4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. Birkaç ay önce flormar.com.tr'de kargo 1 tl iken %50 indirimle aldım. Ben fiyatına göre çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Morluk, leke kapatmada çok iyi. Katı yapıda olduğu için ben göz altlarımı kurutur diye bol bol nemlendirip öyle kullanıyorum. Sonrasında sabitlemiyorum da, ama akşama kadar duruyor. Kapağında minik bir aynası var. Doğru rengi seçerseniz ve aşırı sorunlu göz altlarınız yoksa göz altı için işinizi görür bence.

Ukte: (yazar: Minmin)

21 ekim 2017 20:07

2. ben bu ürünü kapatıcı olarak degil de corrector olarak kullanıyorum çünkü hafif somonumsu bi rengi var. benim göz altlarım ise aşırı mor olduğu için nötrlemede çok yardımcı oluyor. yapısı kremsi, yumuşak ve ince geliyor bana. sadece biraz çizgilere doluyor ama bende her ürün çizgilere dolduğu için bilemedim.

9 ocak 15:01

3. Göz altlarım çok mor değil ancak göz cevremde çok fazla kılcal damar var, gözümün altı da üstü de damar damar gözüküyor hep. Bu ürünü iyi bir nemlendirme sonrasında kullandığımda çizgilere çok fazla dolmadan isini güzel bir şekilde yapıyor. Ben farkına varmadan daha koyu renk almama rağmen cok fazla sırıtmıyor yüzümde.

17 ocak 10:30


5

4. göz altlarım çok mor ve çökük. o nedenle asla hiçbir kapatıcıdan memnun kalmıyorum. denediğim çoğu ürüne göre (nars creamy, age rewind, true match, rimmel londonlar gibi) daha iyi bir sonuç elde ettim.

krem yapıda olması kapatıcılığı arttırıyor. çizgilere doluyor bende her kapatıcı gibi ama likitlerden çok çok daha az bir dolma bu. ve ilginç bir şekilde likitlere oranla daha az kuru duruyor bende. mesela nars creamy bildiğiniz yaşlandırıyor beni.

aşşırı tatmin olmasam da denediklerim içinde en iyisi. ki tam anlamıyla tatmin olabilmem için de (bkz: ışık dolgusu) yaptırmam lazım. o nedenle çok acımasız davranmıyorum. göz altı çok çok problemli olmayanlar ve göz çevresi aşırı kuru olmayanlar memnun kalacaktır. bendeki rengi fair bu arada. pembe alt tonlu olması nötrleme konusunda avantaj sağlıyor.

17 ocak 18:15

4

5. Ben Black friday indiriminden almıştım yanlış hatırlamıyorsam o zamandan beri de severek kullanıyorum bazen de gerçekten nefret ediyorum bendeki 03 medium rengi biraz somonluk var elinize aldığınız da ve sürdüğünüzde turuncu kaldığı doğru ama ben parmağımla pıt pıt uyguluyorum özellikle daha mor olan iç kısıma bırakıp dışarı yayıyorum ve cidden ten rengimle örtüşüyor bazen sadece bunu sürüp çıkıyorum mükemmel oluyor ama bence sivilceleri kapatmak için pek yeterli değil, küçük kavonoz ambalajı var ve bence ürün kirlenmeye müsait tüyler yapışıyor ama ambalajı güzel taşınılabilir kaliteli ve gelelim neden nefret ettiğim zamanlar oluyor çünkü nemlendirici ile kullanılmadığında göz altım kuru olduğundan püfür pütür duruyor gerçekten parça parça cildim dökülüyormuş gibi oluyor ve diğer bir neden ise göz kapaklarımda bu kadar çizgilere dolan bir ürün görmedim ilk sürdüğümde tabi bilmiyorum bol sürmüştüm sevgilim dedi ki göz kapağına noldu kalın kalın dolmuştu çizgilere pudra ile sabitlendiğinde de aynısı oluyor artık bol bol sürmek yerine yine aynı şekilde iç köşelere bırakıp ordan dağıtıyorum daha az doluyor çizgilere. 

Not: essence matt powder (ten rengi olan) ile göz altımı sabitlediğimde rengi değişiyor 

29 ocak 11:54

5

6. 02 numarasına sahibim. kullanmadan önce gözaltlarınızı nemlendirmezseniz gerçekten çöl gibi kurutabilir.

leke ve morluk kapatmada çok iyi.

22 lira civarı bir fiyata almıştım indirimde bulursanız kaçırmayın, alın.

16 şubat 01:28

7. benim aşırı mor gözaltlarımda bile epey işe yarıyor. katı olmasından dolayı sürümü biraz vakit alıyor ama işe yaradığı sürece sorun etmiyorum. sabitleme yapmamama rağmen bende çizgilere dolma yapmadı hiç. her güzel şey gibi bunun da eksi yönü bence kokusu. o kadar ağır ki bazen elim gitse bile vazgeçiyorum kokusundan dolayı.

28 mart 17:48


8. Hiç bir yerde bulamadığım ürün. Mağazalarında yok sitede de sadece tek renk var anlamadım gitti neden tek renk çıkarsınlar ki?

30 mart 14:05

9. Yapısı çok katı ve benim kuru göz altlarımda çizgilenmeye sebep oluyor. Bu beni üzse de ambalajını çok seviyorum. Minicik aynası sayesinde yanımdan ayırmıyorum. Daha nemli bitişli bir kapatıcıyla kullanınca ortaya gayet iyi sonuç çıkıyor. Epey de bereketli bir ürün. Keşke biraz daha yumuşak olsaydı :(

2 nisan 14:23

10. son bir senedir demir eksikliği nedeniyle artan göz altı morluklarımı oldukça güzel nötrleyen renk düzenleyici kapatıcı. morluk problemim daha önce olmadığı için denemek amacıyla uygun fiyatlı bir renk eşitleyici arıyordum ve tesadüfen bunu buldum. bir senedir severek kullanıyorum. ben kullanmadan önce mutlaka göz çevremi nemlendiriyorum. üzerine cildime uyumlu hafif bir kapatıcı geçip üzerini pudrayla sabitleyince çizgilenme olmuyor ama pudralama şart. pudralama yapmadığım bir gün göz altlarım yol yol çizgi olmuştu ve korkunç görünüyordu. bereketli de bir ürün, bir senedir kullanıyorum henüz bitmedi ama epey az kaldı.

3 temmuz 10:46