yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (0)

  1. (gbkz: şekerli parfümler)in yılmaz savunucusu.

  şaka bir yana sözlük formatına daha bağlı kalırsa ve kendinden daha az, ürünlerden daha çok bahsederse sözlüğe ve okuyucularına çok yararlı olabileceğini düşündüğüm yeni yazar(gizlinot: ya da ben yeni keşfettim).

  16 temmuz 2014 22:41 16 temmuz 2014 22:42

  2. eğitim öğretimde görev yapan süslü yazarı. tarzı dikte edici gibi hissettirse de, kendine has bir yazım tarzı olduğu tartışılmaz.

  19 temmuz 2014 14:27

  3. Sözlüğü uzun süre dışarıdan takip eden biri olarak parfümler konusundaki bilgisine hayranlık beslediğim yazar. Bu konuda bir tavsiyeye ihtiyaç duyduğumda danışacağım ilk kişi olacaktır.

  19 temmuz 2014 20:02


  4. yazdıklarımı okumayan, o düzeltmenin tarihine bakmamış ve başından beri o kısmı değiştirmediğimi, zaten başından beri öyle yazdığımı bu sebeple göremeyen yazar.

  "tam yazıyı keyifle okuyordum ki, atatürk'ün annesinin atatürk'ün okumasına karşı çıktığı kısmı gördüm ve kalanını okumadım..." diye itiraf ettiği süslü sözlük itirafını sildiği için yazdıklarımı okumadığını kanıtlayamadığım yazar. çarpıtma yok, gerçekler konuşur. bu konuda o mesajını gören olduysa, bana destek de çıkabilir. yazdığım mesajın asla değiştirilmediğini de okumuş olanlar biliyorlardır.

  özel mesajında kendisine gönderdiğim tez ve araştırma pdf'lerini "tüm dünyadaki insanlar denek olarak kullanılmıyor, araştırma sonuçlarının geneli yansıttığı kabul edilemez." diyerek reddeden, yazdığı iddialara satır satır yanıt yazmama rağmen hiçbirine yanıt vermeden iddiasını körü körüne savunmaya devam eden yazar.

  hala işaret ettiğim yeri göremiyor. daha basitçe yazayım: ben, atatürk'ün yaptıklarının sadece annesine mal edilmesine karşıyım. ben, kadınların içlerinde olan o gücün erkeklerde de olduğunu savunuyorum. ben, bir insanın iyi bir insan olmasında sadece anne faktörünün olmadığını, farklı karakterdeki kardeşleri, iyi annelerin kötü çocuklar yetiştirebildiğini kanıtlayan örnekler sundum. inatla bu sunduklarıma rağmen fikrinin doğru olduğunu savunmaya devam ediyor.

  özel mesajımla "tartışmaya hazırım, bana bir şeyler öğretebilecekseniz öğrenmeye de hazırım, bana kaynaklar ve kanıtlarla gelirseniz iddiamı geri çekebilirim. umarım "bu budur, çünkü öyledir" şeklindeki tarzınızı sınıfta da kullanmıyorsunuzdur. öğrencilere sorgulamayı öğretin, sizin de yanılabileceğinizi ve her fikrin sorgulanabilir olduğunu öğrensinler. zira otoritenin sorgulanmaması gerektiği fikrini aşılıyorsanız bu çok üzücü bir şey olurdu. " yazdım; ancak gelen cevapla, öğrencileri için üzüldüm.

  en iyisi, çocuğa evde eğitim vermek.

  20 temmuz 2014 23:57 21 temmuz 2014 00:28

  5. itiraf edeyim yazım dilini ve üslubunu hiç beğenmiyorum. anında negatif enerjiyle doluyorum. yorumu okurken anında anlıyorum kendisine ait olduğunu. kendisine ve kişiliğine saldırı olarak kabul etmez umarım. çünkü atışmak değil amacım.

  6 ağustos 2014 08:48

  6. Tartışmalarından fena halde sıkıldığım. Yapmayın dostlar burasi hobi, eğlence platformu burda siyasetin, kavganın ne işi var allah aşkına. Bir de şahsi görüşüm kendi ismiyle açılmış başlığı sürekli kendi entryleriyle doldurması hoş durmuyor.

  6 ağustos 2014 12:33

  7. (link: http://www.suslusozluk.net/n/19624/ hehe!)

  6 ağustos 2014 12:42


  8. yazmadan edemezdim. insanlara kolay kolay kin gütmem. bunun olabilmesi ve o kişiyi bir platformdan engellemem için ya troll olması gerekir (ekşi sözlüğü takip edenler bilir neyi kastettiğimi), ya hakaret etmeden konuşamıyor olması gerekir, ya yazım kurallarını hiçe sayıp bir de buna ek olarak "canımmm kuşummm" tarzında -devamlı- yazıyor olması gerekir, ya da devamlı bana takık olması gerekir. elle61 ise böyle birisi hiç değil. kozmetikle ilgili paylaşımlarını takip ediyorum ve beğeniyorum da. ama kişilerle olan çatışmalarına devamlı burda şahit olmak ve konunun uzaması canımı sıkıyor. bu nedenle kendisini "engelleme" ihtiyacı hissetmiyorum. ama canımı sıkan bir konuyu dile getirme konusunda kendimce haklı olduğumu düşünüyorum.

  6 ağustos 2014 21:23

  9. dün gece itiraf kısmında "yüksek tahminimce" benim sıkıntılı cümlelerime cevap vermiş yazar. bir kaç cümlelik bile olsa, ayırdığı zaman için çok teşekkür ederim.

  6 ağustos 2014 21:46

  10. şaka mı gerçek mi hala çözemediğim yazar. sözlük'e giriş yapayım dedim, anasayfa baştan aşağı "maden suyu için şişmanlar, zayıflatır." "sufle, şişmanlatır." "zevkli kadın zayıf kadındır, şişmanın ne zevki olur."

  lütfen.

  edit: bir protesto şekliymiş, sonradan bir başka yazarın açıklamasıyla anladım durumu. yine de bu şekilde bir protesto bence hoş değil. günün öne çıkan başlıklarına ciddi bir şey okumak/ciddi bir şeyle karşılaşmak maksadıyla giriyorum sonuçta. her neyse, saygı duyuyorum.

  8 ağustos 2014 18:29 8 ağustos 2014 18:30