yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (2)

  1. Tam anlamıyla classy bir saat ancak resmen ayağa düşürdüler. O yüzden tercih etmeyeceğim

  9 aralık 2015 22:34

  2. Ne bi saate 500-600 tl vercek maddi durumum var ne de bi bloggerım ki bedava gönderilsin.bu yüzden de tabiiiki en yakın kankim aliexpress <3

  Tanım:aliexpressten 3küsür dolara sipariş ettiğim saat.görsellere ekliyorum.

  9 aralık 2015 22:51

  3. arkadaşımdan birebir gördüğüm kadarıyla, aliexpress'ten alınan sahteleri 2. ayı göremeden mefta olmakta.(gizlinot: bilginize)

  bu saati almaya niyetlenenler ebayden skagen araştırması yapsınlar. pişman olmazlar.(gizlinot: ben skagen aldım)

  (link: http://cdn.watchshop.com/profiler/thumb_cache/additional/105644_v_1410881373.jpg görsel)

  çok severek kullandığım bir başka (link: http://www.watchshop.com/mens-accurist-london-watch-ms435s-p99958361.html opsiyon)(gizlinot: bu siteden aldım sorunsuz geldi)

  9 aralık 2015 22:56 10 aralık 2015 00:25


  4. kahverengi kayışlı-rose gold olanı severek kullanıyorum. bildiğim kadarıyla vakkorama'larda da satışta. ayrıca bir şeyin çakmasını almaktaki mantığı asla çözemicem sanırım.

  edit1: herkes çakma ürün aşığı falan zannedersem. kimse kusura bakmasın ama ben param olsa da olmasa da taklit ürün kullanmam yani. almasam da ölmem. bana çok samimiyetsiz geliyor.

  edit2: bildiğim kadarıyla kasa kısmı japonya'da, kayış kısmı ise çin üretimi.

  9 aralık 2015 23:05 10 aralık 2015 01:26

  5. Oha ben bu saatleri ucuz sanıyordum. Hiç fiyatlarına bakmamıştım. Ucuz sanmamin sebebi de bütün vlogger tayfasına bedavaya verilmesi idi. Bir baktım şimdi 200$ diyor sitesi. Sen git bütün vloggerlara ver bedavaya bana gelince 200$ mi? Almiyim cnm ben sağ ol.

  Tanım: sade, klasik tasarımları olan ve bütün vloggerlara ücretsiz saat veren marka.

  Edit: kaliteli olup olmadığını bilmiyorum ama sırf vloggerlara bedavaya dağıtılması yüzünden bende çok iyi bir etki bıraktığı söylenemez doğrusu.

  9 aralık 2015 23:47 9 aralık 2015 23:51

  6. yalnızca reklam reklam reklam olan saat markası. üretim yeri belli olmayan bu tarz marka saatler genellikle çin üretimi oluyor ve size markadan başka hiç bişi satmıyorlar.

  logo tasarımını bariz bir şekilde iwc'ye benzetmişler, icw alamıyorsanız dw alın dimişler gibi.

  dw alacağım paraya gerçekten saat işi ile uğraşan, saat üretiminde uzman evladiyelik olabilecek markalardan alın daha iyi.

  japon üretimler için; seiko(woman diver modellerine aşıkım ama çok pahalı :'( ), casio, pulsar, orient.

  isviçre menşeiili çoğu saat başlangıç olarak swatch bile iyidir.

  abd, fossil.

  rus, raketa, vostok.

  asker saati olan casiolar bile parasının kat kat üstünde performans sağlar ama bu saate verilen para havaya gitmiş paradır :/

