yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (252)
  • oylar (69)
  • medya (11)

  1. 640 Erotique rengine sahibim ve bu renk için yorum yapmak gerekirse;

  İsminin iddialı olmasına bakmayın günlük kullanıma uygun çok hoş bir rengi var. Kendisi dudağımda Şeftalilik içeren kahve rengi gibi görünüyor. Ben mac-mocha'ya benzettim ama yanılıyor da olabilirim. (gizlinot: aylin'in kozmetik günlüğü nars dolce vita kalem ruja benzetmiş ama nars bana daha pembemsi geldi )

  Yapısı kadifemsi, kolay sürülüyor.

  Örtücülüğü oldukça başarılı tek katta rengini aynen veriyor.

  Şekli güzel. dudağın kenarına köşesine hiç taşırmadan sürülebiliyor.

  Kokusu çok yoğun değil. Aslında biraz eski ruj(gizlinot: anne ruju :p) kokularına benziyor ama sürüldüğünde kesinlikle ağızda herhangi bir tat bırakmıyor ya da kokusu rahatsız etmiyor.

  Çizgilere dolmuyor. Dudak kusurlarını belli etmiyor.

  Ambalaj hem görüntü hem kalite olarak biraz dandik.

  Dudak yolma alışkanlığım var bu yüzden kalıcılığı hakkında yorum yapamıyorum.

  Ürün 4.2 gram. (gizlinot: üstünde yazmıyor ama nette bu bilgiyi buldum)

  Fiyatı indirimsiz 38-39 tl sanırım, öyle hatırlıyorum.

  Özet olarak beğendiğim bir ruj oldu. Tavsiye ederim. indirimde bulunursa alınabilir.

  20 temmuz 2015 05:21 1 ekim 2016 12:46

  2. 640 numarasına sahibim. Uzun zamandır tam olarak bu renk arayışı içindeydim. Çok ölü gibi durmayan pembemsi mat bir nude. Aldığım nudeların Bazıları çok kahve (bare İt all) bazıları çok sarımsı duruyordu ( kate Moss hatırlayamadığım bir numarası). Testerı olmamasına rağmen standda tek kalmış olmasının verdiği bir cazibeyle (ve burada mochaya benzetilmesiyle) aldım. Rengi mat olmasına rağmen yapısının bu kadar kremsi olmasını beklemiyordum. Kokusunu ben sevdim açıkçası. (İndirimle 20 lira şu ara). Çok bilinmeyen ve çok iyi olan kozmetikler arasında bence.

  19 eylül 2015 16:53 1 ekim 2016 12:47

  3. bende 640 numaralı rengi kahverengi karışımlı bir gül kurusu şeklinde durdu, çok da güzel oldu. siyah smokey eye'larla çok güzel durup minnak dudaklarımı harika göstermektedir.

  27 ekim 2015 19:22 ed.1 ekim 2016 12:47


  4. 640 numarasını gratisten 20.25 TL ye aldığım rujdur. Mat ruj bu kadar mı yumuşak olur dedirtir. Yurt odasında düzgün ışık olmadığından tam yakıştı mi bilemiyorum ama rengini elimde deneyip bayılmıştım bir ay falan evvel sanırım. Anne ruju kokuyor ayrıca, bayiliyorum.

  29 aralık 2015 13:23

  5. Ben bu 640 numaralı rengi çok aradım. O zamanlar haberim yok tabi 640tan. Hafif kahvelik içerecek, pembemsi olacak ama çiğ durmayacak, günlük kullanımıma uygun olacak bıdı bıdı bıdı... denediklerim ya çok kahve durdu ya kendime yakıştıramadım. En son rengi tarif ettiğim watsons görevlisi bana mürdüm bir ruj gösterirken gözümün ucuyla yakaladım. Koştum. Aldım. Kaçtım.

  3 gündür dudağımda. Sürüp sürüp aynaya öpücük atıyorum. Ders çalışmam gerekiyor, finallerim var, ama elimde kalem yerine ruj duruyor.(bkz: ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler)

  Hayatımda gördüğüm en güzel mat ruj. Piyango çıksaydı da 62828 tane stoklasaydım...

  4 ocak 2016 11:22

  6. 640 erotique,bayıldığım bir ruj oldu.benim için mükemmel,kokusu,rengi,opaklığı,günlük kullanıma uygun oluşu...nefis bir ruj.bende de dolce vita ile benzer sonucu vermedi,muadil olamaz

  6 ocak 2016 19:57

  7. uyguladığımda bende de pembe duran ruj.

  19 ocak 2016 01:12


  8. günlük makyajında hep canlı pembe, mor, bordo falan kullanan, nude rujmuş, (gbkz: no make up make up)'mış falan hiç alakası olmayan bir insan olarak 640 erotique rengini baya baya beğendiğim rujdur. henüz dışarda kullanmadım gerçi, arada evde sürüp "benim de sürebileceğim bi nude ruj varmış ya, ne güzel" diye seviniyorum, gün gelir de nude ruja ihtiyacım olursa kullanabileceğim bi ruj buldum sonunda diye mutlu oluyorum falan.

  24 ocak 2016 06:03

  9. 640 numaralı erotique rengi sözlükte pek bir övülmüş olan ruj serisi. Bunun üzerine vardır bir bildikleri diyerek tester aradığım, deneyince de çok sevdiğim ruju bir indirimde denk getirince almaya karar vermiştim. Bu haftasonu indirimlerinde de hemen aldım.

  Öncelikle çok ilginç bir rengi var; az az kırmızı, pembe, kahve ve hatta bende şeftali bile barındırıyormuş gibi durdu. (gizlinot: hepsi bir arada nasıl oluyor ben de anlamadım valla) bir de herkeste farklı duran ruj fenomeni vardır ya, her sürüşümde bende bile farklı duruyor, farklı ışıklarda farklı renklerini yansıtıyor olsa gerek. Ama bütün duruşlarını sevdim ben :)

  Yapısı ve kalıcılığı da iyi gibi geldi, şu ana kadar kullandığım loreal rujlar arasında en iyi bulduğum oldu. Ürünü bana aşılayan süslülere de buradan tekrar teşekkürler, öpücükler...

  31 ocak 2016 13:59

  10. bugün yüzde 50 indirimle 16.50 liraya 640 erotique rengini kaptım.

  en en en favori rujum oldu.

  zaten kaç tane rujun var ki diye sorun.

  3 tane.

  ama cidden rengiyle olsun, yapısıyla olsun, duruşuyla olsun kısacası çok çok beğendim.

  sadece kokusu eski ruj kokusuna benziyo söylendiği gibi.

  hiçbir yerde bulunmuyo bu arada. ben cosmo she'de buldum.

  şuan inidirimde en ucuz eve mağazasında bu arada tabi bulabilirseniz.

  eve'de 16,15

  rossman'da 16,99

  gratiste 23,70(küsüratı sallamış olabilirim)

  watsons'a bakamadım.

  koşun bulduğunuz yerde kapın. pişman olmazsınız bence.

  12 şubat 2016 21:59