yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5290)
  • medya (348)

  5290. Az önce tiktok videosuna denk geldim ve en cok kullandığı iki ayrı dudak kalemini referans göstererek dudaklarına renklendirme işlemi yaptırdığını söyledi. 

  Makyaj inf bitmişti şimdi hiç kalmadı. Çünkü renkli dudaklar ile kullandığı hiçbir rujun gerçek rengini yansıtamaz. (gizlinot: Herkesin kendine ait dudak rengi olduğunun farkındayım. Ama kopkoyu renkli dudak ile doğal olan dudak bir olamaz. Sürülen rujda gerçeği yansıtmaz.)

  20 kasım 20:25

  5289. Hala buralara göz atıyor mu bilmem ama yukardaki girdilere katılıyorum sadece adı kendisini o dünyada ayakta tıtuyor çünkü diğerleri hep bir şeylerin peşinde, farklı içerikler vs... Duygu yerinde sayıyor. Kendisini seviyorum ama daha ben influence ettiği hiç olmamıştır. Ne bir linkine tıklattırdı ne de bi looku beni meraklandırmıştır. Şu cool olma hallerinden sıyrılıp daha samimi olmalı, içerik üretmeli ya i-çe-rik. Resmen hiçbir şey yapmıyor, hiçbir davette, lansmanda, işbirliğinde yok. Davet davet gezenler de komik ama en azından kendine has bi tarafa kayarsın. Yani kafamdan bi sürü isim geçiyor hepsi bir ya da iki konuda habire içerik üretiyor mesela Duygu sıfır. Moda haftasına gitti ne bir look paylaştı ne yediğini içtiğini gördüğünü yok abi neden takip etsin o zaman seni insanlar? Sibildir, Melodi, Simla, Damla, Mellynutty, Dilara, Çisem, Polina düşünüyorum hani hakkaten ben bu takipçilere ne üretebilirim diye mesai harcadıkları belli. Ha keza Cansu Akın zaten bambaşka bir şey oldu... Çok başarılı. Hepsi bi şekilde izlettiriyor. Duygu günde 3-4 story atıyor 2 tanesi stok story zaten kalanı da manasız görsel. Postlar zaten kasıntı pozlar ulaşılamıycak kıyafetler... Duygu, atı alan Üsküdar'ı geçti bir şeyler yap

  27 eylül 10:46

  5288. yakında ününü tamamen kaybedecek ilk güzellik inf larından

  14 eylül 17:32


  5287. of twde geçen videosunu gördüm. sandım ki kız kendine geldi falan. meğer o da çalıntıymış ahahaha

  12 eylül 16:46

  5286. ilişki videosu için twitter (yeni adıyla x) fenolarına reklam vermiş kişi*

  ajansı, hayata döndürebilmek için iyi çalışıyor

  12 eylül 15:09

  5285. artık gerçekten modası geçen bir influencer. büyük markalar tarafından çağırılmıyor ve takip edilmiyor. her şeye rağmen kitlesi onu yine ayakta tutar. belki bir network yapar birden bi daha eski formuna kavuşur bilemem. ama şu ilişkilerle ilgili tiktok videosundan sonra anladık ki o da ününü kaybettiğinin farkında ve çalarak çırparak da olsa yeniden gündem olmaya çalışıyor.

  12 eylül 11:17

  5284. hayyret kimse ilişki tavsiyesi verdiği tiktok videosuyla ilgili yorum yapmamış.(link: https://twitter.com/gusholderhaber/status/1700200540364284312 )

  5 dklik videonun girişinde "bir erkek sizden hoşlanıyorsa zaten bunu anlarsınız, emin değilseniz de hoşlanmıyordur" demiş.

  Bilemiyorum da 25 yaşındayım bu zamana kadar kimsenin benden hoşlandığına kesin emin olmadım olsa olsa belki kısmında kalmışımdır ve gerçekten bu zamana kadar hiçbir erkek bana yürümedi veya açılmadı dolayısıyla doğru olabilir gibi geldi ve kalbim biraz kırıldı dhfdhfd en azından benden hoşlanan illaki vardır da çekinmiştir diye düşünüp arada kendimi avuturdum.

  9 eylül 21:58


  5283. artık hiçbir büyük markanın lansmanlarına çağırmadığı influencer. sosyal medyanın yeni devrine çok ayak uyduramamış ve Cansu gibi doğru bağlantıları kuramamış duruyor. Bir diğer yandan markaların çalıştığı -genellikle aynı insanların olduğu- çevrenin de Duygu'yu sistematik olarak dışladıklarını düşünüyorum. Burberry, bulgari, fendi davetlerini geçtim, sürekli gittiği rene clinic'ten nur bilen yavuzer'in girişimi İyo'nun bile lansmanında yoktu. Sürekli Rezidanstaki dairesi ve otoparkı arasında gel-git takılıyor gibi bir hali var.  

  30 temmuz 15:55 31 temmuz 13:57

  5282. kim ne derse desin en iyi makyaj yapan youtuber/influencer..

