5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (1)
  • medya (0)

1. şimdilerde her yerde tanıtımları yapılıyor.

dün ykm'de elimde deneme fırsatı buldum. tüpten çıkarken grimsi açık olan tonu sürüldüğünde renkleniyor. yardımcı hanımkızımız da ciltle bütünleşip her ten rengine uyum sağladığını söyledi.

elimin üzerindeki krem kısa süre içinde renklendi sarardı. otobronzan kokuyordu. muhtemelen renk değiştirmesine sebep olan etmen de bu. yapısı nemlendirici ve hafif.

oluşan renk benim için koyu. bu nedenle yüzümde denemek de istemedim.

nc 20 ve üzerine gider diye düşünüyorum. denemeden de almayın diye ekliyorum.

22 nisan 2014 12:25

2. bir alışverişimde minik boyunu hediye etmişlerdi. Gri renkte, ince yapılı bir ürün. Cilde sürüldüğünde grilik kayboluyor ve çok rahat yediriliyor. Yalnız başka bir özelliğini göremedim. cildim bu ürünü sürmeden önce nasılsa öyle göründü. hafif bir nemlendirici etkisi var ama çok çok çok hafif bir renk düzenleme dışında parlatma/kurutma/ince çizgileri gizleme/cildi daha güzel gösterme konularında hiç bir artısı yada eksisi olmadı. Deneyerek alın, paranız ziyan olmasın.

25 şubat 2015 08:21 2 mart 2015 04:00

3. ilk anda morumsu gri bir tonu var. yüzünüze yaydığınızda renkleniyor. ama cildinizle bütünleşip bütünleşmemesi tamamen sizin ten renginize bağlı. ben yazın bronzlaştığımda kullanabiliyorum. kışın kesinlikle sırıtıyor ki ben açık buğdayla beyaz arası bir ten rengine sahibim. hafif bir kapatıcılığı var. yanaklarım rengini dengeliyor ama. birkaç saate parlama yapıyor. pudra ya da yağ emici mendillerle müdahale etmek lazım.

10 ağustos 2015 14:50


4. bitirmek üzere olduğum, çıktığı günkü hızla reklamları devam eden ürün.

ben geçen yıl bunu tanıtım fiyatıyla almıştım. bir anda gaza getirdi beni sevil çalışanları. son yılların her şeyi yapan ürün modasından bu da. yaşlanma karşıtı cilt bakımı, makyaj bir arada. açıkçası ben böyle şeylere pek itibar etmiyorum. bir etkisi vardır tüm gün yüzümüzde duran şeyin ama kimse anti-aging için direkt bir makyaj ürününe güvenmez bence. spf değeri sadece iç ortamlarda duran insanlara yeter, o açıdan bir bb krem pratikliğinde değil. görüşlerim şöyle;

-kapatıcılığı çok az. hafif bir ton düzeltme sağlıyor. çok güzel bir blur etkisi var, gözenekler falan çok güzel gözüküyor, ciltle bütünleşiyor.

-rengi koyu. tenim nc15 kışın ve bayağı koyu kalıyor. çok sürerseniz daha çok koyulaşıyor. şimdi bronzum, yine bile biraz koyu kaldı. yapısı ve kapatıcılığı çok ince olduğundan sorun değil şu an ama kışın kullanamadım.

-bence parmakla uygulamak gerek. ürünü iyi yediremediğiniz yerlerde fazlalık kalan ürün daha koyu oluyor. fırçayla çizgi çizgi kalırsa ufak çapta bir zebralık durumu yaşayabilirsiniz.

-karma cildimde fena olmadı. cildin kuru yerlerini nemlendiriyor, yağ kusmuyor ama elbette matlaştırıcı bir ürün değil. yağlı ciltler sevmeyebilir. şu sıralar bol bol terleyip yağlanıyorum ama beni rahatsız etmiyor bu ürün. çok kuru ciltler bir nemlendiriciye ihtiyaç duyabilir ama bu alanda oldukça başarılı bence.

-yapısı hafif, ciltte yok gibi. kalıcılık eh işte. böyle ürünlerden uzun bir kalıcılık bekleyemezsiniz zaten. pudra geçiyorum mutlaka. iyi kötü götürüyor.

-oksitlenmiyor, rengi değişmiyor. bu sık yaşadığım bir sorun özellikle yazın.

-ambalajkötü. sert bir yapısı var ve ürün azalınca sıktığım için kenarları çatladı, geçen gün ucundan ayrıldı tamamen. folyoya poşete sardım. bu fiyata böyle şeyler olmamalı.

-lekem açıldı diyen falan var. valla açıkçası pek sanmıyorum. bu konularda yorum yapabilmek için sürekli kullanmak gerek ama ben böyle bir üründen gerçek bir cilt bakımı etkisi beklemem. genele %20 etkisi falan vardır belki, kimileri için tercih sebebi böyle ürünler. benim için değil.

