yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (5)

  1. mac, bobbi brown, clinique gibi indirime girmediğini düşündüğümüz markaları bünyesinde bulunduran estee lauder'in outlet mağazası. bilhassa fazla tutmamış mac koleksiyon ürünlerini komik rakamlara satın almanızı mümkün kılar. her sene ofisten izin alıp gitmeye karar verdiğim ama her seferinde boşver ya iznimi kozmetik ve para harcamaya mı kullanacağım diyip vazgeçtiğimden gidemediğim yeri maslak sun plaza'da bulunur. bildiğim kadarı ile sadece kredi kartı geçerlidir. tabi popülerliği arttıkça güzel ürüne denk gelmek zorlaşmıştır doğal olarak.

  30 eylül 2013 16:30

  2. ne zaman Levent tarafına gitsem girmeden duramadığım, son kullanma tarihleri yaklaşmış ürünleri tek tük satan mağaza. bir şey almadan çıktığım çok azdır.

  1 ekim 2013 14:03

  3. Mac değil ama özellikle Clinique, Estee Lauder ve Bobbi Brown markalarının sevilen ve temel ürünlerini (ve Estee lauder bünyesi içerisinde yer alan başka markaların makyaj, cilt bakımı ürünleri ve parfümlerini de tabi) rahatça ve çok uygun fiyatlarla bulabileceğiniz, yaklaşık 20-25 metrekarelik bir ofis içerisinde yer alan, süper ilgisiz, küçük dağları ben yarattım havasında kadın çalışanlarla son derece kibar, yardımsever erkek çalışanlara sahip kozmetik cenneti. Sun plaza içerisinde Elca'ya ulaşmak için çıktığınız ve gizlice sıvışıyormuşsunuz hissi veren arka merdivenleri kullanmaksa ayrı bir enteresanlık.

  Bobbi Brown'ın standını kurcalarken gerçi tüm olumsuzları unutup kendinizden geçiyorsunuz o ayrı. Bir de gözünüzün dönmesi ihtimaline karşı yanınızda makyaj yapmayı sevmeyen bir arkadaşınız olsun yoksa gerekli gereksiz bir sürü şeyi alabilirsiniz. (ybkz: cilt rengine uymayan kapatıcı dahil) (ybkz: yapmadım ama çok yaklaştım)

  3 mart 2014 11:55


  4. tek bir satış yerinin olması ve bana çok uzak olması nedeniyle bir türlü gidemediğim kozmetik mağazası

  online satışı olsa ne iyi olur

  7 mart 2014 20:36

  5. makyaj bloggerlarının hac mekanı gibi bir yer. sırf buraya gitmek için istanbul'a gitmek istiyorum ama hiç denk gelemiyorum sözlük. bir de ürünler bazı zamanlarda geliyormuş, her gittiğinde güzel ürün bulamayabiliyormuşsun. çok gizemli...

  18 haziran 2014 13:24

  6. bir tek mac ürünlerinin hatrı sayılır derecede ucuz bulunabileceği, diğer ürünlerin ise (bobbi brown, clinique vs) o kadar da ucuz olmadığı fabrika satış mağazası. ne hayallerim vardı oysa. bir de bobbi brown fondoten almıştım hevesle, meğer kuru ciltlere uygunmuş. cahillik parayla değil tabi. ayrıca doğru düzgün mac ürünü bulmanın zor olduğu fabrika satış mağazası. mail atıyorlar arada ama ne anlatıyorlar anlamıyorum. (ybkz: :( )

  19 haziran 2014 03:21 19 haziran 2014 03:22

  7. maslak'ta çalışırken öğle aralarında sık sık gittiğim mekandı. bence işin sırrı sık gidip etrafı kolaçan etmekte çünkü genelde aşırı kalabalık oluyor. kapalı ürünler bile açılıp denenmiş olabiliyor yada fondötenlerin, kapatıcıların sadece en en koyu renkleri kalmış oluyor. ama arada denk getirirseniz de içerisi tenhayken rahat rahat gezip güzel şeyler bulabiliyorsunuz. Mac'ler gerçekten ucuz olabiliyor ama estee lauder de ben hiç çok ucuzluk olduğunu görmedim. ayrıca kullanılabilir renkler de bulamadım. clinique'te zaman zaman güzel şeyler yakaladığımı hatırlıyorum.

  5 eylül 2014 12:42


  8. Mac, estee lauder, bobbi Brown, clinique, darphin..vb. markaların kozmetik ürünlerini piyasa fiyatının oldukça aşağısında bulabileceğiniz mağaza. Zaten bu kozmetik ürünlerinin Türkiye'ye dağıtımını Elca Kozmetik yapıyor ve bildiğim kadarıyla elde tek tük kalan (koleksiyon ürünleri) ürünleri bu mağazada satıyor.

  Maslak Sun Plaza içinde hizmet veren bu mağazada kredi kartımın limitini zorlayıp çıktığım doğrudur..:(

  20 kasım 2014 12:42

  9. sun plazada çalışmıştım bundan iki yıl önce. iki yıl önceyle kıyaslarsak fırsat olarak nitelendirilebilecek ürün bulmak cok zor artık. iki sene öncesi her uğradığımda gözüme kestirip fiyat performans karşılaştırıp aldığım çok ürün oldu. ama geçenlerde gittiğimde pek bir esprisinin kalmadığını düşündüm.

  mac in en kullanışsız renk oje ve farları milattan önceki tek tük kalmış koleksiyon ürünleri vardı.clinique estee lauder darphin gibi markaların ürünlerinin de fiyatları üç aşağı beş yukarı piyasa fiyatıyla aynıydı.

  ben bobbi brown dan krem allık aldım 50 küsür tl gibi uygun bir fiyatı vardı.

  hede: jo malone standı da bulunan kozmetik mağazasıdır.

  20 kasım 2014 15:20

  10. Artık gidilmeye gerek kalmayan outlet kozmetik mağazası, gerçekten doğru düzgün hiçbir ürün getirmiyorlar artık

  21 kasım 2014 13:42 21 kasım 2014 23:42