yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • medya (1)

  1. kişisel deneyimlerim buna arkadaşların evlenmesinin neden olduğunu gösterdi.

  bir buldumcukluk mevcut evet.

  26 mayıs 2016 14:48

  2. Uzunca bir süredir yaşadığım durum benim de. Eksikliğini hissediyor muyum? Çok ama çok az. Hatta evet hissetmiyorum. En yakın arkadaşım her zaman Ablam oldu benim için.

  Arkadaşlarım var mı var tabiki de eskiden çok sevdiğim çok yakın olduğum insanlar var ama hem aradaki mesafeler hem de hayat gailesi derken uzaklaşıyor insan birbirinden. Ayda yılda bir kere görüşüyorsun. Onca zaman sonra görüşünce de eskisi gibi aynı muhabbeti edebiliyorsun. İki kişi var benim böyle hayatımda.

  Görüşemiyoruz ama biliyorum orda bir arkadaşım var.

  En yakın dostları değil belki ama arkadaş.

  Tek dostum tek canım Ablam iyi ki var.

  26 mayıs 2016 14:51

  3. 2.5 senedir böyleyim. Hiç eksikliğini yaşamıyorum. Cunku annem, teyzem, kuzenim, sevgilim bunlar benim en yakın arkadaşlarım. Arkadaşım çok var Ama en yakın arkadaşım sadece saydığım insanlar

  26 mayıs 2016 16:12


  4. zaman zaman aklımı karıştıran durumdur. her birinin yeri farklı olan birkaç arkadaşım var.

  ikisi lisenin başından beri arkadaşım. sözde yakın arkadaşız, kardeşiz. evet üzüldüğümüzde , zor günde, mutlu olduğumuzda birbirimizin yanındayız hem de sonuna kadar. ama bazen birbirimize laf sokuyoruz, kırmaya çalışıyoruz, birbirimiz çekemediğimiz konular olduğunu hissediyorum. gönül işleri konusunda hiç uyuşmuyoruz birbirimizi anlayamıyoruz. genel anlamda uyuşamıyoruz. bazen onca yılın hatırına bir aradaymışız gibi hissediyorum.

  bir diğeriyle üniversite de tanıştık. hep birbirimizin yanında olduk. ama o sanki bana benim ona olan yakınlığımdan dolayı kendini mecbur hissediyormuş gibiydi. benimle paylaşmadıklarını başkalarıyla paylaşırdı. üniversitenin son 1.5 yılında aramız çok kötüydü mecburiyetten konuşuyorduk. sonra oturup açık açık konuştuk ve hallettik dedik demek ki arkadaşlığımız güçlüymüş. üniversite bitince memleketlere döndük ama bağımız hiç kopmadı hala aynıydık. ama o işe girdikten sonra yine aramız bozuldu gibi. benimle hiç konuşmuyor. ben yazmazsam umurunda bile değilim. iş yoğunluğundan dolayı diycem ama değil.

  bir tanesiyle otur saatlerce deertleş. mükemmel tavsiyeleri vardır. beni benden daha iyi anlar. iş yoğunluğu sebebiyle onunla da pek görüşemiyorum

  sanırım yalnız bir insanım. whatsapp tan 1 hafta mesaj gelmediği oluyor. annem hariç kimse aramıyor zaten. sonra niye eve kapandın. niye kendini soyutladın acaba neden.

  12 şubat 2017 01:13

  5. hayatım boyunca hep istediğim ama olmayandır.

  çok istiyorum

  Ankara dan sevgiler ..arkadaş arıyorum arkadaş arıyorum..

  13 şubat 2017 09:31 13 şubat 2017 09:44

  6. 2 yıldır yaşadığım durum. daha öncesinde ise ben fazla iyi olduğumdan yakın arkadaşa sahipmişim. ben eskisi kadar kendimden vermeyi bıraktım ve arkadaşlığımızı her gün konuşmak düzeyinden 3-4 aya indirdik. beni arkadaşı değil de psikoloğu gibi kullanıyormuş onu fark ettim. anlat, boşalt kafanı. kendisine varsa öylesi bana da ayarla diyeceğim günler yakındır.

  artık yakın arkadaşlığa pek inanmıyorum. kimse bir şeyler almadan kendinden vermiyor. bu da çıkar ilişkisine giriyor. üzgünüm ama ben yokum.

  13 şubat 2017 21:25

  7. başlığı okumak bile içimi sıkıyor. benim 1 adet en yakın arkadaşım var. zaten artık en yakın arkadaş değil canımın içi kendisi. 21 senelik bir dostluk bizimkisi. onun canı yandığında benim canım 2 kat yanar, benim canım yandığında da onun. anasınıfında tanıştık ve asla irtibatımız kopmadı asla duygusal anlamda aramıza mesafe girmedi. şuan farklı şehirlerdeyiz ama her an yanımda hissediyorum. şuan biraz kırgın olsam da onsuz bir hayatı hayal bile edemiyorum. 100 tane arkadaşım olacağına sadece o olsun ama yanımda olsun bana yeter.

  buraya yazdım gene içime sokasım geldi. çok özledim seni çatlağım ya abv kpss.

  EDit: sen git 21 senelik dostluğa 12 yaz ayıp etmişim .d düzelttim.

  13 şubat 2017 21:44 17 şubat 2017 11:26


  8. Sanırım şansla alakalı bir durum. Benim hiç olmadı. sevgilim var çok şükür o konuda şanslıyım, bana en yakın arkadaşım da oluyor. süslü sözlük bana baya iyi oluyor ama kız kıza sohbet gibi oluyor hergün , herbiriniz benim yakın arkadaşım gibisiniz. Sizi seviyorum.:)

  13 şubat 2017 21:47

  9. hayatımdaki en büyük sıkıntı.

  edit: hiç arkadaşımın olmadığını da belirteyim ki derdini s... demeyin sonra :d

  13 şubat 2017 22:01 13 şubat 2017 22:02

  10. Eksikliğini hissetmediğim durum.

  13 şubat 2017 22:22