yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (8)
  • medya (0)
  5

  1. dört senedir severek ve hatta taparak kullandığım günlük temizleme köpüğü.

  kremsi yapısı ve muhteşem kokusuyla insanı tanrıça gibi hissettiriyor. derinlemesine temizliyor, kurutmuyor, nemlendirme öncesi cildi hazırlıyor.

  26 ocak 2016 11:55

  2. Şikayet mi etsem övsem mi bilemedim bu ürünü. Öncelikle olumlu yönlerini yazayım.. Benim cildimi inanılmaz aydınlattı.. Bunu kısa bir zamanda gözlemledim hem de.. Kokusuna bayılıyorum ayrıca çok az alıp köpürtmeniz yetiyor. Sanırım bi 6 7 ay gider diye tahmin ediyorum. Sabah akşam bununla temizliyorum cildimi.. Matlık sağlıyor sebum dengeledi zaten. Şimdi esas problemime geliyorum . Elime azcık alıp köpürtüp yüzüme uygulayıp duruladıktan sonra cildimin yağı elime geçiyor ilginç bi şekilde.. Su ile akıp gitmesi gerekir halbuki.. Krem sürmüşüm gibi avcumun içinde kalıyor sonra tekrar sabunla yıkamak durumunda kalıyorum. Aynı zamanda tırnağımla alnımı hafif çizer gibi yapınca bembeyaz ürün geliyor. Ama yapmazsam kuruyup gidiyor. Bu normal mi? Kullananlar yazarsa sevinirim..tek rahatsız olduğum konu bu.. Yoksa yağlı ciltler için önerebilirim..

  Edit: imla

  7 nisan 2016 17:06 7 nisan 2016 17:08

  3. estee lauder'ın sitesinden anneme anneler gününde bir paket almıştım. Onun içinde bu ürün geldi. Benim de yüz temizleme jelim bittiği için bu ürünü kullanmaya başladım. O zamandan beri bayılarak kullanıyorum. Kokusu, temizlemesi her şeyi ile mükemmel. Genelde fiks bir ürüne sabit kalmadan farklı ürünleri denerim aradığımı bulana kadar. Yüz temizleme kısmı için aradığım ürünü buldum.

  10 haziran 2016 22:28


  4. deneme boyunu bayram tatili süresince kullanma şansım oldu. cilt tipim hassas, sivilceye yatkın, kuruya dönük karma ve cildim bu temizliyiciyle hiç anlaşamadı. ürün cildimi aşırı kuruttu, buna bağlı olarak matlaştı. ciltte gıcır gıcır bir his bırakıyor ki; cilt temizliğinde sevdiğim bir durum değildir. o hissiyatı sevenler için güzel bir alternatif olabilir. sivilce hususunda bir şey diyemeyeceğim çünkü beslenme düzenim tatilde alt üst oldu. suçu ürüne atmak istemiyorum. para verip tam boyunu alacağım bir ürün değil, benzer cilt tipindeki süslülerin de memnun kalacağını zannetmiyorum.

  18 eylül 2016 21:36 18 eylül 2016 21:40

  3

  5. Geçen sene büyük boyunu bitirmiştim, şu anda da elimdeki küçük boyunu kullanıyorum. köpük formunda ve maske olarak da kullanılıyor. Bu ürünle ilgili sıkıntım cildim yağlıya dönük karma olmasına rağmen bazen cildimi çok kurutuyor. Büyük boyu bir kaç ay kullanmıştım ve yaza denk gelen dönemlerde hoşuma giderken kışın ağır geldi. Ben temizleme ürünlerinde daha hafif ve hassas ciltlere yönelik ürünleri tercih ediyorum. Muhtemelen bir daha para verip almam.

  9 mayıs 2017 22:40

  6. bir alışverişimde deneme boyu geçmişti elime. bitiremeden çöpe attım. cilde temizlik veya ferahlama vermiyor, garip yapış yapış aynı zamanda kuru bir his veriyor. hiç beğenemedim maalesef.

  12 nisan 2018 14:44

  7. bununla tanışmadan önce bir çok markanın yüz temizleme jeli, köpüğü ve kremlerini kullandım bazıları sivilce yaptığı için direkt attım ama bu ürün öyle mi mükemmel bir şey daha ilk denediğimde bile çok beğeneceğimi anlamıştım 1 kaç aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım benim için mucize ve vazgeçilmez bir ürün oldu.

  21 nisan 2018 18:54


  8. İlk kullandığımda nötr bir his bıraktı bende .İyi mi kötü mü bilemeyip zamana bıraktım.Krem sürüyomuşsunuz gibi bir yağlı his sanıyorsunuz ki bu yağlı his kaybolmayacak ancak suyla hemen yok oluyor.Minimum derecede göz yakarken yerini müthiş bir kokuya bırakıyor.İşlem sonrası kuruluk hissi gözlemlemedim.Bana negatif bir dönüşü olmadı.Sanırım bu da ürünü başarılı bulmaya yetiyor.

  25 haziran 2018 22:45

  9. Açıkcası anr serumun deneme boyunu alabilmek için satın aldım. 30 Ml 35 TL ile sitenin en ucuz ürünüydü. T bölgesi yağlı karma bir cildim vardı. Artık vardı diyorum çünkü artık kuru bir cildim var. Her zaman daha yağlı olan burun çevrem şimdi kupkuru. Ama ürünü beğeniyordum da. Kafam karışık doğrusu bu ürün hakkında. Cildime parlaklık verdiği doğru ama kurutmaya değer mi? Sanmıyorum.

  4 kasım 2018 20:23

  1

  10. cilt temizleme ürünü. Bu ürünün birinci özelliği: temizlemiyor.

  estee lauderdan aldığım indirimli setin ürünlerinden birisiydi. yeni kullanmaya başladım. 2 haftadır kullanıyorum. izlenimlerim şöyle: mineral güneş kremimi bile cildimden arındıramıyor. cildimi hacı şakirle yıkasam bu kadar sert ve gergin bırakmaz. arındırmadığı gibi bir de geriyor ve sertleştiriyor. nemli bırakmak elbette bir hayal. doğrusu el sabununu krem forma sokup tüpe koyarak sattıklarına inanıyorum şuan. 

  para verip tam boyu alınacak bir ürün değil benim için kesinlikle. 

  22 mart 2019 18:22