  25 temmuz 16:43

  5281. önbilgilendirme: influencerları sevmiyorum, bunu yazılarımda da görebilirsiniz. halkı tüketime özendirmek ve kişibaşı karbon ayakizini en azda tutmamız gereken zamanlarda insanları, kullanmayacakları kadar çok eşya almaya teşvik etmek asla desteklediğim bir şey değil. umarım herkes bir gün bu duyar seviyesine gelebilir (gizlinot: swh)

  duygu özaslanı ilk youtuber senelerinden beri bilirim, arada sırada da izlerim. hatta o zamanlardan beri yakın arkadaşım olan bir arkadaşım "yahu şunlar gibi biz de başlasaydık keşke, bizim neyimiz eksikti? şimdi nerelerde olurduk kim bilir..." dediydi, doğru, kim bilir nerelerde olurduk... şimdi duygu gibi mi olurduk mesela?

  10 senelik youtube tarihinde bu kişiye pek çok polemik, skandal ve sanal linç dokundu. bazıları bizzat ona yönelikti, bazıları teğet geçti vs. vs. başkalarının hayatını, odamın duvarına çentik atarak çetele tutacak şekilde takip etmediğim için tam bilemiyorum maalesef(gizlinot: swh) yalnız bunu yapan insanlar var, gerçekten var. bunu magazinsel boyuta taşıyıp kendine meslek edenleri istisna kabul ederek hayretler içinde izliyorum. bazılarının hakikaten gidip kendilerine bir hayat edinmesi gerekiyor. kişinin mesleğinin getirdiği etkileri bilerek desteklemeyi geçtim, bunlardan etkilenmiyorum da ama bu yine de bu insana bu kadar zorbalık yapılmasını doğru kılmıyor. youtube videolarına bakıyorum, sene farketmeksizin 10 yorumdan 8 tanesi zorbalık. kişi kendi kanalında genelleme yaparak düşüncesinden bahsediyor, adam 8 sene öncesinde kızın attığı insta fotosunu çıkartıp "ama burada öyle dememiştin" diyor. abi siz hasta mısınız? kimse şimdi size gelip "yüzyılın sherlock"u madalyası vermeyecek, alacağınız tek haz yine [o kızın videosunun altında] yaptığın yoruma gelen beğeniler ve [yine o kızın videosunun altına] atılacak "helal lan sana! nasıl da çaktın lafı" cevapları... etkileşim yine "laf çaktığın" (ya da laf soktuğunu düşündüğün) kişiye gidiyor. zorbalıklar yine o kişiye etkileşim getiriyor, yani zorbalık görse de etkileşimi artıyor.. biraz trajikomik ama bir insana yapılmaması gereken bir şey kesinlikle. lütfen, yapılmasın. bu "zorbalık" başlığı altında "ama o da sırf gündem olmak için zart zurta, zort zort dedi" gibi şeyleri de kabul etmiyorum. mesleğinin getirdiği ve gerektirdiği şeyler, mümkünse kendi aralarında çözsünler veya davalaşsınlar.

  bu eski youtuber videolarının altında, ve genel olarak, influencerlara karşı "ne yapıyorlar ki? herkes yapar" tepkisini de anlıyorum ama aramızda bazıları varsa bir kez daha hatırlatmak isterim bu başlık altında: size şu an basit gelen "içerik üretip dandik videosunu youtube'a yüklemek(gizlinot: peh :P)" işini bu insanların 10 sene önce akıl etmesi ve pes etmeden düzenli yapmaları onları bugünlere getirdi. bakın pes etmeden diyorum çünkü arada pes edip aralarından ayrılanlar da oldu, sizler de bunun farkındasınızdır. mesela bu kişinin de do diye bir markası vardı, nerde? çok alındı, tutuldu, eleştirildi ve bitti gitti. esamesi okunmuyor. ama baki kalan şeyler var, mesela ana youtube kanalı. şimdi siz de benzer şekilde başlasanız işiniz çok zor çünkü bu işin kaymağını görüp "ben de yaparım lan" diyip video atmaya başlamış bir kıyamet insan arasından sıyrılmanız gerekiyor di mi? yiyor mu peki? :) yemiyor di mi? işte, arkadaşıma da aynısını söyledim. şu an yemiyor, keşke o senelere dönüp başlayabilsek diyorum. çünkü bu bir girişimdi o zamanlar için. sonrasında da istikrardı, iradeydi vs vs. şimdi başlasanız öyle bir farklılıkla gelmeniz gerekiyor ki insanların sizi tercih etmesi gereksin. ya sermayeniz olacak da züğürdün çenesini yoracak şeyler yapacaksınız/göstereceksiniz, ya spesifik bir gruba hitap edeceksiniz ve onlar sayesinde tutulacaksınız falan. neyse amma çok yazdım. duygu'nun birkaç videosunu izleyip yazma isteğimi uyandıran pek çok yorum görünce konu hakkında demeç vermeden duramadım(gizlinot: kusura bakmayın :))

  12 mart 11:04