girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • medya (3)

110. Bugün indirdim uygulamayı. Hatta ilk siparişimi de verdim ama pişman oldum buradaki yorumları okuyunca. Bide ürünleri aldığı fiyata satanlar var diyenler var. Arkadaşlar bu gözler demin daha pahalıya satıldığını da gördü. Bence aynı fiyatsa yine iyi. Dolabımdaki mango bomber ceketi sezonda 65 tlye almıştım 4 sene önceydi. Çok çabuk yırtılmıştı. Demin 225ten 69a düştüğünü iddia eden bi dolap kullanıcısı gördüm. Pes artık ya. 

15 eylül 00:36

109. Satışlarınızdan kazandığınız parayı bağış yapma imkanı sunan ikinci el sitesi, unicef, mikader( minik kalplerle ele ele derneği), kayd( kansersiz yaşam derneği), haçiko( hayvanları çaresizlik ve sevgisizlikten koruma derneği), aip(acil ihtiyaç projesi vakfı), ahtapot gönüllülleri bu vakıflardan.

11 eylül 00:27

108. Kaydolduğum andan itibaren 2 gün içerisinde 3 tane satış yaptığım ve beni olumşu anlamda şaşırtan uygulama. 

10 eylül 17:26


107. hem kendi butiğimin ürünlerini hem de dolabımda artık giymediğim ürünleri satışa koyduğum başarılı bir uygulama. diğer satış uygulamalara kıyasla teklif verebilme imkanının olması da ayrı bir güzel.

tek sorun 50-60 tl'ye koyduğun bir ürüne gelen "20 tl olur mu" soruları :(

bu arada kullanıcı adım @piggybutik buradan geldiğinizi belirtirseniz ekstra indirim yaparım kızçelerim

9 eylül 02:27

106. Zaman geçtikçe dolabıma sığamaz olmaya başladım. Fakat hep aynı kıyafetleri giydiğimi farkettim. Çoğu giysiyi 1 ya da 2 kez giyip dolapta unutmuşum. Artık kıyafetler üstüme üstüme gelmeye başladığından çözümü bu platforma üye olmakta buldum. Hem kıyafetleri fotoğraflamak da eğlenceli geldi. Uygulamanın arayüzü de kullanışlı. Bence 2. el kıyafet alım-satımı için zahmetsiz bir yöntem. Sadece komisyon oranı biraz fazla denebilir. Şimdiden 5 parça yükledim ama zaman buldukça devamını yükleyip minimal dolap hayalime ucundan kıyısından yaklaşmak istiyorum. Dolabıma (link: https://dolap.com/profil/lamelodie buradan) ulaşabilirsiniz.

8 eylül 13:04

105. modacruz'dan çok daha iyi çalışan bir uygulama. hem yurtiçi/süraat ile gönderebilme şansı tanıyor, hem daha az komisyon alıyor hem de artık diğer 2. el uygulamalarına kıyasla daha çok kullanıldığını düşünüyorum, koyduğum ürünler hızlı satılıyor. bir de ürün beğendiğimde indirim veriyor, ya da dolap bakiyesinin üzerine %10 ekliyor.

göz atmak isterseniz (link: https://dolap.com/profil/dolap000347 benim profilim)

8 eylül 00:37

104. kazancınızı trendyol indirim çekine dönüştürmenizi sağlayan uyguluma. %10 da kendisi ekliyor. fakat ilk önce bu çeklerin geçerli olduğu bir butik bulun. çünkü %90ında geçerli değil. ben bir kere 135 liramı 150 liralık hediye çekine çevirdim. fakat harcayacak butik bulamadım.

4 eylül 20:43


103. satıcıyı mağdur etmeyen uygulama. keyfi iadelerin önüne geçiliyor. ben de bir satıcı olarak eklediğim ürünleri didik didik inceleyip bir yerinde bir sorun varsa mutlaka yazıp fotoğraflıyorum, bunda dolap'ın çok fotoğraf ekleme imkanı tanımasının da etkisi var, gardrops ve modacruz'da fotoğraf sayısı kısıtlı, sırf bu yüzden oralara ekleyemediğim ürünler oldu detaylı fotoğraf koymam gerektiği için. ben memnunum. bazen kötü niyetli satıcılar denk geliyor, ürünün defosunu belirtmiyor, iade etmek istediğinizde de kargoyu kabul etmeyeceğim falan diyor ama siz defoyu fotoğraflayıp dolap'a bildiriyorsunuz, iadeniz onaylanıyor, karşı taraf kargoyu kabul etmez ve size geri dönerse ödediğiniz kargo ücretini dolap puanı olarak size yüklüyorlar, üürn bedelini size iade ediyorlar, ürün de sizde kalıyor.

bu gece 12'ye kadar %50 indirimdeyim bakmak isteyen olursa bu da (link: https://dolap.com/profil/olcax dolap hesabımın linki)

2 eylül 17:30 2 eylül 17:35

102. Bu platforma gireli yeni oldu ama gerçekten çok sevdim ! Kullanımı çok kolay bir uygulama ve kullanan kişiler gerçekten bir şeyler almak isteyen veya satmak isteyen kişiler. Benim kullanıcı adım -> aydizu (https://dolap.com/profil/aydizu?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=android) Ürünlerim temizdir, dolabıma hepinizi bekliyorum! Gelirseniz susluden geldiğinizi söylerseniz elimden geldiğimce ek indirim yapmaya çalışırım.

2 eylül 16:31

101. (link: https://dolap.com/profil/lifestylestudy benim dolabım)

dört günden beri takılıyorum uygulamada. arayüz olarak ınstagramı andırıyor. sahte, replika ürün satanlar olmasa daha iyi bir yer olacak. iki tane ürün sattım bile :)

31 ağustos 22:51