yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. Bir de ağlıyorlar ya! bir de utanmadan, ağlayıp dövünüyor; çıkıp pişkin pişkin şeytan diyor, köpek götürmüştür diyor gevşek gevşek konuşuyorlar ya! anneden babaanneye hepiniz suçlusunuz! Ne istediniz, neyinizi gördü bu çocuk, ne yaparken ayağınıza dolandı da bu pisliği yaptınız? Sakin olamıyorum, artık gerçekten dayanamıyorum bu haberlere. bu kaçıncı, bundan sonra kaç bebek daha öldürülecek? 

  28 mayıs 2019 10:36 28 mayıs 2019 10:37

  2. Maruz kaldığı akıl almaz iğrençlikler sonucu melek olmuş 1,5 yaşındaki günahsız yavru.

  İnsan nasıl bir varlık, biz bu dünyada böyle “insanlarla” birlikte nasıl yaşıyoruz bilmiyorum. Daha kötüsü nasıl olabilir bilmesem, bilmek istemesem de sanki daha kötüsünü görecekmişiz gibi geliyor böyle haberler gördükçe. İçim kararıyor.

  sebep olanlar layığını bulur umarım demeyeceğim çünkü ilahi adalete inancım tam. en doğru zamanda tecelli edecektir inşallah.

  28 mayıs 2019 16:32

  3. Şeytan aldı götürdü diyen, yok ya olur mu ramazanda şeytanlar bağlı diyen bir ailenin içinde kalmış yavrucak. böyle zihniyetteki özellikle ücra köşelerdeki bilgisiz insanların artık aile kavramı üzerine bilgilendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Psikologlar,sosyologlar ailelerle tek tek görüşmeli.

  İnsanlar çocuğunu kimseye emanet etmemeli. Kimseye güvenmeyeceksin. Pislik dolu etraf pislik. 

  Minicik bir melek uçtu dünyadan.. kalan pisliklerse bizle!

  28 mayıs 2019 16:44 28 mayıs 2019 16:44


  4. Zavallı bebek. Sapık ruhlu, hayvanın da aşağısı herif yüzünden başına gelene bakın! Şu kitap olarak basılan müsveddeyi de okuyunca çok kötü hissettim kendimi. Sen o çürümüş kafanda kurduğun binbir fanteziyi hayata geçirmeye çalışırsan insanlık vasıflarından sıyrılırsın, sana cansız bir cisim gibi davranmak gerekir artık. Anlamıyorum bu nasıl bir hastalık ki kimse fark etmiyor ama acısı masum bir bebekten çıkabiliyor. Tiksiniyorum.

  28 mayıs 2019 19:59

  5. her kadının anne olmaması gerektiğinin en büyük ispatı melek.

  28 mayıs 2019 22:13

  6. Kayıp haberini öğrendiğimden beri ister istemez hep aklımın bir köşesindeydi minik yavru. Melek olduğunu okuyunca bugün, düğüm düğüm oldu boğazım. Yutkunamadım. 

  29 mayıs 2019 00:06

  7. sosyal medyanın ve insanların nasıl olayları çarptırabildiklerini görüdüğümüz üzücü bir olaya kurban giden küçük kız.

  henüz cinsel istismara dair delil vs. yokken tüm sözlüklerde, sosyal medyada tecavüz ederek öldürdüler!!11!1 naraları gördüğüm için üzülüyorum ben asıl.

  insanlar kendi kendilerini gaza getiriyorlar resmen. olaya bakan savcı da henüz bu konuda bir bilgi vermedi.

  aile suçlu mudur, evet. bir şey yapmış olabilirler mi, olabilir. ama bir sakin olun yahu.

  seni alan toprak bla bla, melek oldu bla bla...

  vicdan masturbasyonu bunlar.

  29 mayıs 2019 00:37


  8. Ben de Özkan yaptığına inanmıyorum artık,çünkü çok derin izliyorum ve sanki günah keçisi olarak kaldı . Hepimiz umarım istismar yoktur diyoruz zaten toplumca bu hale geldik.Baştan beri gözünden yaş akmayan babanne , torununu aramayan Hacer hanıma dikkat çekmek isterim.Zaten bugun de izleyen süslülerim görmüşlerdir, Müge hanım programı bıraktı sanırım. Ve ilk kez bu olayda iki zanlım var dedi. Olaylar istemediğim yöne doğru gidiyor dedi. Ecrin meleğin kaybolmasından birkaç gün önce Hacer hanım çocuğun babasının başka biri olduğunu öğrendiğini söylüyor. Son derece tutarsız ve gerçekten uzak ifadeler vermesi ,gün içinde hiç aramamış olması, jandarmanın da ayrıca ilgisi çok çekmiş. Ayrıca hangi anne ortada bir şey yokken oğlum yapmıştır diyebilir... Olan Ecrin meleğe oldu, program boyunca balayı yapmış olan Sevcan ve Deniz çifti,gözünden yaş akmayan Hacer hanım ,bunlar da benim Ecrin meleğin gözden çıkarılmış olduğu hissini veriyor. Bence sakin kalıp savcılığın kararını beklemekte fayda var .. Bu garip aile ilişkisinden herşey çıkabilir derim. Ayrıca program sırasında zavallı köpeklerinin zehirlenip ölmesi beni başka gerçekler ihtimaline doğru götürmüştür. Umarım Özkan sen çıkmazsın ve söz verdiğin gibi öksüzleri doyurup,hayata akıllıca yeniden başlangıç yaparsın.Tek duam Ecrin meleğin istismara uğramamış olmasıdır.

  31 mayıs 2019 15:59

  9. Günlerdir aklımı kurcalayan olay. Çok üzgünüm sağ bulunmayacağını herkes biliyordu zaten. İlk baştan beri kim yaptıyı düşünüyorum. Özkan en muhtemel suçlu gibi 4 saat kayıp, o saatlerde izledikleri belli. Ama bu kadar şeyden sonra itiraf ederdi diyorum ya da sonuna kadar inkar edeyim ortaya çıkana kadar mı diyor anlamadım. Annesi her şeyden haberdar bence özkanı koruması, sürekli yalan söylemesi. İlk başta özkan yaptı annesi de onu koruyor diye düşündüm. Özkanın parmağı olmasa annesini koruyacağını sanmıyorum. Ama aileyi izledikçe denizin(üvey baba) yalandan sinir krizleri, dolandırıcılığı, kaçakçılığı;sevcanın sanki oyuncak bebek kaybolmuşcasına sakinliği umursamazlığı , muhammed yahşinin garip konuşmaları. Herkes potansiyel suçlu bence. Ama sonuç ne çıkarsa çıksın hepsi içeri alınmalı. Özelliklede sevcan. İnsafsız, vicdansız. 

  1 haziran 2019 18:17