-hızlı bitme potansiyeline sahip bir ürün. bitmek bilmeyen nars renkli nemlendiriciyla kıyasladığımda bariz hızlı azaldı.

kısaca ne iyi ne kötü diyebileceğim bir ürün. kapatıcılık istiyorsanız direkt geçin. ben özellikle hızlıca makyaj yaptığım zamanlar için böyle ürünleri seviyorum ama rengi kışın kullanıma uygun değil benim için ve spf 10'u anca kışın kapalı falan yeterli görebilirim üşendiğim sabahlar. yani benim için pratik bir ürün değil benim için. blur etkisini, cildi genel toparlayışını beğendim ama 200 tl'lik fiyatıyla yeniden alacağımı pek sanmıyorum, özellikle sevgili nars renkli nemlendiricim varken. almadan önce mutlaka deneyin. bu fiyat skalasında koşarak alınacak şeyler listesinde değil benim için.

15 ağustos 2016 16:03 15 ağustos 2016 16:08

5. 1hafta önce aldığım cc krem. Standart beyaz tenliyim ve benim cildime çok güzel uyum sağladı (erborian turuncu kalmıştı). Boynuma hiç sürmeme rağmen ton farkı olmuyor. Nohut tanesi kadar ürünü tüm yüzüme tek parmağımla yayıyorum.

1) Sivilce yapmadı, hatta olanları da arttırmadı

2) üstüne sürdüğüm allık ve bronzer çok iyi tutuyor, gün sonunda allığım artık uçmuyor.

3)30cc 200 küsür liraydı, bu fiyata eder mi bilemiyorum, fiyat/performans etkisi düşük biraz

4)kapatıcılığı az ama Güneş kreminin üstüne sürmeme rağmen hiç dalgalanmadı güzel yayıldı

5)ilk sürmedeki yapış yapış his zamanla azalıp düzeliyor

Şimdilik beğendim ama büyük ihtimal bitince sıkılacağım için başka ürün denerim.

9 mart 2017 00:22 9 mart 2017 00:24

6. Revitalizing supreme cc krem olarak geçiyor. Bence çok bereketli bir ürün, bezelye tanesi kadarı tüm yüzüme yetiyordu ve yaklaşık 5-6ay gitti (haftaiçi hergün kullandım) yanlış hatırlamıyorsam 30ml 200tl civarıydı. SPF 10 içeriyor. 

beyaz tenliyim, cildim de koyu durmadı, bence sağlıklı bir ışıltı verdi ve rengi güzel dengeledi, kapatıcılığı az. Cildim karma sanki biraz kuru ciltlere uygun gibi ama ben o parlaklığı sevdim (sevmeyen olabilir). Sivilcelenmeye müsait olmama rağmen ben de sivilce yapmadı. (Anti-aging özelliği de var)

21 ağustos 2017 22:47 22 ağustos 2017 01:01

7. Hafif yapılı, cildi aydınlık gösteren bir ürün. Kapatıcılığı azdan ortaya ama renk esitlemeye yetiyor. Standart tek renk olarak üretilmiş elinize aldığınızda açık gri duran duran ürün, cildinizin ısısında renk değiştiriyor ve cildinizin rengini aldığı iddia ediliyor. Cok açık tenli (gizlinot: macte nw15 ve altı ) olmadığınız sürece sorun yaşayacağınızı sanmıyorum renk uyumu guzel ama ben sadece bronzlastigim dönemlerde rahatlıkla kullanabiliyorum

2 ocak 13:58


8. Sıcak havalar için mükemmel bir ürün. Renk esitsizliklerini çok güzel eşitliyor ve cilde hafif bir ışıltı katıyor. Cildim kuru belki yağlı ciltlerde parlama sorunu yaratabilir. Ben seyahat boyunu 2 ay gibi bir süre kullandım. O kadar beğendim ki tam boyunu almaya niyetlendim ancak fiyatı 220 tl dolaylarındaydı baktığımda ve bana fazla geldi açıkçası. Performansı yüksek bir ürün olsa da o fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum.

2 ocak 14:37

5

9. olive alttonlu buğdayım, ağız kenarım ve göz altlarım cildimin asıl renginden daha koyumsu. aynı zamanda da siyah nokta problemim var ve çenemde sivilcelenme olabiliyor. cildimde ten ürünü görüntüsünden hiç hoşlanmam ve ne kadar yok gibi görünüyorsa o kadar memnun olurum. beklentim o koyuluğu normal cildimle eşitlesin, cildim aydınlık görünsün, yağlanma-sivilcelenme yapmasın ve kesinlikle ama kesinlikle yok gibi görünsün. tüm bunları karşılayan bir ürün. tek eksisi gramajına göre pahalı olması. ama yine de eğer beklentimi karşılayan başka ten ürünü bulamazsam hiç ten ürünü almayıp sadece bununla yola devam ederim. o kadar da beğendim.

12 mart 17:53