yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (23)
  • medya (0)

  1. hayatımda ilk kez bir deodorant bana alerji yaptı. zaten kokulu deodorant kullanmıyorum ve uzun zamandır nivea fresh neutral ile aşk yaşıyoruz. geçen hafta deodorantımın bittiğini son anda fark ettim ve acil almam gerektiği için elime ilk gelen en doğal bulduğum dove'u aldım. 1 haftadır kaşıntı ve üstüne küçük küçük döküntülerle koltuk altlarımı mahvetti ve çöpü boyladı. sonuç olarak ilk aşkıma döndüm ve çok mutluyum.

  16 ekim 2015 19:03

  2. Ben de kaşıntı vs yapmadı. Gün içerisinde yenilemek gerekmiyor. Parfüm gibi kokmuyor, ferah bir kokusu var. Fiyatı da uygun. Daha iyisini bulana dek bunu kullanacağim.

  19 mart 2016 11:54

  3. Uzun süredir kullandığım kokusu neredeyse her parfümle uyabilen bana göre bir deodan tüm belkentilerimi karşılayan ürün

  8 eylül 2016 14:39


  4. On yıldır kullanmaktan vazgeçemediğim pamuk deodorantım. İçeriklerden pek fazla anlamıyorum, çok ilgilenmiyorum da ama organik olmadığı sürece bütüün deodorantların zararlı olduğunu bağırıyorlar zaten. Lise yıllarında beyaz gömlekte oluşan ter izine çözüm olarak başlamıştım kullanmaya sonra diğer güzel kokulu deodorantları da deneme yanılma yoluyla en iyi olduğuna kanaat kıldım. Çok temiz bir kokusu var hatta benim artık burnum alıştığı için kokusuzmuş gibi geliyor, tek sıkıntısı pudralı olduğu için sıktığınızda oda duman altı oluyor ortak kullandığınız bi alansa başkasını rahatsız edebilir.Ter kokusu asla almıyorsunuz ve ıslanmayı da oldukça önlüyor. Hatta o kadar terletmiyor ki ben spora giderken; ya terlememe engel olmasın bu diyerek 8*4 soft kiss kullanıyorum. Fiyatı diğerlerine göre biraz yüksek ve gratislerde indirime girmiyor pek ama migros, onur gibi marketlerde 7 liraya kadar düşüyor indirimde stokluyorum. Bir deodoranta bu kadar yazılır mı? Yazılır sözlük

  22 ocak 2017 11:34

  5. Favori deodorantım.  Ne zaman sıksam duştan yeni çıkmış gibi hissediyorum çünkü temiz temiz sabun kokuyor. kalıcı. Kalıcı olması sağlık açısından pek iyi değil evet ama sıktıktan 2-3 saat sonra bile temiz kokmak hoşuma gitmiyor değil.

  24 aralık 2017 05:54

  3

  6. Her sabah işe gitmeden mutlaka deodorant kullanırım. Dove original deodorant sabun gibi, tertemiz kokuyor. Kokusu ve kalıcılığı açısından çok memnunum. Fakat kesinlikle içeriği doğal bir ürün olmadığı için çok içime sinmiyor. Sonuçta her sabah vücudun en önemli bölgesine sürülen bir ürün. Arayışlarım devam ediyor. Ama kullanmaktan da vazgeçemiyorum.

  12 eylül 2018 11:05

  7. uzun zamandır kullanıyorum.önceleri içeriğinde aliminyum olan ürünlere dikkat etmezdim ama maalesef bu deodorantta da varmış. yine de kalıcı ve temiz bir his bıraktığını düşünüyorum.

  17 ocak 2019 12:29


  5

  8. favori deodorantlarımdan biridir kendisi.klasik dove sabun kokusuna sahip.içeriğiyle ilgili bir bilgim yok çok da ilgilenmiyorum açıkcası. koruması gayet yerinde sabuna göre biraz daha ağır kokuyor evet ama asla rahatsız edici değil. kendimi bütün vücudumu dove sabunla yıkamış gibi hissediyorum bunu sıktığımda. ben en son deodorantı ve sabunu avantajlı paket olarak 14.95tl'ye almıştım bulunduğum yerdeki bir marketten.

  12 temmuz 2019 23:22

  9. bugüne kadar kullanıp vazgeçemediğim tek deodoranttır kendileri.

  içerik konusunda pek de masum değil ama benim için başka bir alternatifi de yok.

  birebir aynı kokmamakla birlikte klasik dove sabun kokuyor. normalde deodorant kokuları ne kadar ferah olursa olsun kullanmaya başladıktan birkaç hafta sonra bana ağır geliyordu, her parfümle uyuşmuyordu. bu sorunu dove deodorantlarda yaşamadım, kullandığım kokulara da en uygunu ve beni en temiz hissettiren versiyonunun bu olduğunu buldum.

  izmir sıcağında bile ter kokmuyor, saatlerce deodorant kokusunu alabiliyorum.

  sabun kokusundan ötürü de temizlik hissiyatı vermesi bu konuda takıntılı olduğumdan hoşuma gidiyor.(gizlinot: sıkmasam bile arada deodorantı açıp sapık gibi kokluyorum)

  fiyatı şu sıralar aldı başını gitti, en uygun indirimli fiyatı migrosta gördüm (gizlinot: 8-9 tl idi), indirim zamanı 2 tane edindim, kozmetik dükkanlarında da indirimli 14-15 tl bi fiyata bulabilirsiniz.

  7 eylül 2019 01:29

  5

  10. şu ana kadar denediklerim içinde (gbkz: rexona shower clean deodorant) ile birlikte zirveyi paylaşan, ablamın evinde kalırken deneyip performansını çok beğendiğim deodorant. ben normalde duştan sonra roll on kullanıp, 2.gün vs. deodorant kullanırım ama bu deodorant tek başına kullandığımda bile çok iyi bir performans gösterdi, asla ter kokmadım, terlememi engelledi/engellemedi pek diyemiyorum çünkü normalde de koltuk altlarım vs. çok ıslanmaz. deodorantım bittiğinde almayı düşünüyorum, kokusuna da bayıldım resmen temizlik kokuyor ve parfüm gibi kokmadığı için parfüm sıksanız bile kokuları karışmaz. kendim gidip denemezdim açıkçası çünkü dove'un roll on ya da deo larını hiç denemedim ama iyi ki deneme şansı yakaladım.

  12 aralık 2019 19:51