yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1010)
  • medya (117)

  1010. Sıfır ürünümün kırık geldiğini iddia ettiler. Ne hikmetse iade benim paketlediğim şekilde değil 1 torba içinde geldi ve hiçbir şekilde kırılmamış. Yanına koyduğum testerlar da alınmış tabii. Dolap Dolandırıcı alıcısını koruduğu için hesabımı kapatıyorum! Hadi bakalım!! 

  6 haziran 13:52

  1009. Alıcılar: daha fazla indirim yapamaz mısınız?

  Ben: Fatura ekledim. 2, 3 kez kullandığım ürünü yarı fiyatına satıyorum. Daha fazla indirim yapamam. Dolabın da kesintisini hesaba katarsak büyük zarara girerim. Üzgünüm :(

  Alıcılar: Benim için zarar et İsmail. (link: https://x.com/ZAMajans/status/1796889214081986795?t=vPQE5HvEaTTxLNnEkbHMkQ&s=19 x)

  1 haziran 21:08

  1008. Ben kargoyu uygulamaya küçük girip kargo görevlisi sisteme orta boy girince hemen bildirim geliyor "kargo boyutu farklılığından dolayı ücretinizden kesinti yapılmıştır." Yani küçük yerine orta boy kargo ücreti kestik diye ama ben sisteme orta boy girip kargo görevlisi küçük girince (yanlışlıkla orta girdiğimi düşünüyorum. standart bir elbise idi.) nedense bildirim gelmiyor "ücretinizi küçük boydan oduyoruz" diye, ki destek ekibinin kargonun girdiği desi bilgisine göre ödeme yapılıyor demesine rağmen. iş kendilerinin para kazanmasına gelince hemen kesiyor, bizim kazanmamıza gelince de. Kısacası iyice havalandilar, her şeye zam geliyor diye diye kargo ücretlerini iyice yukarıya çektiler. Zaten kalan c.k kadar paramızı da böyle oyunlarla ve yalanlarla elimizden alıyorlar. Bosverelim bunları. Onlar fenomenleriyle yola devam etsinler, biz Gardrops ya da zebramo'da buluşalım;) (kullanıcı adım oralarda da sekizinciharika. Dolap uygulamasından dolabım için yapılan değerlendirmelere bakabilirsiniz)

  24 nisan 18:48 26 nisan 11:56


  1007. Çok zeki bir kullanıcı, eklediğim bioderma güneş kreminin naosstar puan barkodunu kazıyıp fotoğrafını eklememi istedi. Benim kullanmadığım puanı kendi kullanacak ultra akıllı bir insan! Böyle de yüzsüzlük görmedim

  21 nisan 01:50

  1006. 200 tl'ye bir terlik koymuştum, anneme aldım ama hiç giyememişti, 1 senedir filan ilanda. Teklif geldi, ardından kazancıma baktım. 200 tl'lik üründe orta paket kargoyu karşılıyorum kesinti ile beraber elime 90 tl kalıyor. Alıcıdan 200 artı hizmet bedeli alıyor zaten. Bana verdiği tutar kaçta kaçı. Artık hiçbir şekilde kârı kalmadı. Sırf ürünler çöpe atılmasın, değerlensin diye kullanabiliriz artık.

  Bir de bana "yüksek satış fiyatı" diyor. Ya sabır!

  18 nisan 03:36 18 nisan 03:37

  1005. Birkaç aydır koruduğum süper satıcı rozetimi, getirdiği saçma sapan yeni şartlardan dolayı geri almış uygulama. Hayır yani süper satıcı olmaya uygun buluyosun sonra kafana göre yok vazgeçtim x y z şartlarını da sağla öyle geri alırsın rozetini diyosun. Zaten kargo ve komisyon ücretleri de aşırı arttı ve satış yapmak artık imkansız falan oldu böyle saçma sapan güncellemeleri yüzünden silmeme az kaldı dolabı

  13 nisan 13:57

  1004. Rare beauty'inde çakmalarının olduğunu öğrendiğim yer 250 liraya allık satıyorlar sakın he

  12 nisan 13:13


  1003. 100 liralık üründen bana kalan 45 lira. Bir de kargoyu ödersen satışların artar cümlesini görüp duruyorum. :d kargo da 39 lira haahahs. hem satıcı hem de alıcı için saçma sapan ücretlendirme ve komisyon ile artık kullanmayı azallttığım uygulamadır. zaten sadece sana satış yapacaksam, satmam giysi kutusuna koyarım yani... iki tarafı da bir şekilde mağdur ediyorsunuz ama nasıl olsa kullanırlar düşüncesi ile geri adım yok. bununla birlikte başka platforma yönlendirme konusundaki filtreleri inanılmaz iyi çalışıyor, ne kadar zekice yönlendirmeye çalışsak da tespit ediliyor bir şekilde. hatta hesabım uyarı aldı. siz zahmet etmeyin hesabımı kapatırım yani. keşke bu kadar başka platforma yönlendirmekten korkacağınıza milletin sattığı üç kuruşluk şeyin parasını bu kadar kesmeseniz "komisyon" adı altında.

  2 nisan 10:33 2 nisan 13:36

  1002. dolap'tan severek alışveriş yapıyorum. kargo, hizmet bedeli falan derken aldıklarımın fiyatı saçma sapan yükseliyor ama yine de zevkime göre uygun ürünler bulduğum için bayağı bayağı mesai harcıyorum bu uygulamada. bir senedir sadece 2 ürün satabildim gerçi, o da benim tembelliğim diyelim.

  bu haftaya kadar aldıklarımda beklemediğim bir sorunla karşılaşmadım, ancak en son bir çanta siparişim görsellerde, açıklamada ve diğer alıcıların sorularına verilen cevaplarda belirtilmeyen defolarla geldi. o kadar sinirlendim ki, anında iade talebi oluşturup beklemeye başladım. bu arada kuruntulu bir insan olarak, talebim kabul edilmezse, ne yaparım, hakkımı nasıl ararım diye kendi kendimi yedim tabii. neyse ki satıcı kusurunu hemen kabul etti, ben de çantayı 60TL kargo ücreti ödeyerek geri gönderdim. burada alıcının ayrı bir mağduriyeti var tabii, niye ben ödüyorum ki karşı tarafın hatasını?

  işte aşağı yukarı şu anlattıklarımın daha sinirli versiyonunu yazacakken buraya, Trendyol, Dolap uygulamasında kullanmam için hesabıma 100TL'lik kusurlu ürün alışveriş telafisi kuponu yükledi. 2 Nisan'a kadar kullanmam gerek. içim rahatladı, satıcı tarafından yaratılmış olan kandırılmışlık hissim geçti. iade için kargo bedeli vermemiş gibi oldum, kalan 40TL'de muhtemelen yeni alışverişimin kargo bedeli olur. Jestleriyle gönlümü aldılar, sizlerle paylaşayım dedim.

  28 mart 11:02

  1001. çok iyi durumdaki giymediğim kıyafetlerimi buradan satıyorum. 

  çoğu zara, adl, twist vs.

  (link: https://dolap.com/ara?q=%40ekrhn1&sira=yeniden-eskiye link)

  24 mart 20:47