yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (17)
  • medya (1)

  1. Bir suredir kullaniyorum indirim zamani denemek icin aldim garnier kalmamisti, garniere gore cikarma gücü bi tık düşük fakat kokusunu cok seviyorum ve goz cevremi cizmiyor kuruluk yapmiyor o yuzden elim artik hep buna gidiyor garnier cok kurutuyordu:(

  ilgili medya:
  1
  13 aralık 2018 23:07

  2. 2 şişe(gizlinot: biri nemlendirici biri arındırıcı versiyondu ama bence aynılar) bitirip bereketine hayran kaldığım ürün. Kullandığım ilk makyaj temizleme suyu olduğu için hakkında değerlendirme yapamamıştım ama kendisini bitirip Garnier kullanmaya başlayınca anladım kıymetini. Dediğim gibi çok bereketli, misler gibi kokuyor(gizlinot: ağır olmayan bir aloe vera kokusu var, akşam yorgunluğuyla yüzümü silmeye çalışırken bu kokunun sakinleştiriciliği çok hoşuma gidiyordu ), sivilce yapmadı (gizlinot: garnier anında ağrılı sivilce yapınca anladım bunun ne kadar büyük bir meziyet olduğunu) ve fondötenlerimi beni tatmin edecek kadar iyi çıkardı(gizlinot: makyajımı sildikten sonra yüzümü jel veya sabunla yıkadığım için temizlik sıkıntısı yaşamadım)(gizlinot: fondötenimi sildiğim pamuğun üstüne tekrar birkaç damla damlattım ve o noktalar bembeyaz oldu, ben ikna oldum) ama kullandıktan sonra yüzünüzü yıkamanızı tavsiye ederim çünkü yapışkanlık bırakıyor. Eksi yönü olarak maskarayı tamamen çıkarmamasını ve yapışkanlık hissi bırakmasını sayabilirim. Elimdeki stokları eritince macera aramayıp kendisine geri dönmeyi planlıyorum. 1+1 kampanyasıyla ve bereketli oluşuyla çok uyguna geliyor. Bence bir şans vermeyi hak eden bir ürün.

  13 aralık 2018 23:39

  3. 2 li paket halinde almıştım yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum artık bitmek üzere olduğu için hakkında birkaç şey yazmaya geldim. her gün makyaj yapmadığım için fazlasıyla iyi idare etti beni galiba tek olumlu yönü bereketli olması. fakat genel olarak kendi adıma bu üründen memnun kalmadım, bir kere benim bir makyaj temizleme ürününden beklediğim en baş özellik göz yakmaması olduğu için, bu ürün gayet göz yakıyor zaten en başta sorunu bu. bir diğer olumsuz yanı makyajı temizledikten sonra ciltte yapışkan bir his bırakıyor, göz makyajını da kolay çıkartamıyorsunuz ki genelde çok ağır makyaj yapmam günlük hayatımda. sırf almış bulunduğum için bitene kadar kullandım ve deneyimlemek istedim ama kendisiyle anlaşamadım, bir daha almayı düşünmüyorum bana iyi gelmeyen bir ürün oldu.

  14 aralık 2018 00:21


  4. Yoğun kokusu beni rahatsız etti. Gözüme sürmeye de cesaret edemedim açıkçası.Bıraktığı yapış yapış his de hiç hoş değildi.Bir daha alacağimı hiç sanmıyorum.

  14 aralık 2018 04:06

  5. 2018 yılının başında almıştım ve hala 2 ve ya 3 aylık ömrü var. Temizleme olarak ortalama bir ürün. Ben genellikle yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum böylesi daha çok içime siniyor. Tabi kullandıktan sonra yıkıyorum. Kullandiktan sonra yüzümde buz gezdiriyorum. Normalde kuruluk yapmıyor ama galiba kışa geldiğinden dolayı yüzüm kurumaya başladı bu yüzden kullandıktan sonra yüzümü iyice nemlendirmeye çalışıyorum.

  14 aralık 2018 04:50

  1

  6. bee beauty'nin micellar suyu gibi bu da yaktı ve kaşındırdı hem de daha fazla. özellikle de yanaklarımda. anca fırçalarımı temizlemek için kullanırım. ki cildim çok az alerjik reaksiyon gösterir normalde. paranıza da yüzünüze de yazık olur. asla önermem

  4 mart 2019 23:36

  7. Buram buram parfüm kokan ürün. Yaptığım tek makyaj çokça maskara sürmek olduğu için maskaramı çıkarmak için denedim bu ürünü. Ama gözümü çok yaktı bir daha asla kullanmam. Bana hiç güven vermeyen bir ürün oldu, bundan böyle koluma bile sürmem.

  2 mayıs 2019 23:47 6 haziran 2019 15:23


  8. yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. öncelikle cildim yağlı. ve makyajımı bu makyaj temizleyiciyle temizledikten sonra cildim daha da yağlanmış gibi hissediyorum nedense. ne zaman makyajımı ilk bu ürünle silsem yapış yapış kalıyor cildim bu yüzden hep önce makyajımı dalinle çıkarıp sonra bu nemlendiriciyle üstünden geçiyordum. göz makyajımı çıkarmak için mesela üç dört pamuk gidiyor. tenimdeki fondötense yapış yapış kalıyor adeta. sırf ürünü bitirmek için kullanıyorum diyebilirim. makyajı direkt bu ürünle çıkaracaksam arkasından muhakkak bol bol yıkamam gerekiyor dediğim gibi tamamen temizlenmiş hissi asla vermiyor. ama bi nemlendirici olarak yüzüme yaptığım bazı maskelerden sonra sürmek cildime ferahlık veriyor. yani ürünü makyaj temizlemek dışında başka bir amaçla kullanırsanız daha iyi bir sonuç alırsınız.

  1 temmuz 2019 02:29

  9. Artık hepimiz bir şekilde miceller su kullanıyoruz. Kimimiz önce bu gibi sularla cildini silip sonra yıkıyor kimi önce yıkayıp sonra kalıntı kalmaması için emin oluyor.Makyaj çıkarma yağlarıyla tek adımda çıkarsak bile seyahatler için veya bazı tembel günler için evde bu gibi miceller sulardan bulunduruyoruz. Bu sularda içeriğe çok takılmıyorum ben çünkü sonrasında yüzümü yıkıyorum.

  Migros indirimlerinde kaçırılmaması gereken, performansıyla piyasadaki sulardan hiçbir farkı olmayan, çiçek gibi ürün.

  29 ağustos 2019 20:27 31 ağustos 2019 23:45

  3

  10. 1 şişesini bitirdiğim üründür. Bereketli bir ürün. Ben bununla yüzümü sildikten sonra mutlaka rivell de loop un alkollü toniğiyle üstünden geçmek zorundayım çünkü cidden yapış yapış bırakıyor. Bende sivilce yapmadı. Fakat yüzümü temizlemişim gibi de hissettirmedi, bir daha almam.

  Misel sulardan ama bioderma dahil tek sivilce yapmayandır yüzümde.

  6 kasım 2019 17:12 6 kasım 2019 17:12