girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (597)
  • medya (26)

597. Duygu özaslan x Bobbi Brown işbirliği ve efsanevi çantasından sonra, flormarla iş birliği yapmış ve "make up killer" çantasını çıkartmış youtuber. Hayallerim tek tek gerçek oluyor ya :d

13 mart 08:34

596. ilk youtube'a başladığı zamanlar sevdiğim, hatta videolarını baya izleyip eğlendiğim youtuber'dı. ama linç yemeyeceksem çok sıktı ve artık aşırı yapmacık geliyor.

ha yine (bkz: duygu özaslan)'a (bkz: sebile ölmez)'e tabii ki tercih ederim o ayrı.

8 mart 01:51

595. instagramdaki lost sayfasından öğrendiğime göre single çıkaracak youtuber. aynı zamanda istediği oranda kilo verebilirse yaz sezonunda bir dizide başrol değil ama yan rolde oynayabilirmiş. aynı zamanda beyaz showa çıktığına çok pişman olmuş yakın çevresindekilere şakayla karışık yakınıyormuş bana yürüyenler bile yarı yarıya düştü beyaz showdan sonra diye. bu da böyle bir dedikodudur bilmeyen süslülerim öğrensin jfdsdsj

7 mart 01:41


594. Hem watsons hem de gigi hadid reklamı yapmış. İyi para verdiler anlaşılan. Gigi hadid makyaj malzemeleri satılmıyor herhalde, bu kadar reklamını yaptığına göre. 

7 mart 00:37

593. linç yemeyeceksem sevdiğim bir youtuberdır kendisi. ilk başlarda daha samimiydi, sonradan bozdu, evet katılıyorum. ama bence danla bilic adı altında güzel bir şov karakteri çıkarmış piyasa, onu da hakkıyla oynuyor. şöyle ki; geçen akşam kendisiyle bir özel hastanede, bankoda yanyana düştük. ikimizde doktora görünmüşüz, hesabımızın kesilmesini bekliyoruz. özel hastanelerde sağolsun, özel sağlık sigortan yoksa yoluyor maşallah (teşekkürler iş yerim dsada<3) velhasıl kelam kendisine yüklü bir fatura çıktı. aramızda 10 cm mesafe olduğu için rahatça duyuyorum tabii ne oluyorsa. bankoda kızda "danla hanıığğmmm, danla haannııığğmmmmm" diye kızın içine düştükçe, yağladıkça balladıkça bizimki gayet alçak gönüllü gayet kibar takılıyordu. iyi dedim manyak manyak hareketleri yokmuş videolarındaki gibi dsaddas neyse en sonunda beni şok eden cümleyi duydum. "danla hanım bu kadar yüklü bir fatura çıktığı için çok özür dileriiimmm :( :( :(" dedim bitch what?! evet belki çok kısa bir süre gördüm kendisini, ama bir çok konuda fikir sahibi olmak için yetti. olay bu kızcağızda değil, bizim insanımızda bitiyor. 22-23 yaşında bir kızı siz 1 senede bu kadar göklere çıkartırsanız, aaa şımardı bu diye de şaşırmayacaksınız.

6 mart 12:16

592. Aynı okulda aynı bölümü okumaktan utandığım insan. Kendisinin veremediği yığınla ders varken, asla okula uğramazken, “ben psikoloğum gidin intihar edin” minvalinde bir şeyler söylemesi okulda imza kampanyası başlamasına neden olmuştu. Çoğunluk okulun ve bölümün bu kızla anılmasından rahatsız. Ayrıca psikolojiyi bırakıp, kişiliğini bu şekilde ortaya koyabileceği bir uğraş edinmesi onun için hayırlı olmuş diyemeyeceğim çünkü onu taklit eden, onun gibi konuşan kızlarımızın sayısı da az değil gördüğüm kadarıyla, yine bir şekilde topluma zarar.

Videolarını izlediğimde; ne kadar kaba, ne kadar gereksiz konuşmalar ve ne kadar zarafetten yoksun bir kadın diye düşünmüştüm.  Ve hâlâ öyle düşünüyorum.

Bitsin, unutulup gitsin.

6 mart 00:20

591. eskiden merak eder izlerdim videolarını. ama şimdi hiç ilgilenmediğim ünlülerle, diğer youtuberlarla falan video çekiyor. hiç mi hiç ilgimi çekmiyor yahu. ben bu durumu konseptine de çok uygun bulmuyorum. ama hayırlı oldu bir yandan takip etmemem. cinsiyetçi bir yönü de var zaten.

5 mart 15:42


590. bir rivayete göre sevgilisi tatlıcı berat eski twitter fenomenlerinden @naberneyaptın imiş. sanırım artık yazmıyor olacak ki arkasından geri döncü gruplar türemiş ve efsane komik tweetler atarmış. şimdi danla'nın peşinde ordan oraya. hey gidi..

26 şubat 13:48

589. Print? sayesinde gigi hadid kaşlarına sahip olmuş kişi.

22 şubat 01:53

588. Gigi hadid makyajında farklı bir lens kullansaydı daha çok benzeyebilirdi diye düşünüyorum. Lens çok kötü durmuş.

21 şubat 20:35