  9 aralık 2015 23:51

  7. DW kötü bir saat değildir oradan başlayalım. kasası japon ve quartz, swatch gibi plastik ve kullan at türü değil, zaten aynı kategoride de değil bir tık daha yukarıda. quartz mekanizmaları birbiriyle karşılaştıracak kadar artizan bilgim yok. bir de bu konuda ürünleri türkiye'deki fiyatlara dayanarak karşılaştırmak biraz yanlış oluyor çünkü vergiler ve ithal ürün fiyatları bizde çok değişiyor. fiyat da kaliteyi belirlemiyor. (isviçrelilerin swatch hakkındaki duygularını ayrı bir girdi konusu yapabilirim :))

  tasarımcı (ve 200 milyon dolarlık markanın babası) isveçli Filip Tysander, bi seyahati sırasında, tesadüfen birden fazla kez aynı modern seyyahla karşılaşıyor- Daniel Wellington. çok az eşyayla seyahat eden, yine de stil kaygısı göze çarpan DW, bir nato kayışa takılmış antika bir saat kullanıyor. Filip bu görüntüyü seviyor, döndükten sonra daha basic, her kıyafetle uyumlu olabilecek, ince, kibar ve zamansız bir kasa tasarlıyor ve Daniel Wellington adını veriyor. "nato strap" , daniel wellington'dan önce de ingiliz ordusu tarafından kullanılan, genellikle daha outdoor insanların tercih ettiği, sadece fonksiyona yönelik tasarlamış bir kayışken DW'dan sonra çok daha fazla saat markası kullanmaya başladı, bir "statement" haline geldi. Bir çok trendsetter'in DW'dan ilham alarak Nato strap'lere taktiği Rolex, Tissot, Invicta, Breitling saatler görebilirsiniz. Bloggerlara ürün göndermesi ise dünya çapında 2011'den beri uyguladığı pazarlama stratejisi, hiç bir reklam harcaması yapmadan ilk aşamada sadece bloggerlara ürün göndererek bu koskoca şirketi ayağa kaldırıyor.

  "orta-iyi" bir saatin en az 1-2 bin dolardan başladığını düşünürseniz DW 200 dolarlık fiyatıyla (ve başarısıyla) pazarda bir boşluk dolduruyor. bence "sahtesini almak " yerine aslında bir kaç renkte Nato Strap alıp kendi saatlerinize takarsanız aynı trendi takip edebilir daha güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz.

  10 aralık 2015 10:10


  8. Evlenirken eşimle birbirimize düğün hediyesi olarak aldığımız saattir kendisi. Bir şey güzelse güzeldir, bloggerlara dağıtılmış olması ne zerafetinden ne de kalitesinden hiç bir şey eksiltmez hem bu mantık üzerinden gidilecekse bir çok kozmetik markası da para verip alınmamalıdır zira ürünler bloggerlara yığınla gönderilirken bizler yüksek meblalar ödemek durumunda kalıyoruz. ez cümle; bahsi geçen saati gidip görme imkanınız varsa görün deneyin, alabiliyorsanız alın sonra zaten olumsuz düşünceleriniz kendiliğinden editlenecektir resmen bütünleşti benimle yapıştı bileğime bayıla bayıla takıyorum kordonu da eskidikçe güzelleşiyor şık zarif sağlam ve klas daha ne olsun (gizlinot: niye bu kadar atarlandım onu ben de bilmiyorum )

  10 aralık 2015 13:40 10 aralık 2015 13:41

  9. İnanmayacaksınız ama makemeup2017 kodu ile tam %15 indiriasdadas alabileceğiniz saattir. Yani bir deneyin 100 milyor indirim kodu var belki bu da çıkar. kenardan bi saat görünüyorsa reklamı çıkıyor. Zaten instagramda bir hastaghe bakın. Tüm dünyada bıkıbıkı kodu ile indirimli alabilirsin diyor. Bu kadar reklamın 10 da  1 satabildilerse bravo diyeceğim.

  26 kasım 2017 10:54 26 kasım 2017 10:55

  10. sade bir saat arayışındaydım bu saati uzun süre takp ettim fiyatları pahalı geldi ve biraz araştırınca bloggerlar tarafından sürekli reklam yapılan ve özelliğiolmadığını görünce almaktan vazgeçtim.

  26 kasım 2017 18:25