yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • oylar (51)
  • medya (4)
  5

  1. 17 lira civarına edindiğim, 200 ml'lik şişede satılan tonik.

  ürün nemlendirme vaadiyle satılması ile gözüme çarptı. duştan sonra, makyajımı çıkardıktan sonra kısacası yüzüm temizKen kullandım şimdiye kadar. yapış yapış bir hissiyatı yok ve nemlendirmesi azdan ortaya diyebilirim, bir nemlendirici krem nemlendirmesi beklemeyin. yüzümü yakmadı, içerik olarak çok fazla bileşeni yok. medyaya ekleyeceğim.

  üründen memnunum, şu zamanda hem boyut hem de f/p olarak başarılı buldum. severek kullanıyorum.

  ilgili medya:
  1
  24 ekim 2018 15:15

  2. bende sivilceye sebep olan tonik halbuki içeriğini de çok sevmiştim kokusu da çok hoş ve hafifti kullanmayı bıraktığımda sivilcelerim geçti ama atmaya da kıyamıyorum napsam diye düşünüyorum

  20 kasım 2018 23:13

  3. bir buçuk ay kadar önceden indirimden 18 liraya aldığım tonik bu. öncelikler sivilceye çok meyilli bir cildim olduğunu belirtmek istiyorum. bu üründen önce lrp effaclar tonik kullanıyordum, çok da memnundum ama yeni ürünler denemek istediğim için bu ürünü aldım.

  öncelikle çok beğendiğimi söylemek istiyorum. cildime tatlı bir nemlilik kattığını düşünüyorum. ben cildimi temizledikten sonra yüzüme 3 fıs püskürtüyorum ve pamukla fazlasını almadan doğrudan üstüne diğer ürünlerimi uyguluyorum.

  fiyatına göre de değerlendirdiğimde ürün beni tatmin etti açıkçası. son zamanlardaki kore ürünleri sevdamdan mütevellit bitince almayı düşünmüyorum ama toniğe bütçe ayıramayacağım zamanlarda bir alternatif olarak tekrar değerlendirebilirim.

  19 şubat 2019 21:51


  4. Tonik arayışındayken bu markaya sebepsizce çok güvendiğim için almıştım. Elimdeki ürün neredeyse bitmek üzere.

  Bu toniğe başladığımdan beri yüzün ne kadar ışıldıyor iltifatları alıyorum. Ciltte kalan kalıntıları güzel temizliyor. Karma-kuru cildimi germedi ve kurutmadı. Sivilce ve komedona yatkın cildimde herhangi bir şey çıkartmadı. Açıkçası ben sevdim. Şişesi de çok pratik ve bereketli bir ürün. Almaya devam ederim. Bu serinin kremlerini de çok merak ediyorum.

  8 mart 2019 17:39

  5. Cilde nem vermeyi vadeden, görece temiz içerikli, uygun fiyatlı güzel bir tonik. Pamuğa döküp yüzümü silmek yerine direkt bir kaç fıs sıkıp yüzümde kurumasını bekliyorum bu şekilde daha çok verim aldığımı söyleyebilirim. Makyaj üstüne kullanımı ile ilgili bir bilgi bulamadım ama ben pudralı görünümü ve donukluğu alması için de kullanıyorum şu an için gayet memnunum.

  15 mayıs 2019 00:42 15 mayıs 2019 02:32

  6. gayet severek kullanıyorum. extra ağırlık yapmadı , yağlandırmadı, makyaj üstü - makyaj altı üzmedi, içeriği de nispeten baya temiz...

  23 mayıs 2019 17:27

  1

  7. Bugün Watsons’tan aldım.Alma sebebim özellikle c vitamini içermesi ve nemlendirmesiydi.Hava kirliliği ve hasarla karşı koruduğunu da iddia ediyor.Şimdi benim olayıma gelelim.Sivilce problemim nedeniyle AHA,BHA asitli temizleme jeli kullanmaya başladım.Cildim elbette düzelme eğilimine girdi ama toniğide o şekilde almak istemedim.Zaten üst katmanı kimyasal olarak soyulan cildimin bu tarz temiz içerikli ürüne ihtiyacı vardı.Alkol,paraben vb. irite edici içerikleri yok.Hatta baya temiz gözüküyor.Cildime etkilerine gelirsek ilk kullanımımı temizleme işleminden sonra pompalı şişesinden yüzüme 4-5 fıs sıkarak yaptım ve elimle yaydım.Hatta yaymasam da olurdu çünkü hemen emiliyor.Lekeli bölgelerin görüntüsünü verdiği canlılık ve parlaklık ile azalttığını düşünüyorum.Sivilceye sebep olursa yazacağım tekrar.

  Sivilce Edit : Sivilceli ciltlerin sabah akşam kullanması gerektiğini düşünmüyorum.C vitamini ihtiyacı için ara sıra kullanılabilir.Ayrıca 25 yaş civarında başlayan yüzeysel çizgiler için uygun olduğunu öğrendiğimden dolayı ağır olduğu fikrine sahibim.

  27 mayıs 2019 01:44 27 mayıs 2019 21:18


  5

  8. scrub geli ile beraber kullandığım ürün.

  benim cildim için temizlemesi gayet uygun. nemlendirme vaad ediyor ve bir toniğe göre nemlendirmesi gayet iyi. yüze sağlıklı bir parlaklık veriyor. (gizlinot: içeriğindeki c vitamininden olabilir belki) cildimde sivilce sorununa da neden olmadığı için ben kendisini çok beğendim.

  öğrenciliğim boyunca cilt bakımıma bu setle devam etmeyi umuyorum.

  14 haziran 2019 23:57

  4

  9. temiz içeriği ve yazın kullanmaya uygun paketlemesi nedeniyle alayım dedim. koreliler tonikle yüzlerini silmiyormuş, toniği yediriyorlarmış yüzlerine. ben de artık öyle yapıyorum. bunu da aldım sıkıldıkça sıkıp duruyorum işte yaz günlerinde. yüzüm kuru-karma ve hassas beni hiç bir yönden rahatsız etmedi ama muuhhteşem nemlendiriyor diyemem. idare eder, uygun fiyatlı, temiz ürün, sevildi.

  edit: ya sanki biraz sivilcelerimi arttırdı, bazen de yağlanma yapıyor. parfümü de var biraz ne bilim kızlar makyajın üstünde sıkıyorum far fırçasına sıkıyorum diyim siz anlayın artık

  edit: hyaluronik içeriğinden dolayı geceleri nemlendiricilerimin üstüne sıkıyorum. nemlendiricilerin performansını arttırıyor.

  edit: koltukaltima, popoma ve sırtıma sıkıyorum. bitsin artık.

  23 haziran 2019 21:04 3 ekim 2020 17:36

  10. Evet bir şişe bitirmiş bulunmaktayım. benim çok sevdiğim bir ürün oldu. Genelde sabhları gül suyu veya termal su, akşamları bunu kullandım. Karmadan yağlıya cildimde assssla sivilce vs yapmadı. Hafif bir nemlendirme özelliği var ama zaten bu konuda büyük bir beklentim yoktu. Yani üzerine muhakkak nemlendirici kullanıyorum. Ben akşamları, hiç pamuk kullanmadan doğrudan yüzüme püskürtüyorum. Çok hafif tatlı bir kokuya sahip. içeriği de anladığım kadarıyla iyi. Öyle kolay kolay bitmiyor, bereketli yani. Zamanında 16 TL ye almıştım. Kesinlikle tekrar alacağım bir ürün kendisi. 

  1 temmuz 2019 10:52