girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • medya (3)

207. Kıskandırma çabası

5 eylül 21:34

206. alttan alamaması. ben adam gibi severim ama gösteremem sevgimi tavırları. duygularını belli etmemesi.

adam gibi sevmek de neyse?? umuyorum siz karşılaşmazsınız bu tiple. kendisi benim eski sevgilim olur.

5 eylül 12:59

205. arabayı camdan elini çıkartarak kullanması, saatini de çekmek şartıyla direksiyon snapi atması (gizlinot: lütfen azalarak bitin artık)

5 eylül 00:50


204. Yanımızdan geçerken açılan son ses arabesk sarkı sizce de cok çekici değil mi ya? Her seferinde düşüyorum ben evet

1 eylül 02:34

203. 3 kuruş fazla kazanınca, 1 gram kas yapınca birden gereksiz özgüven kazanması ve bütün kızların ona öldüğünü düşünmesi. Issız adamım ben seni üzerim diye gezinmesi, en zevkli şey de bunlar böyle deyince tamam canım by deyip şok oluşlarını görmek. 

31 ağustos 22:27

202. ayaklarının yere basmaması, gönül almayı bilmemesi, kişisel bakımına dikkat etmemesi, hayatının bir düzeni olmaması, sorumsuz olması

31 ağustos 21:09

201. sorumsuz ve bencil olması, kadının doğası gereği zayıf olduğunda ısrar etmesi, kendi kendine yetememesi, incelikten haberdar olmayışı. Her erkekte en az biri var, olmayanıyla henüz karşılaşmadım. ne kadarına sahipse iticiliği de doğru oranda artıyor.

31 ağustos 20:30


200. beni bu hale sen getirdincilik. küfür, fiziksel şiddet, ısrarlı takip gibi taciz unsuru durumlardan bahsediyorum. seni bu hale ben getirdimse (ki çok komik bir ihtimal) uzak durabilirsin. şikayetçi olmama kadar gidiyor olay ama adam hala beni bu hale sen getirdin. ne?

31 ağustos 19:19

199. Cinsiyetçilik yapması

Homofobik olması

Dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünmesi

Manipüle etmeye çalışması

Hayirdan anlamaması

Ben erkeğim ben şuyum ben böyle mert adamim bididi diye gezerken hoşuna gitmeyen en ufak şeyde duygu sömürüsü yapıp üç yaşında çocuk gibi davranması

İlk tanismada bile aşırı samimi olmasi(gulum,güzellik,prenses...)

Etrafına karşı ilgisiz olması

Hayvanları sevmemesi

Kiskandirmaya çalışması

31 ağustos 19:08

198. “Ben erkeğim, ben yaparım” halleri. Pardon kadın yapınca günah sen yapınca değil mi? Hangi kitapta yazıyor? Anca kendilerini kandırırlar. Aşırı itici geliyor bana. Karşılaşınca da ister istemez polemiğe giriyorum. Az ötede dursunlar.

31 ağustos 17:49