sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (3)

  33. sprey mobilya temizleyicisini ve deterjanlı mendillerini sürekli kullanıyorum. kampanyaya giriyorlar, fiyatları da eurodan gelmesine rağmen gayet uygun. ah bir de alman olsaydık.

  mobilya temizleyicisini sıkıp mikrofiber bezle geçince, leke toz temizlenmiş oluyor. yüzey çok lekeliyse bekletin hatta. mendillerini de ayakkabı silmek için, öyle bir toz almak için vs. kullanıyorum pratik oluyorlar.

  4 haziran 01:13

  32. ultra yağ çözücü spreyiyle geçmişimi bile temizleyebileceğimi düşünüyorum, o kadar başarılı. evde bizden önce yaşayanların yaptıkları, yaklaşık 2-3 yıllık(gizlinot: daha fazla bile olabilir) olduğunu düşündüğüm yağ lekelerini çıkardıysa her şeyi çıkarabilir.

  22 eylül 2018 12:50

  31. rossmann'da satılan alman malı temizlik ürünleri markası.

  duşakabin camındaki lekeler için inanın birçok markanın kireç sökücülerini vs denedim. en popüler markaların ürünleri bile domol'un kireç sökücüsü kadar etkili sonuç vermedi. bu konuya o kadar takmıştım ki evi temizlik ürünleriyle doldurdum, domol'da karar kıldım. daha iyisini bulan bana haber versin lütfen. ürünü medyaya ekliyorum ;) (gizlinot: 10 lira idi yanlış hatırlamıyorsam)

  ilgili medya:
  1
  2 eylül 2018 21:58

  30. Hakkında çok yorum duyup anneme denemesi için aldığım ürünlerin markası.

  O günden sonra kadın müptelası oldu. Siyah şişeli bir temizleme ürünü ve spreyi var en çok onları seviyor bittikçe almam için arıyor.

  2 eylül 2018 03:31

  29. yağ çözücü köpük spreyi gerçekten harika. hiç çıkmayan yapışık yılışık yağları, krem kutularımın içini falan hep bununla temizliyorum. harika bir icat.

  2 eylül 2018 01:22

  28. cam silme ve genel temizlik mendilleri hayat kurtaran marka. özellikle cam silme mendilleri işinizi çok çok kolaylaştırıyor. ne suyla ne ıslak bezle ne de kurulamayla uğraşıyorsunuz. ıslak mendille siler gibi camı silip kurumaya bıraktığınızda iz bırakmadan camları parlatıyor.

  diğer temizlik mendilleriyse yüzey temizliğinde çok işimi görüyor. masamın tozunu almak istediğimde veya bir yere bir şey döküldüğünde hemen siliyorum gayet güzel temizliyor. fiyatları da 5-6 tl civarındaydı en son. görsellere ekleyeceğim, tavsiye ederim. 

  ilgili medya:
  1
  1 eylül 2018 21:54

  27. ben domol'un beyazlarla kullanılan, beyazlatıcı etkisi olan toz deterjanından almıştım. tek kullanımlıktı. yanlış hatırlamıyorsam 3.95tl falandı. çok memnun kaldım. gözle görülür beyazlık sağladı.

  1 eylül 2018 18:27

  26. Rossmannlarda satılan temizlik malzemesi markası. Cam silme bezleri tam bir hayat kurtarıcı. Geçen sene rossmannda çalışırken bi tane alıp deneyeyim dedim annem tüm mahalleye reklamını yaptı sonra. Yaklaşık 70-80 tane almışımdır bunlardan tüm komşulara hepsi de aşırı memnun kaldı. İki bez kullanmaya gerek kalmadan, iz bırakmadan temizliyor hemen. tam bir üşengeç ürünü <3 bunun dışında yine mutfak ve banyo için kullanılan ıslak mendilleri, tuvalet köpüğü, fırın ve ızgara temizleyicisi, hijyen spreyi, yumuşatıcıları ve bulaşık deterjanları da oldukça başarılı. Ayrıca bazı ürünlerinde aynı ürünün bir de çevre dostu, allerji dostu gibi seçeneklerini sunması da büyük bir artı bence. Bu arada tabii alman markası olduğundan dolayı euro/tl'deki bir değişim bu ürünlere de çabucak yansıyor. Geçen sene 4 tl olan cam bezleri bu sene en son yanlış hatırlamıyorsam 7 tl idi. Neyi sevdiysek ya gitti ya zam geldi zaten :D

  1 eylül 2018 12:00

  25. Fırın/ızgara temizleyicisi süper temizliyor da makyaj yaparken bile temiz içerik arayan bizler yemek yaptığımız yeri deliler gibi kimyasallarla temizleyip nasıl rahat ediyoruz? Bi de arındırma sorunu var ki beni çileden çıkarıyor. Yani iyi güzel hoş ama ne biliyim ben biraz soğudum. Diğer ürünlerini kullanma fırsatım olmadı.

  1 eylül 2018 10:08

  24. Hemen hemen her ürününü aldım ve halen de birçoğunu kullanıyorum. Bulaşık deterjanı parlatıcısı, bulaşık makinası kokusu, ıslak cam bezi...... Ama en favorim klozet ve lavabo gibi yüzeyleri silme işine yarayan limon ve elma kokulu ıslak mendilleri. Ben en çok limon kokulu olanını beğeniyorum. Bu ıslak mendiller özellikle bir misafir gelirken hemen lavabo ve klozet silmek için çok pratik. Üstelik mis gibi bir koku yayıyor uygulandığı yere.

  1 eylül 2018 00:56