yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  1. mat likit rujmuş. keşfetime düştü size de haber vereyim dedim. ben şaşırmadım. vizyonsuz bir insan olduğu için yeni bir ürün beklemiyordum zaten. tez vakitte elinde patlar umarım hepsi.

  9 ağustos 2017 17:38

  2. Mat likit ruj çıkarmayan bir ben kaldım galiba. Kendisine başarılar diliyorum ama bir Kylie olmadığını gerçeğiyle yüzleşse daha iyi olurdu.

  Keşke highlighter ya da pigment çıkarsaydı. En azından farklı bir giriş yapmış olurdu.

  9 ağustos 2017 19:31

  3. Kerimcan ardından benim neyim eksik diyip o çok aşağıladığı hemcinslerine yönelik ürün piyasaya sürmesi komik olan youtuberın likit mat ruj markası.

  Kerimcan pastel no 20 sürmüştü piyasaya danla da pastel no 15 sürmüş.

  Peki alır mıyım? İsterse kat von d renkleri piyasaya sürsün pazardan çin malı alırım onun markasından almam.

  10 ağustos 2017 16:05


  4. sırf instagrama #danlabilicco etiketi koyabilmek için alacak insanlar var. eminim çevrenizde vardır böyle tipler ya. sahiden ne gerek vardı? yine de ben kerimcandan daha fazla satacağını düşünüyorum. yalak kene diye bağıran kızlarımız eminim alacaktır. sahi mat likit ruj bitmedi mi?

  10 ağustos 2017 22:57

  5. Ben bu başlığı ilk gördüğümde troll sanmıştım. Oha.

  10 ağustos 2017 23:03 10 ağustos 2017 23:03

  6. keşke metalik, parlak kahve tonlarında bir rujla piyasaya girseydi demek istediğim marka.

  11 ağustos 2017 01:29

  7. piyasada aynısı olan bi ürünü kendi ismiyle çıkartıp satmak nedir ya... kerimcan 60 liradan satmaya başlamıştı, danla da bi o kadardan satar. pastelde aynı ruj 20 lira. salak yerine koyuyolar galiba insanları. ben de ilk bulduğum sermayeyle ladycosmetics diye pastel 09 numarayı sürem bari madem para var hey allam. (gizlinot: süslülere %50 indirimli dermişim)

  15 ağustos 2017 22:36


  8. şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik olan marka.

  16 ağustos 2017 00:19

  9. rujların isimlerini merak ettim,

  baş parmağı büyük olan kız pembesi

  tatilde sürekli snap atan kız bordosu

  nişantaşı üni. %75 burslu kız kırmızısı falan mı?

  16 ağustos 2017 21:38

  10. sitesini inceleyip de geldim. birkaç eleştirim olacak.

  öncelikle üründen başlayayım. her girişim yapan gibi likit mat ruj çıkartmasını saçma buldum. videolarında aydınlık, aydınlatıcı, full kapatıcı diye ölüp biten birinden güzel bir aydınlatıcı ya da kapatıcı beklerdim. ama sanırım maddi getiri açısından herkes rujdan yola çıkıyor. ruj da oje gibi amaann fazladan bir tane sorun çıkmaz mantığı var. bu da girişimciler için ilk seçenek oluyor.

  ürün tasarımı nars'ın bayaa bayyaaa benzeri gibi geldi bana. kapaktaki yazılar, karton ambalajı, yazı punto ve tipi... ilk gördüğümde şey değil mi bu yaaa nars diyesim geldi. fiyat olarak da bence fazla. altı üstü likit mat ruj piyasada indirimle 10tl'ye bile rahatlıkla bulabiliyorken içeriğinden bi'haber olduğum danla rujuna neden 50tl bayılayım. neyse ki kargo bedavaasfsada.

  siteye gelirsek, bu da sanırım mesleki deformasyon hemen trafiği alt yapısı falan ilgimi çekiyor, napim seviyorum bu tarz şeyleri. site alt yapısı çok kötü! ilk gün diye mi böyle bilmiyorum ama eğer hep böyle olacaksa acil iyi bit e-ticaret yazılımı almalısın arda, bu ne yavaşlık! kefenin cebi yok biraz yatırım yap.

  arayüz tasarımı karakter uyumunu güncellerlerse güzel. header kısmı, footer kısmı, banner yazıları hep farklı farklı. bu da hoş olmuyor. ayrıca hangi türkçe düşmanı orjinal yazdı oraya? onu da bir zahmet güncellersiniz. bunun dışında cümlelerde sloganlarda anlam kayması var. iyi bir kategori'ci bulmanız lazım.

  sonraa bir de duygu ilk siteyi açıp satış yaptığında burada da en çok eleştirilen her yerde duygunun olmasıydı. Tüm çekimlerde duygu, reklamlarda duygu! danlabilic.co 'da aynısını yapmış. direkt danla demiyorum çünkü ajans projesi illaki arkasında bir marketing'ci var. keşke buna dikkat etseymiş. evet danla marka yüzü ama -bence- yanlış olmuş.

  bir de site daha duyurusu yeni yapılmasına karşın önceki aylarda trafiği aylık baya iyimişasfas. okuyorsanız neye takıldığımı anladınız:*

  başkaaa gözüme çarpmadı sanırım bir şey ama araştırsam illaki bulurum. hah yaa o kızcağızın neden burnuna kadar çektiniz ruju?

  neyse. kazancı bol olsun, hayırla harcayın inşallah.

  23 ağustos 2017 21:59