yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5246)
  • medya (348)

  5246. Jennifer Lopez'in atlas filmi için online bir gorüşme işbirliği yapmış.cidden ne alaka ve nasıl? Yani kim ulaştı da onca kişi varken dünyada ne bilim küçümsemek değil amacım.ama yapay zeka vari bir konuşma.sorular belli jlo ve yanındakiler cevap veriyor. İki tane frame var ordan muhabbet.bilemedim yine de bravo

  23 mayıs 22:31

  5245. Bu kızı neden sevmediğimi anladım. Ara ara sorguluyordum kendimi; hayır kıskançlık olamaz çünkü bazı başarılı, güzel, kariyerli kadınları takip ediyorum ve sempati besliyorum. Yani kıskanç olsam onlara da gıcık olurdum, bu kızda bariz "işte bu" diyemesem de beni iten bir şey vardı.

  İşte sebebini buldum, bu kız orta okulda veya lisede sizi zorbalayan kız. 3-4 kızdan oluşan grubu vardır, grubun lideri de odur. Siz dersinizi çalışırsınız, makyajla işiniz yoktur ve utangaçsınızdır. Bu kız sürekli makyajlı bakımlıdır, eteğini kıvırır, bağırarak kahkaha atar, erkek kankalarıyla arası çok iyidir, berkecanla çalkantılı bir ilişkisi vardır. Ama tabi derslerle ilgisi olmadığı için notları düşüktür. Siz de sınıfın en silik, sessiz kızısınızdır ama notlarınız hep 90 üstüdür. O da belki bu yüzden, belki de kötü kalpli olduğu için sizi hep zorbalar. Özenip de aldığınız kolyeyle dalga geçer, kırk yılda bir hafif makyaj yapmışsınızdır işaret ederek güler, hayatı size zehir eder.

  Not: bu kadın lisede böyledir demiyorum, bunu bilemem. Sadece bana verdiği vibe'ı, kendisini görünce içimde beliren hisleri yazdım.

  18 mart 14:48

  5244. Az önce tiktok videosuna denk geldim ve en cok kullandığı iki ayrı dudak kalemini referans göstererek dudaklarına renklendirme işlemi yaptırdığını söyledi. 

  Makyaj inf bitmişti şimdi hiç kalmadı. Çünkü renkli dudaklar ile kullandığı hiçbir rujun gerçek rengini yansıtamaz. (gizlinot: Herkesin kendine ait dudak rengi olduğunun farkındayım. Ama kopkoyu renkli dudak ile doğal olan dudak bir olamaz. Sürülen rujda gerçeği yansıtmaz.)

  20 kasım 2023 20:25


  5243. Hala buralara göz atıyor mu bilmem ama yukardaki girdilere katılıyorum sadece adı kendisini o dünyada ayakta tıtuyor çünkü diğerleri hep bir şeylerin peşinde, farklı içerikler vs... Duygu yerinde sayıyor. Kendisini seviyorum ama daha ben influence ettiği hiç olmamıştır. Ne bir linkine tıklattırdı ne de bi looku beni meraklandırmıştır. Şu cool olma hallerinden sıyrılıp daha samimi olmalı, içerik üretmeli ya i-çe-rik. Resmen hiçbir şey yapmıyor, hiçbir davette, lansmanda, işbirliğinde yok. Davet davet gezenler de komik ama en azından kendine has bi tarafa kayarsın. Yani kafamdan bi sürü isim geçiyor hepsi bir ya da iki konuda habire içerik üretiyor mesela Duygu sıfır. Moda haftasına gitti ne bir look paylaştı ne yediğini içtiğini gördüğünü yok abi neden takip etsin o zaman seni insanlar? Sibildir, Melodi, Simla, Damla, Mellynutty, Dilara, Çisem, Polina düşünüyorum hani hakkaten ben bu takipçilere ne üretebilirim diye mesai harcadıkları belli. Ha keza Cansu Akın zaten bambaşka bir şey oldu... Çok başarılı. Hepsi bi şekilde izlettiriyor. Duygu günde 3-4 story atıyor 2 tanesi stok story zaten kalanı da manasız görsel. Postlar zaten kasıntı pozlar ulaşılamıycak kıyafetler... Duygu, atı alan Üsküdar'ı geçti bir şeyler yap

  27 eylül 2023 10:46

  5242. yakında ününü tamamen kaybedecek ilk güzellik inf larından

  14 eylül 2023 17:32

  5241. of twde geçen videosunu gördüm. sandım ki kız kendine geldi falan. meğer o da çalıntıymış ahahaha

  12 eylül 2023 16:46

  5240. ilişki videosu için twitter (yeni adıyla x) fenolarına reklam vermiş kişi*

  ajansı, hayata döndürebilmek için iyi çalışıyor

  12 eylül 2023 15:09


  5239. artık gerçekten modası geçen bir influencer. büyük markalar tarafından çağırılmıyor ve takip edilmiyor. her şeye rağmen kitlesi onu yine ayakta tutar. belki bir network yapar birden bi daha eski formuna kavuşur bilemem. ama şu ilişkilerle ilgili tiktok videosundan sonra anladık ki o da ününü kaybettiğinin farkında ve çalarak çırparak da olsa yeniden gündem olmaya çalışıyor.

  12 eylül 2023 11:17

  5238. artık hiçbir büyük markanın lansmanlarına çağırmadığı influencer. sosyal medyanın yeni devrine çok ayak uyduramamış ve Cansu gibi doğru bağlantıları kuramamış duruyor. Bir diğer yandan markaların çalıştığı -genellikle aynı insanların olduğu- çevrenin de Duygu'yu sistematik olarak dışladıklarını düşünüyorum. Burberry, bulgari, fendi davetlerini geçtim, sürekli gittiği rene clinic'ten nur bilen yavuzer'in girişimi İyo'nun bile lansmanında yoktu. Sürekli Rezidanstaki dairesi ve otoparkı arasında gel-git takılıyor gibi bir hali var.  

  30 temmuz 2023 15:55 31 temmuz 2023 13:57

  5237. kim ne derse desin en iyi makyaj yapan youtuber/influencer..

  25 temmuz 2023 16:43