yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (8)
  • medya (0)

  1. aldığımdan beri 2-3 kere deneme amaçlı kullanabildim. (Fiyatı oldukça uygun olduğundan şans vermek istedim)

  Kapatıcılığı idare edilse de benim cildimde dağılmıyor, göz altı kırışıklarına doluyor. Açık ten rengine sahibim, yüzümde kapatmak istediğim yerlerde bile koyu kalıyor.(gizlinot: tamam çok açık renk tenine sahip olabilirim )

  Sanırım sadece likit kapatıcılarla anlaşabiliyorum. Masa üstümün kullanılmayanlar bölümünde göz göze geliyoruz arada.

  (Uygun fiyatlı, başarılı bir ürün almak istiyosanız Rival de Loop'un likit concealer'ına bakın. Bayılıyorum, stokluyorum.)

  10 ağustos 2015 20:15 ed.16 ağustos 2015 15:52

  2. Ben de fiyatı oldukça uygun olduğundan şans vermek istedim. Ben koyu buğdayım ve 04 true nude rengi bana çok iyi oturdu. Kapatıcılığı orta seviyede, hafif morlukları vs. İyi kapatıyor. Dağıtması kolay. Ben çizgilere dolma problemi yaşamadım fakat ben de kalıcılığı iyi değildi. 2-3 saate uçup gidiyor, tuhaf duruyor. Belki üstüne pudra vs. Kullanmadığım içindir. Fiyat-performans olayı olarak fena değil ama bir daha alacağımı sanmıyorum.

  21 eylül 2015 23:52

  3. bu stick kapatıcıyı deneyip stick kapatıcılardan soğursanız diğer stik kapatıcılara ayıp ve yazık olur. (gizlinot: tekerleme by idillce asddfsdf)

  Makyaj malzemelerimin evde , benim de bir kaç gün evden uzakta olduğum bir gün gratislerde deborah olmadığından ve çevremde başka yer olmadığından ve ucuz olduğundan deneyip hemen aldım. Matt honey 3 numara galiba benim aldığım tam hatırlamıyorum, paketleme sistemlerinin saçmalığından dolayı numarasının yazılı olduğu etiket gitti. Neyseeeee gelelimm konuya anacım..

  Öncelikle kuru ciltler için uygun bir ürün değil. benim cildim karma, nemsiz ve yağlı. pullanma olan bölgeler, ya da ucu kurumuş sivilceler üstünde korkunç duruyor. Böyle bir cildiniz varsa uzak durun. Ama böyle bir probleminiz yok ise fiyatına göre işlevi gayet iyi. Bende çizgilere dolma yapmadı ama kalıcılığı iyi olsaydı kesin yapardı

  Tek sevdiğim yanı, hatta halla kullanma sebebim tonu. Lekelerin üstüne ve göz altlarıma sürüp göz altlarımı dağıtıyorum, sıra lekelerin üstüne sürdüklerimi dağıtmaya geldiğinde nerdeydi lan oluyorum. Enteresan bir şekilde ciltte durdukça rengi bütünleşiyor ciltle. Zaten tonu tam tonum. Galiba bu sebepten hep elimde bulunsun isterim. Cildimde pullanma olmadığı zamanlarda lekeleri bunla kapatırım.

  29 ekim 2015 21:24 29 ekim 2015 21:26


  4. hiç memnun kalmadığım stick kapatıcı. çok katı ve sürdüğümde dağıtmayı başaramadım. rengi de bana fazla sarı geldi.

  15 ocak 2016 18:02

  3

  5. Sinir olduğum göz altlarıma çare oldu. Şu sıcaklarda sadece bununla morlukları kapatarak ten makyajımı tamamlıyorum. Parmağımla çok hafif yediriyorum ve doğal duruyor. Kapatıcılıği da güzel. Fiyat uygun. Bittikçe alırım

  12 eylül 2016 00:21

  6. ben stick kapatıcıları koyu renk ruj sürdüğümde taşan yerleri falan düzeltmeye kullanıyorum. gayet de iyi kapatıyor bu taşan yerleri tavsiye ederim.

  12 eylül 2016 00:35

  7. 01-matt sand olanı güneş lekemi kapatmak için kullanıyorum, yüzümde parça parça durmuyor. Kapatıcılığı benim için yeterli, memnunum.

  12 eylül 2016 00:41


  8. Fondoten olarak alna yanaklara birer cizgi seklinde surulup elle iyice dagitildiktan ve sungerle yedirildikten sonra cildimle cok guzel butunlesen, dogal duran ve renk skalasi sari alt tonlulara yonelik cok uygun fiyatli sahane bir kapatici. Ortuculugu de cok iyi. Wet'n'wild coverall concealer paletten sonra ilac gibi gelmistir. Pek de bereketlidir. Cok acik tenlilere uygun renkleri de barindirir.

  12 eylül 2016 00:55

  9. bende matt honey rengi var ve yüzümdeki sivilceleri veya ne olduğu belli olmayan kırmızılıkları çok güzel kapatıyor. yeşil renk düzelticinin üzerine sürüyorum bazen. tek başına da yeşil renk düzelticinin üzerine de duruşu gayet iyi. tam ten rengime uygun. sürdükten sonra parmağımla dağıtmadan pıt pıt yaparak biraz yediriyorum.

  12 eylül 2016 01:19

  3

  10. Yaklaşık 3 haftadır kullandığım stick kapatıcı. Göz altlarını kapatma konusunda herhangi bir beklentiniz olmasın çünkü dağılmıyor ve zar zor dağıttığınızda da çizgilere doluyor. Ama cildimdeki lekeleri, rujun taşan yerlerini gayet iyi kapatıyor. Kuru ciltlere asla uygun değil ve bildiğim kadarıyla essence bu ürünün üretimini durdurdu. Yine de uygun fiyatından dolayı denk gelinirse alınacak bir ürün

  9 şubat 2017 18:20