sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • oylar (2)
 • medya (6)

1. Arty pop serisindeki aydınlatıcının kalıcı versiyonu bu sanırım, ben onu kullanmadım ama öyle duydum buradan. Yine de artık bu isimle çıktığı için ayrı bir başlık açayım dedim.

öncelikle addax'tan 35 liraya aldığım halde taş gibi çıkan kotumla beraber en gurur duyduğum alışverişim oldu shsjshdfds f/p'a takıntılı biriyim ve bu ürün çoraplarımı uçurdu. normal fiyatı 30 ama ben 15'e aldım.

normalde en sevdiğim aydınlatıcı l'oreal merry metals glow drops idi, fakat ben onu ambalajıyla beraber bozdum. flormar bu ürünü kaçıranlara mükemmel bir alternatif. evet onun kadar parlak değil ama eğri oturalım doğru konuşalım l'oreal biraz fazla güçlüydü, çok kontrollü uygulamak gerekiyordu. flormar o kadar değil ama iki katta ayna gibi oluyor yine.

simsiz. sıfır sim. likit metal resmen. en açık rengi de glow drops'la aynı. açık tenliler için mükemmel bir pembemsi inci beyazı.

kalıcılığını 5 saat test edebildim yüzümde, azalmamıştı.

27 nisan 2018 12:14 27 nisan 2018 12:18

2. Ben buradayım diyen aydınlatıcılardan hoşlananlar için çok güzel bir alternatif. Simsiz ve inci beyazı, kalıcılığı da bir o kadar muhteşem. Asla bulaşma yapmıyor, sabitlendiği yerde kalıyor. Fondöteni kaldırmıyor, bazı likit aydınlatıcılar gibi öncesinde sürülen cilt ürününü ciltten koparmıyor, aksine bütünleşiyor. Fiyatı da performansına göre çok çok uygun ve gramajı da evladiyelik. Kesinlikle tavsiye ederim.

ilgili medya:
1
1 mayıs 2018 12:52

3. beyazlığı harika. yoğun bir aydınlatıcı bu, sim yok içinde. ama resmen şakaklarda ve elmacık kemiklerinin üzerinde ben buradayım diyen bir aydınlatıcı. ten ürünü ile karıştırınca çok sevemedim ben, genelde parmak uçlarımla yanaklarımın üstüne dağıtıyorum. veya gece makyajı yapacaksam fondöten altına baz olarak sürüyorum, fondötenim alttan ışık vuruyormuş gibi ışıl ışıl oluyor. diğer iki renigini de yazın krem allık olarak kullanmak için almıştım, bence flormarın bakılası ürünlerinden biri, loreal true match likit aydınlatıcıdan daha başarılı. golden rose ve maybelline likit aydınlatıcılarımla birlikte en sevdiklerim oldu, mac strobe kreme çok benziyor hatta onun daha belirgini diyebilirim.

1 mayıs 2018 16:51

4. loreal'in meşhur aydınlatıcısını bulaşmayınca bunu denemek istedim. gayet güzel kontrollü bir uygulama sağlıyor. bir anda disko topuna dönmüyorsunuz yani. kalıcılığı da yerinde fiyat performans olarak değerlendirilmesi gereken bir aydınlatıcı.

2 mayıs 2018 03:21

5. Uygun fiyatlı aydınlatıcılar arasında en sevdiğim aydınlatıcı olmuştur kendisi. İnci renginde, simsiz ama parlak ve ben burdayım diyen, güzel dağılan harika bir aydınlatıcı. Flormar ın indirimlerinde 15 tl ye düşüyor, kesinlikle bakın süslüler 

2 mayıs 2018 19:00

6. Böyle tabiri caizse yımış yımış bir dokusu var yüzüme bir türlü oturtamadığım için gözde ışık vermek için kullanıyorum sadece yanakta duruşunu sevmedim

2 mayıs 2018 19:13

7. İndirimle 20tl’ye dusmus olan aydinlatici.

Buyuk bir hevesle kostum flormara. Hani bunda sim yoktu :( ufak ufak var süslüler.

Eksilemenizin sebebi urunun ar-ge ve uretim kisminda yer almanizdir insallah. Bilgilendirici entry giriyoruz eksiyi basiyor haspam. 

4 mayıs 2018 14:04 4 mayıs 2018 19:01

4

8. Flormar’ın anneler günü indiriminden 20₺’ye aldığım aydınlatıcı. Bendeki rengi 01. Pembe alt tonlu, gümüş rengi. Burdaki yorumlara güvenip koşa koşa aldım ama içinde gerçekten minik minik simler var, bilginiz olsun. simli aydınlatıcı kullanmaktan hiç mi hiç hoşlanmayan beni bile rahatsız etmeyecek kadar minik minik. Aydınlatıcı seçimimdeki en büyük kriterim olan gözeneklerimi daha da belirginleştirmedi. Tek katta öyle ben burdayım diye çığlık atan aydınlatıcılardan değil, daha doğal bir duruşu var ama iki kat uygulandığında, gayet iyi ben burdayım diyebiliyor. Esmer tenliyseniz bir koyusunu da denemeden almayın derim. Bu rengi yüzünüzde fazla beyaz kalabilir. Kıvamı akışkan. Tüpten fazla fazla çıkıyor ne yazık ki. Yağlı bir his bırakmadı bende. Çok uzun süredir kullanmıyorum ama şimdilik sivilce, yağ butonu vs. yapmadı. Bir sorun yaşarsam girdimi editlerim. Uygulamayı biraz fazla kaçırdığımda dağıtma konusunda sorun yaşıyorum. Parmakla, süngerle, fırçayla denememe rağmen, her türlü şerit gibi kalıyor. Ama bir mercimek tanesi kadarını tüm yüzüme bölüştürdüğümde, çok doğal bir görüntü elde ettim. Daha parlak dursun istediğim zaman yine bu şekilde uygulayıp üstünden ikinci katı geçiyorum; kontrolü, dağıtması daha kolay oluyor. Bir kerede fazla fazla uygulayamıyorum yani. Normalde makyaj yaparken ellerimi bulaştırmayı pek sevmem, tercih etmem de ama sahiden en iyi parmakla dağıldı. Hem ışıltısını kaybetmedi, hem başlangıcı bitişi belli olmayacak şekilde, homojen dağıldı. Kalıcılığını beğendim. Yüzümde sekiz dokuz saat kadar kaldı, ilk sürdüğüm gibi parlamasa da hala duruyordu. Fondöten altına ya da fondötenle karıştırıp kullandığımda pek hoşuma gitmedi. Hem renk tonu gereği fondötenimin rengini açtı, hem de beklediğim ıslak bitiş efektini veremedi. Uzun bir süre biteceğini sanmıyorum. Dediğim gibi her makyajımda azıcık kullanıyorum ve ürün 25 ml. Standart fondötenler 30 ml, öyle düşünün. F/p olarak başarılı bulduğum nadir aydınlatıcılardan biridir. Minik simleri hariç ben de çok beğendim.

ilgili medya:
2
5 mayıs 2018 19:10 5 mayıs 2018 19:15

9. Gratisten aldığım 1 numaralı yardımcım.

Hiçbir abartısı yok ve simsiz, güzel bir aydınlatıcı, tavsiye ederim.

5 mayıs 2018 22:16

10. simli olan aydınlatıcıdır. lakin uygun fiyatlılar arasında en az simli olan diyebilirim.

6 mayıs 2018 10:16