0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. ddf'in kükürt maskesiyle birlikte kullandığım temizleyicisi. Kabında mavi bir likit halinde dururken, pompasından köpük formunda çıkan bir ürün. Çok hafif ve ferahlatıcı bir temizleyici. 1 pompası tüm cildinizi temizlemeye yetecek kadar ürün içeriyor. ddf kullanıp çok memnun kalmış olduğum bir firma, biraz fiyat olarak pahalı olabilir ama gerçekten aldığınıza değen ürünler. Gerçi şuanda da (gbkz: kiehl's purifying foaming cleanser ) kullanıyorum, bu üründen de oldukça memnunum. Yani elimdeki ürün bitince, ikisinin fiyatlarına bakarak aralarından bir seçim yapacağım sanırım, ikisinden de oldukça memnun kaldım çünkü. Fakat aynı şeyi ddf sülfür maskesi için söyleyemeyeceğim, o bir tane, şuana kadar kullandığım en başarılı maske.

Hatta bu temizleyici köpüğe daha uygun fiyatlı ve yine kullanmış olduğum bir diğer alternatif ürün için: Neostrata Foaming Glycolic Wash Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Yüz Temizleyici Köpük (gbkz: neostrata foaming glycolic wash temizleyici )

10 temmuz 2014 21:46 10 temmuz 2014 22:15

2. salisilik asit , (gbkz: ekinezya) ekstresi ve bir kaç bitkisel ekstre içeren, yağlı ve akneli ciltlere uygun bir cilt temizleme ürünü. pompa içerisinde mavi sıvı şekline görünürken sıkılınca tam bir kullanımlık beyaz köpük veren harika bir ambalajı var. (gbkz: ddf kükürt maskesi) ile beraber merak edenler için sürekli 3 al 2 öde kampanyasından yararlanarak satın aldığım link: (link: http://www.dermoeczanem.com/ddf-urunleri DDF 3 al 2 öde).

Bu arada markanın ABD fiyatları ülkemizdekinin yarısı gibi. Ancak %30 indirim ve 3 al 2 öde kampanyası göz önünde bulundurulduğunda daha da hesaplı oluyor, bilginize.

25 ağustos 2014 15:44 25 ağustos 2014 19:42

3. Taa lise yıllarında doktorumun tavsiyesiyle alıp hiç memnun kalmadığım yüz köpüğü. Bitsin diye iki pompa skıp kullanıyordum. Cildimdeki sivilceleri geçirmediği gibi kurutuyordu da, kokusuna değinmiyorum bile.

25 ağustos 2014 18:13


4. eczacının yüzümdeki sivilceleri görüp önermesi ile aldığım ve bir buçuk aydır kullandığım ürün. aslında la roche posay istemiştim ama kendileri ısrarla bu ürünü önerdiler ve ben de aldım. Açıkçası bende eczacı arkadaşın dediği mucizevi şeyleri yapmadı bi' kere sivilceler gene çıkıyor yani öyle adet dönemi sivilceleri filan değil bayağı bu ürünü kullanmadan önce nasılsa gene öyle çıkıyorlar ayrıca olan sivilce izlerine de bir etkisi olmadı biraz renkleri soldu o kadar. Verdiğim paraya değdiğini düşünmüyorum kesinlikle.

sanırım sadece yüzümü yıkarken verdiği ferahlığı seviyorum ve 'dermokozmetik ürün kullanıyorum ben yaa' rahatlığını

bitse bir daha alır mıyım? hayatta almam.

24 mart 2015 22:23

5. Sivilce sorunuma çözüm olur diye eczacının birinin kazığı ile set halinde aldığım DDF ürünlerinden biri olan temizleme köpüğü. Mavi renkli bir su halinde olan temizleyici pompadan köpük olarak çıkıyor. Bir iki pompa tüm yüzünüzde etkili oluyor. Kimyasal bir kokusu var.

Köpük temizleme işinde başarılı olmakla beraber yüzünüzün kuru bölgelerini daha da kurutuyor. Yüzünüzü durularken göz çevrenizden uzak tutmaya çalışın. göz nemlendiricilerinizi mutlaka kullanın benim düştüğüm duruma düşmemek için!

22 temmuz 2015 19:05

6. Aşırı yağlı olmayan yağlı cildim için çok uygun bulduğum ürün. Temizleyici arayışım bu ürünle son bulmuştur. Fazla kullanımı kurutabiliyor, o yüzden cildim o gün çok yağlı değil gibi hissediyorsam, günde iki kere değil, bir kere kullanıyorum ama faydasını çok gördüm. Sanırım 3. ya da 4. şişedeyim, son derece memnunum.

13 şubat 2016 04:39

7. ciltteki yağı dengeleyen bir ürün. onu kullandığımda cildim gün içerisinde daha az yağlanıyor. çoğu temizleme ürünü bile cildimde siyah nokta yaparken bu olan gözeneklerimide sıkılaştırıyor. tek kötü yanı yüz temizliğinde aşırı hassas olan bana sadece bir ay dayanması.

12 aralık 2016 17:06