5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (2)
  • medya (0)

1. şimdilerde her yerde tanıtımları yapılıyor.

dün ykm'de elimde deneme fırsatı buldum. tüpten çıkarken grimsi açık olan tonu sürüldüğünde renkleniyor. yardımcı hanımkızımız da ciltle bütünleşip her ten rengine uyum sağladığını söyledi.

elimin üzerindeki krem kısa süre içinde renklendi sarardı. otobronzan kokuyordu. muhtemelen renk değiştirmesine sebep olan etmen de bu. yapısı nemlendirici ve hafif.

oluşan renk benim için koyu. bu nedenle yüzümde denemek de istemedim.

nc 20 ve üzerine gider diye düşünüyorum. denemeden de almayın diye ekliyorum.

22 nisan 2014 12:25

2. bir alışverişimde minik boyunu hediye etmişlerdi. Gri renkte, ince yapılı bir ürün. Cilde sürüldüğünde grilik kayboluyor ve çok rahat yediriliyor. Yalnız başka bir özelliğini göremedim. cildim bu ürünü sürmeden önce nasılsa öyle göründü. hafif bir nemlendirici etkisi var ama çok çok çok hafif bir renk düzenleme dışında parlatma/kurutma/ince çizgileri gizleme/cildi daha güzel gösterme konularında hiç bir artısı yada eksisi olmadı. Deneyerek alın, paranız ziyan olmasın.

25 şubat 2015 08:21 2 mart 2015 04:00

3. ilk anda morumsu gri bir tonu var. yüzünüze yaydığınızda renkleniyor. ama cildinizle bütünleşip bütünleşmemesi tamamen sizin ten renginize bağlı. ben yazın bronzlaştığımda kullanabiliyorum. kışın kesinlikle sırıtıyor ki ben açık buğdayla beyaz arası bir ten rengine sahibim. hafif bir kapatıcılığı var. yanaklarım rengini dengeliyor ama. birkaç saate parlama yapıyor. pudra ya da yağ emici mendillerle müdahale etmek lazım.

10 ağustos 2015 14:50


4. 1hafta önce aldığım cc krem. Standart beyaz tenliyim ve benim cildime çok güzel uyum sağladı (erborian turuncu kalmıştı). Boynuma hiç sürmeme rağmen ton farkı olmuyor. Nohut tanesi kadar ürünü tüm yüzüme tek parmağımla yayıyorum.

1) Sivilce yapmadı, hatta olanları da arttırmadı

2) üstüne sürdüğüm allık ve bronzer çok iyi tutuyor, gün sonunda allığım artık uçmuyor.

3)30cc 200 küsür liraydı, bu fiyata eder mi bilemiyorum, fiyat/performans etkisi düşük biraz

4)kapatıcılığı az ama Güneş kreminin üstüne sürmeme rağmen hiç dalgalanmadı güzel yayıldı

5)ilk sürmedeki yapış yapış his zamanla azalıp düzeliyor

Şimdilik beğendim ama büyük ihtimal bitince sıkılacağım için başka ürün denerim.

9 mart 2017 00:22 9 mart 2017 00:24

5. Revitalizing supreme cc krem olarak geçiyor. Bence çok bereketli bir ürün, bezelye tanesi kadarı tüm yüzüme yetiyordu ve yaklaşık 5-6ay gitti (haftaiçi hergün kullandım) yanlış hatırlamıyorsam 30ml 200tl civarıydı. SPF 10 içeriyor. 

beyaz tenliyim, cildim de koyu durmadı, bence sağlıklı bir ışıltı verdi ve rengi güzel dengeledi, kapatıcılığı az. Cildim karma sanki biraz kuru ciltlere uygun gibi ama ben o parlaklığı sevdim (sevmeyen olabilir). Sivilcelenmeye müsait olmama rağmen ben de sivilce yapmadı. (Anti-aging özelliği de var)

21 ağustos 2017 22:47 22 ağustos 2017 01:01

6. Hafif yapılı, cildi aydınlık gösteren bir ürün. Kapatıcılığı azdan ortaya ama renk esitlemeye yetiyor. Standart tek renk olarak üretilmiş elinize aldığınızda açık gri duran duran ürün, cildinizin ısısında renk değiştiriyor ve cildinizin rengini aldığı iddia ediliyor. Cok açık tenli (gizlinot: macte nw15 ve altı ) olmadığınız sürece sorun yaşayacağınızı sanmıyorum renk uyumu guzel ama ben sadece bronzlastigim dönemlerde rahatlıkla kullanabiliyorum

2 ocak 13:58

7. Sıcak havalar için mükemmel bir ürün. Renk esitsizliklerini çok güzel eşitliyor ve cilde hafif bir ışıltı katıyor. Cildim kuru belki yağlı ciltlerde parlama sorunu yaratabilir. Ben seyahat boyunu 2 ay gibi bir süre kullandım. O kadar beğendim ki tam boyunu almaya niyetlendim ancak fiyatı 220 tl dolaylarındaydı baktığımda ve bana fazla geldi açıkçası. Performansı yüksek bir ürün olsa da o fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum.

2 ocak 14:37