yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (1)

  1. flormar'a fakir markası dedikten sonra bim'de satılan 2 liralık lip balmı öven kafası karışık süslü sözlük yazarıdır

  (bkz: çocukları pistten alalım)

  10 ocak 2017 23:41

  2. düşünceleriyle bayağı tepki almış yazar. açıkçası yazdığından ben de hoşlanmadım amma ve lakin nefret kusulmamalı. burası birçok şeyi yorumladığımız bir platform. o da bunu yapmış ve yapabilir. (bu söylediğim hakaret içerikli girdileri varsa onlar için geçerli değil) watsons girdisiyle ilgili sinirlenen ve sonra yazarın başka girdilerine ve kendisine söven yazarlar olmuş. şöyle bir şey var ki, bu yazara kendisinin seviyesiz olduğunu söverek söylemek biraz ilginç. bir harekete kızıyorsanız siz de yapmamalısınız.

  düzeltme: yamuk ve pek anlaşılmayan cümle

  11 ocak 2017 01:27 11 ocak 2017 02:32

  3. Bu kadar abartılmasını anlamadığım yazar.

  Sözlükte gezerken 1 2 kez oldukça saygısız ve çirkin bir kaç girdi gördüm ve hepsinin yazarı aynı kişiydi. Sonra konu dışı sekmesine girince adına başlık açıldığını ve herkesin linç ettiğini gördüm. Kendisini tanımıyorum davranışını da desteklemiyorum ama kıza sanki ananıza sövmüş gibi yaldır yaldır entry girmeniz komiğime gitti. Millet olarak sorunumuz bu işte. Nefret doluyuz ve kusmak istiyoruz. Tek yapmamız gereken okuyup, şikayet edip, geçmek iken kendimize dert edip adına başlık açıp bir de ordan sövüyoruz.

  Bir süslü de "önemli olan genel görüşün aksini düşünüyor olması değil uslubu yazmış." Arkadaşlar güldürmeyin beni lütfen. Bu sözlükte çoğunluğun aksine olan düşüncesini saygılı bir usluple dile getirdiği halde "gerizekalı" olmak ile yaftalanan süslüler var. Yani bu şekilde samimiyetsiz bir söylemde bulunmayın, yemeyiz.

  Kısacası bir ürünün faydalı olup olmadığı hakkında yazı yazmayan kimse beni ilgilendirmiyor ama siz bayılıyorsunuz boş işlerle uğraşıp kadınlar klübünde tartışılacak olayları süslü "sözlük"te paylaşmaya.

  Hadi bunu da eksileyip beni essy'e destek olmakla suçlayıp (gizlinot: ki 1500 kez umrumda bile olmadığını söyledim) başlık açıp linç edin. Siz seversiniz bunu.

  11 ocak 2017 16:15


  4. Açık sözlü olduğu için kıskanılan prenses tanesi*.

  11 ocak 2017 16:20

  5. sözlüğe pek giremiyorum. dünden beri bu arkadaşın başlığını gördüm ama yalan olmasın vakit ayırmak istemedim. gene biri birine sataşmıştır diye düşünerek. hala okumadım girdileri bu arada.

  yalnız buradakileri sinir etmiş sanırım. (no:417257) bu girdisi beni güldürdü nedense.

  Amacına uygun girdiler giren yazar bence. ben bu tarz şeylerde (gizlinot: abartılı tepkiler) (gizlinot: mantığıma sığmayan yorumlar) gülüp geçiyorum. gülünmeyecek şeyler olduğunda da durmuyorum üzerinde. içimden saydırıp, bir şey yazmaya yelteniyorum ama 'kim uğraşacak, kelimelerime değmez' diyip üşengeçliğimin verdiği yetkiye dayanarak uzaklaşıyorum yorumdan.

  bu tür olaylara sırrı süreyya önder edasıyla yaklaşmayı seviyorum (gizlinot: tatava yapma oyla geç) (gizlinot: gkxdslşgsdşlgkdsşi)

  not: cidden kime ne demiş ya da bir şey mi demiş bilgim yok. genel yorumdur bu yazdıklarım.

  çünkü genelde böyle olaylar çok yaşıyoruz.

  yazarların bir kısmının negatifini kazanmış yazar.

  11 ocak 2017 16:29

  6. istediği oldu, o artık bir "fame"

  11 ocak 2017 23:41

  7. ya ben kendisinin girdilerini okudum da rahatsız olmadım açıkçası ne var flormara golden rose'a fakir işi dediyse. bu tarz ofensive espriler hiç mi yapmıyorsunuz ya?bir insanı boykot çağrısı yapılan bir yerden alışveriş yaptı diye yermek neden? ne boykot uygulanan firmalar var hiçbirinden alışveriş yapmıyor musunuz yani? ha ben watsons boykotuna katılmış bir insanım da sallamayan kişiye de vay efendim neden böyle yapıyorsun demem. buraya üye olmuş fikrini beyan ediyor. fikir beğendirme yeri mi burası anlamadım. neyi empoze etmeye çalışıyorsunuz anlamadım.

  beni rahatsız etmeyen çok da umrumda olmayan yazar.

  edit: tamam abi sen de bokunu çıkarma yani kozmetik zammında gerizekalıya bağlamış. hep 50 liralık benzin alıyor galiba.

  12 ocak 2017 13:34 12 ocak 2017 14:12


  8. Uzun zamandır sözlüğe girmiyordum. Yeni yeni girmeye başladım ve sözlükte karşılaştığım ilk troll kendisi. Trollümüz de geldiğine göre bu sözlük olmuş dedim. Kabul etmek gerek çok da başarılı trollemelerin yok ama yine de sıradan olmayan insanları severim. God bless you trollcüm.

  13 ocak 2017 18:02

  9. Girdilerini gördükçe kardeş bu ne yaman çelişki demek istediğim yazar.

  Edit: görsel eklenmiştir.

  5 şubat 2017 14:03 5 şubat 2017 14:04

  10. Ayy ister kozmetiğe ister sıçmığa paramı saçarım. En azından KENDİ paramızı saçıyoruz be essy. Bundan da sa na ne :) uluda mutluluklar gerçekten git artık kib bye sıktın

  Tanım: sürekli kendiyle çelişen işi gücü trollük olan nişanlı para yiyicisi

  5 şubat 2017 14:55