yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (2)
  • medya (0)
  5

  1. Clinique’ in yeni kişiselleştirilmiş nemlendirici serisi. Üç farklı nemlendirici baz (nemlendirici jel/losyon/yağsız nemlendirici losyon)  ve beş farklı konsantre aktif madde içeren kartuştan kendi cilt tipinize ve ihtiyacınıza göre 15 farklı kombinasyon oluşturabiliyorsunuz. Kartuşlar beş farklı endişeye yönelik; çizgi ve kırışıklıklar, yorgunluk, eşit olmayan cilt tonu, pürüzlü ve eşit olmayan cilt görünümü, kızarık ve hassas cilt. Daha önce nemlendirici bazları kullanmıştım ancak dermalogicadan daha memnun olduğum için bir süredir kullanmıyordum. Yeni seriyi görünce yorgunluk için olan kartuşu seçip kullanmaya başladım, içeriğinde taurin, kafein, salisilik asit, glikolik asit, stearik asit ve fosfolipidler mevcut. Bu kombinasyonu yaklaşık  iki aydır kullanıyorum ve sonuç mükemmel. Diğerlerini deneme fırsatım olmadı ama bence kesinlikle denenmeye değer bir seri.

  26 mart 2019 23:59

  2. Bir aydır kullanıyorum. Güzel bir pazarlama yöntemi beğendim. İnsana kendini özel hissettirecek seçenekler sunuluyor. Ben de o şekilde bir ürün danışmanı tarafından ikna edildim. bendeki altı şeffaf olan kartuşu mavi olan kombinasyon. O şeffaf jelden hiç hoşlanmadım. Hiçbir etkisi olduğunu düşünmüyorum Keşke satıcıyı dinlemeyip normal sarı olanlardan alsaydım. Asla yumuşak bir his bırakmıyor hatta hiçbir şey sürmemişim gibi biraz da gergin bir his veriyor. Alt bazı anlamsız olduğu için mavi kısmının da işe yaradığını düşünmüyorum. Baya bereketli bir ürün her gün iki kez bol bol sürüyorum bir parmak bile azalmadı. Benim seçimim hatalı olduğu için memnun kalmamış olabilirim ama diğer kombinasyonlar başarılıysa fiyatına değeceğini düşünüyorum baya bereketli ve kullanışlı bir ürün. 

  11 mayıs 2019 01:58

  3. Benim id'm dramatiqually different oily control gel + mavi kartuş. Gözenek ve pürüzlülük görünümünü azaltmayı vaat ediyor. Gayet güzel bir nemlendirici.

  Ancak kişisel düşüncem hiçbir nemlendirici veya bakım ürününün gözeneklere uzun vadede bir etkisinin olmaması. Artık onlarla savaşmayı bıraktım :)

  İlk beş veya altı pompada sadece gel'i kullanabiliyorsunuz. Yani ilk bir kaç gün serumu etkisini gözlemleyemeyeceksiniz. Serumsuz hali de fena değil ancak, serumlu haliyle çok ferah ekstra nemli ve yumuşak bir his veriyor, cilt tarafından anında emiliyor. Yağlı veya karma ciltler çok sevecektir. Cildimdeki kızarıklıkları da tetiklememesi benim için artılarından...

  14 mayıs 2019 10:16


  4. Dışı sarı jel, içi mavi kartuşlu olanını 15 gündür kullanıyorum güzel bir nemlendirici ancak mavi kısmının gözenekleri küçültme-pütürleri geçirme etkisini henüz göremedim ilerleyen kullanımlarda görür müyüm bilmiyorum 270 lirayı bu ürüne vermek çok gereksiz bu durumda. Clinique in sarı kremini daha önce de kullanmıştım bir fark yok bence.

  20 mayıs 2019 00:03

  5. Clinique indiriminden çok merak ettiğim, bir arkadaşımın öve öve bitiremediği cliniqueid

  nemlendiricisini aldım; kızın gözenek ve siyah problemi vardı ancak baya baya azalmış görmüştüm.

  pazartesi aldım, perşembe elimdeydi.

  aslında benim cilt tipime uygun nemlendirici tipi jel olandı, arkadaşımın kullandığı jelly  olduğu için jelly+ mavi kartuş aldım.

  yapısı su gibi bir tuhaf, cildimi nemlendirmeye bayılan biri değilim dolayısıyla jelly dokusuyla bu sıcaklarda cildimde ağırlık yapmadı diyebilirim.

  mavi kartuşu araştırdım içerisinde aha/bha varmış ancak %kaç olduğunu bulamadım. sanırım çok az miktarda çünkü sabah/akşam kullanabiliyorum ki bu benim için artı oldu.

  hafif yapışkan bir dokusu var, renkli güneş kremi kullanıyorum. farkettim ki bu yapışkan doku güneş kreminin kalıcılığını arttırdı, bu açıdan çok sevdim. gün içinde o yapışkanlık kayboluyor. 

  Gözeneklerimde plasebo etkisi mi yoksa çok su içtiğimden midir bilmiyorum ama bir görünümün azalması mevcut.

  şuanlık iyi anlaşıyoruz.

  23 haziran 2019 10:29

  5

  6. Neredeyse 7 aydır sabah akşam kullanıyorum, sadece tatillerde başka ürün kullandım çok büyük olduğu için o da yaklaşık 1.5 aydır. Aşırı bereketli bir ürün, içinden iki aylık daha çıkar tahminimce. 

  Normalde her şeyi bol bol kullanmayı severim fakat bunda tek pumpta yeterli miktar geliyor ve beni kısıtladığı için mükemmel bir olay bence.

  Ben oil control gel ve renk eşitleyen -şeffaf- kartuş kullanıyorum. Renk eşitleme ile ilgili dramatik bir değişim fark etmedim. Ürünün köpeği oldum resmen, o kadar incecik ve o kadar güzel emiliyor ki. Yazın süper de kışın yetmez diyordum ama kesinlikle yeterli oluyor. 

  Fiyatı bana çok gelmişti, makyaj yaptırmak için ürün almam gerekmese hayatta almazdım. Fakat o kadar bereketli ki bence değer kesinlikle, vaat ettiği eşitlemeyi de yapsaydı vazgeçilmezim olacaktı.

  17 ocak 11:48

  7. Ddml losyon ve turuncu kartuş almıştım. Nemlendirmesi başarılı ve sivilce yapmamıştı. Ancak losyon kısmınında alerjim olan bir madde var çok sonra fark ettim halbuki bakarak almıştım. Gardrops hesabımdan satmayı düşünüyorum ilgilenenler yeşillendirebilir.

  4 mayıs 22:46 11 mayıs 23:31