yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (4)
  • medya (0)

  1. elimdeki kırılma önleyici ojeler bittikten sonra kendisine şans verdim. bunun öncesinde rimmel london nail nurse stronger nail ojesini kullanıyordum gayet memnundum. en azından tırnaklarımın kırılma kat kat ayrılma süresini uzatıyordu. fakat bu oje neredeyse hiçbir etki göstermedi. tırnaklarımın kırılma süresi yine eskiye döndü. bu nedenle artık top coat olarak kullanıyorum sadece. tam bir etkisiz eleman.

  ukte: (yazar: neveroddoreven)

  18 mart 2018 16:43

  2. bu ürünle ilgili çok ilginç bir şey var. kullanmaya başladığımdan beri tırnaklarım kat kat soyulmaya ve kırılmaya başladı. halbuki ben bunu "hazır tırnaklarım da güçlenmişken ilk defa bakım yapayım da destekleyeyim onu" diye düşünerek almıştım. almayın aldırmayın. kalyon bu işte gerçekten daha iyi. şimdi nasıl düzelticem bu tırnakları diye oturdum düşünüyorum

  18 mart 2018 17:08

  3. Bu ürünü kullanmadan önce kanyon vb. birkaç tane daha ucuz ürün denedim. En son bunu aldım üzerindeki vaatlere kanarak. Fakat sanki şeffaf ojenin üstündeki yazılarını değiştirdim satmışlar gibi bir hissiyat yaratıyor. Şeffaf ojenin verdiği temiz gözükme hissinden başka hiçbir özelliği yok

  16 mayıs 2018 13:43


  4. Ayda yılda bir uzayan ince tırnaklarımda işe yarayacağını ümit ederek aldım. Şimdilerde 4 yaşındaki yeğenimi oyalamak için tırnağına sürerek onu mutlu ediyorum:)

  26 şubat 2019 21:23

  3

  5. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve ben gerçekten çok memnun kaldım. Öyle ki diğer yorumları okuyunca acaba doğru ürün başlığına mı girdim diye kontrol etmem gerekti, önceki yorumlara çok şaşırdım.

  Benim tırnaklarım b12, folikasit ve keratin eksikliğinden kaynaklı sürekli kırılıyor, asla uzamıyor. 2 haftadır bu ürünü kullanıyorum ve az da olsa uzatmayı başardım. Ben memnunum üründen. Diğer girdiler beni çok şaşırttı. Umarım kullaaya devam edince bir sorunla karşılaşmam..

  12 mayıs 2019 09:43

  6. bu aralar tırnaklarım çok kırıldığı için aldım. umutluydum ama hiçbir faydasını göremedim. normal oje ile aynı şey sadece kat kat çılgınlar gibi sürebiliyorsunuz ama bir işe yaramıyor.

  13 mayıs 2019 01:09

  7. Açıkcası hiç beklentim olmadan sırf base coat olsun diye almıştım. Üzerine buradaki yorumları okuyunca iyice hevesim kaçmıştı kullanmak için. Ancak işe yaradığını hissediyorum. Kullandığım zaman ekstra bir koruma varmış gibi geliyor, hatta bir kaç kere kırılmaktan kurtardığına da inanıyorum.

  10 kasım 2019 12:29


  1

  8. fırnaklarım oldukça güçsüz yapıdalar ve özellikle bir kaç tırnağım kırılmaktan uzamıyor. açıkçası hiçbir yorum okumadan tamamen bir şans vermek istedim. bir şişem bitti ve sonuç fiyasko.herhangi bir şefaf cila aynı işlevi görür . ne tırnak güçlendirme ne kırılmayı önlemek gibi bir özelliğini görmedim. bu süreçte ojesiz gezmemeye tırnaklarımı güçlü tutmaya da çalıştım ve baktım aksine tırnaklarım daha da çok kırılıyor oje sürmeyi tamamen bıraktım. bir şişe bir şekilde bitti ama bir daha almam. belki vitamin takviyeleriyle tırnaklarımı güçlendirmek daha mantıklıdır.

  7 mart 2020 18:14

  9. tırnaklarım kullanmaya başladığımdan beri eskisine nazaran daha az kırılıyor. şu an ikinci şişeye başladım. memmnunum şimdilik.

  12 mart 2020 12:42

  5

  10. bu ürün flormarın kendi sitesindeki açıklamasında içeriğindeki kalsiyum ve proteinler sayesinde tırnaklarının eski güçlü yapısına dönmesine yardımcı olduğu, bu baz ile beslenen tırnakların nemlendikçe esnekliği de arttığının, böylelikle esnekliği artan tırnakların ise kırılması giderek azaldığını belirtmiş. kullanım talimatı olarak da bu bazın her gün veya gün aşırı tırnaklara uygulayabildiğini söylemiş.

  ben bu ürünü 2018 yılından beri kullanıyorum 3-4 ayda bir 2-3 hafta ara veriyorum. cidden çok memnunum. önerdiğim her arkadaşım memnun kaldı. tırnağını kırılmaktan uzatamayan arkadaşım bile güzel, uzun tırnaklara sahip oldu. ama diğer yorumları okuyunca acaba doğru ürün başlığında mıyım diye tereddüt yaşadım.

  ürünün yapısı şeffaf ve parlak bitişli. ama normal bir ciladan biraz daha koyu bir yapısı var. ben oje sürmeyeceğim zamanlar 2 kat, oje altına baz olarak kullanacağım zamanlarda ise 1 kat sürüyorum.

  benim için bu ürünün tek eksisi fiyatıdır. almaya başladığım zamanlarda indirimsiz hali 7 tl idi. şimdi indirimsiz fiyatı 25 tl ve nadiren indirime giriyor. girdiğinde de çok çabuk tükeniyor. indirimde denk gelen süslüler böyle bir ürün arayışındaysanız bence şans vermelisiniz.

  4 eylül 2021 09:34