yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  3

  10. birkaç sene önce ducray'in keracnyl serisini uzaktan kesip sivilceli yüzüme derman olacakmış hissi yaşardım. yavaş yavaş çoğu ürününü edindim ama birinden de memnun kalmadım ne yalan söyleyeyim. öncelikle her şeye bu kadar parfüm basmak neden? ürün buram buram parfüm kokuyor. elle iyice köpürtülüp yüze sürülmezse yüze yapışıp kalıyor. sülfat içermemesi benim öncelikli satın alma sebebimdi. o yönden memnunum çünkü yüzü germiyor. diğer markaların yağlı ciltler için ürettiği yüz temizleme jellerine oranla daha nazik. temizlemesi de fena değil ve çok bereketli. 6 aydır kullanıyorum ama 4'te biri duruyor daha. bu kadar parfümlü olmasa tekrar tercih edebilirdim ama parfümlü ürünler hassas ciltler için bir cehennem.

  10 şubat 23:20

  9. neredeyse 1-1,5 yıldır kullanıyorum. su bazlı, yüzde bıraktığı hissi çok seviyorum, deniz gibi kokuyor :) bir pompa yetiyor, 400 ml'lik olanı 8-9 aydır bitmedi her gün kullanmama rağmen. iyice arındırmadığını söylemiş neredeyse herkes. ben bu ürünü çift aşamalı temizlikte kullanıyorum, yani yağ bazlı bir temizleyici üzerine bunu kullanıyorum ve gayet yeterli oluyor. çift aşamalı temizlikle, üstelik bir de micellar su, tonik vs. de kullanıyorsanız yüzünüzün arınmama ihtimali yok. sebum düzenleyici bir ürün, yüzdeki fazla yağı alıyor, yıkadıktan sonra iyice nemlendirmek gerek yüzü.

  11 temmuz 2022 15:19

  3

  8. Deterjan gibi kokuyor, az köpürüyor, cildi germeden temizliyor ancak temizlik hissi lrp effeclar kadar başarılı değil. Kötü bir ürün olmamakla beraber, daha iyi muadilleri varken aklıma gelip tekrar satın alacağım bir ürün değil.

  29 mayıs 2021 11:44


  7. 4 sene önce büyük boyunu bacaklarımdaki kıl dönmelerinin sebep olduğu sivilceler sonrasında dermatolog tavsiyesiyle kullanmaya başlamıştım, bacağımdaki sivilceler geçti ve gerçekten işe yaradı, zaman zaman çıktıkça tekrar kullanıyorum ve birkaç güne geçiyor.

  Gelelim yüz için kullanımına,

  Bu ürünü ne zaman bir yerimde sivilceler çıksa kullanıyorum ve birkaç güne sivilceler ya da jilet sonrası birkaç güne kabaran ve sivilce gibi olan kıl kökleri geçiyordu, ben de yüzümdeki sivilceler için kullanmaya başladım, sonuç mükemmeldi, birkaç güne sivilcelerim sönüyor ve hızla geçiyordu, bu ürün dışında bir temizleme jeli daha kullanıyorum ve bunu haftada 2-3 kez duştayken ya da yüzümü sivilceler basmışsa kullanıyorum, sürekli kullanmıyorum çünkü akne problemim yok ve bu ürün akne problemi olanlar için, ayrıca karma ya da yağlıya dönük bir cildiniz varsa bu ürünü cildinizi dengede tutmak için kullanabilirsiniz bence, ben haftadada 2-3 kez bu yüzden kullanıyorum

  29 nisan 2020 01:17

  6. günlük kullanılabilecek, akne tedavi etme etkisi olmayan orta düzeyde temizleyen temizleme jeli. kokusu, yıkadıktan sonra verdiği yumuşaklık ve temizlik hissi güzel. daha önce tto temizleme jeli kullanıyordum. tto adeta yağçöz gibi yağı kiri temizlerken bunda bu düzeyde bir etki gözlemlemedim. fiyatı gayet uygun. bende herhangi bir alerjik etkisi olmadı. çok beklenti olmadan denenebilir. bitince tekrar almak yerine yeni ürünler denemeyi tercih ederim.

  2 ağustos 2019 09:56

  5

  5. Yeni edindiğim bir ürün. Az önce deneme yıkaması da yaptım. Yüzümdeki yumuşaklık ve temizlik hissi hoşuma gitti. Çoğu yıkama jelinde yüzümde jel kalmış hissini yaşatmadı. İyileştirme gibi bir beklentim olmadığı için benim işimi görür bence ve devam ederim.

  1 ağustos 2019 14:09 1 ağustos 2019 14:11

  4. bazı zaman mükemmel ama bazı zamanlar da volkanık kistik sivilceler çıkarabilen hassas-karmadan yağlıya dönük zor bir cildim var. bundan önce yağlı ciltler için temizleme jeli olan sebamed markasını kullandım. başta memnundum ama yağlı cildimi bile kuruttu ve hassaslaştırdı. o yüzden yeniden arayışa geçtim ve eczacı arkadaşımın önerisiyle aldım. şu an 2. günüm. yüzümü hiç germedi. ben glikolik asitli toniği ve nemlendiricisiyle beraber set halinde aldım. şu an için memnunum ama performansı anlayabilmek için en az 30 gün ve regl döngüsü geçirmem gerek . memnun kalmazsam girdiyi mutlaka düzenleyeceğim.

  15 mart 2019 23:22


  3. ne faydası ne zararı olan bir temizleme jelidir. yüz yıkamak amacıyla üretildiğini göz önüne alırsak "ne gibi muazzam bir işlevi olabilir zaten" diyenlerdenseniz tam bir f/p ürünüdür; hunharca kullanmama rağmen 1 senedir bitiremedim.

  Bir daha alır mıyım? Hayır.

  Aldığıma pişman mıyım? Hayır.

  27 şubat 2019 16:24

  2. Berbat bir yüz temizleme jeli, sayesinde yüzüm 2 sene önceki kistik sivilceli haline döndü, koca bir çöp.

  6 eylül 2018 01:59

  1. bitsin diye beklediğim ama bitmeyen bir ürün. güzel köpürüyor, temizliyor da. kokusu hoş. sivilceler üzerindeki etkisini hiç anlayamadım çünkü aknetrent tedavisine başladığımda bunu da kullanıyordum. kremi var bunun bir de, tester olarak kullanıp çok sevmiştim. O yüzden hem temizleme jeli hem de kremini almıştım ama şu an efsane olduğunu düşünmüyorum. kullanan varsa yorumları ile beni de aydınlatabilir. (link: http://www.dermoasya.com/myassets/products/453/pr_01_8453.jpg?rev=1424099900 görseli şu)

  27 eylül 2016 12:09