alıp da beğenmediği ürünlere verdiği parayla küçük çapta ev kurulup bir süre idare edilebilir kanımca.

  18 şubat 2016 23:56

  5. tatlı mı tatlı youtuber. denemek için aldığı uber high end ürünlerden beğenmediklerini video çektikten sonra iade ettiğini düşünüyorum. ne de olsa abd'de sorunsuz iade edilebiliyor ürünler. aksi taktirde bütçe dayanmaz, al bir kere kullan sonra beğenme kenara koy. özellikle wtf videolarını izlemeye bayılıyorum. sanırım zaten bu kadar pahalı ürünlerin o paraya değmediğini görünce bir kaybım da yokmuş diye içten içe haklıymışım gibi hissediyorum. samimiyetine güveniyorum açıkçası ama cilt tipimiz çok farklı olduğu için bana pek hitap etmiyor. yine de yorumlarını ve özellikle konuşma - açıklama üslubunu çok beğeniyorum. videolarını özellikle uyumadan önce izlemeyi tercih ediyorum çünkü beni sakinleştiriyor.

  4 mart 2016 15:20

  6. Benim en sevdiklerimden kendisi. Youtube da baya ün yapmış aslında ama ben geç farkettim, çok sevinli ve kendine make up investigator diyor. Yani makyaj dedektifi. Bulduğu her ürünü dener ve maddi durumunun çok iyi olduğunu da göz önüne alırsak tüm yüksek fiyatlı ürünleri de uygunları da deniyor. Kesinlikle birinci dünya ülkesi beyazı diyebiliriz kendisine kötü anlamda değil tabii, görünen kadarıyla california/ los angeles gibi bir yerde güzel bir evi (gizlinot: şu aralar daha iyisine taşınıyor sanırım) lüks bir arabası, çok tatlı bir köpeği ve çok sempatik yakışıklı ve ona hayran bir hayat arkadaşı var.

  Ürünlere yorumuna da güveniyorum zira kendisi çok pahalı diye beğenmiyor ürünleri, sephorada ultada yeni neler var serileri de baya güzel, ulaşamadığım markalar da olsa izliyorum hoş. Bir de hali tavrı şu beverly hills takımı gibi değil hoşuma giden diğer yanı da budur.

  4 mart 2016 17:01

  7. hafta içi her akşam işten çıkıp eve geldiğimde videosunu yüklemiş oluyor, makyajımı çıkarırken açıp zevkle seyrediyorum. özellikle sevmediği ürünler konusunda açık sözlü olması, pr ürünlerinde bile beğenmediklerini açıkça söylemesi takdirimi topluyor.

  3 mayıs 2016 14:07


  8. youtube'dan elde ettiği gelir ayda otuz bin dolarları bulduğu için aldığı lüks ürünleri iade ettiğini düşünmediğim youtube kişisi. tati'nin diğer popüler makyaj gurularından farkı izlenme oranının çok yüksek olmasıdır. mesela julia graf 805 bin üyeye sahip ama videolarının izlenme oranları 15-20 binler civarında. tati ise izleyiciyi kendine o kadar iyi bağlıyor ki insan hemen her videosunu izliyor. bu sayede de youtube'dan yüksek rakamlar elde edebiliyor.

  kendisini 2011 civarlarından beri izliyorum. eskiden sadece ucuz ürünler kullanır, mavili simli makyajlar yapardı. kaşları incecik, saçları dümdüz fönlüydü. gidip walmart, target, cvs gibi yerlerden wet'n'wild'ları doldurup getirirdi, samimi olduğunu düşündüğüm bir neşeyle anlatırdı hepsini. şimdi o drugstrore delisi hallerinden eser kalmadıysa da samimiyeti pek değişmedi gibi. tati'nin en sevdiğim yanı hiçbir zaman hiçbir şeyi küçümser bir halinin olmaması. buna izleyicileri de dahil. ayrıca açıklamaları uzatmıyor, hemen konuya girip söyleyeceğini söylüyor.

  eskiden sıklıkla "i'm doing this for you guys" derdi de beni delirtirdi. sanki olmayan parasıyla gidip hiç de hoşlanmadığı halde alışveriş yapıyor da yine bir gayret deniyormuşçasına. şimdi tati'cim, biliyoruz ki alışveriş yapmak dünyada en sevdiğin şey, makyaj malzemeleri de. bi de üstüne bundan para kazanıyorsun, her şeyi sizin için yapıyorum ayaklarına yatma derdim. neyse ki bıraktı bunu söyleyip durmayı.

  eskiden fleur ve ingrid ile kankalardı(gizlinot: araları neden bozuldu diye spekülasyon çevirecek olan varsa mesaj kutuma beklerim). fleur ile hala kankalar ama nedense birlikte video çekmiyorlar.

  neyse yani severim kendisini, hemen her gün izlerim.

  31 mayıs 2016 10:32

  9. ürün yorumlarını her ne kadar beğensem de gerek video girişlerinde ve araya sıkıştırdığı diyaloglarda büründüğü hâl bana anormal itici geliyor. kendi gibi davranmıyor sanki, mesela en yakın örnek (link: https://youtu.be/YJ_pA1DkqVA bu) videonun ilk 10 saniyesi. ses tonu, mimikleri ve söylediği şey birbiriyle o kadar uyumsuz geldi ki bana, videonun devamını izleyesim kaçtı. bilmiyorum, sanırım bir tek bana öyle geliyor...

  5 ağustos 2016 11:38

  10. hiçbir youtuber/vlogger/blogger'ın özel hayatlarına dair hiçbir şey umrumda değilken bu kadıncağızın kaç yaşında olduğunu nedense çok merak ediyorum:(

  21 ekim 2016 14:46