5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. sivilcelerimin atağa kalktığı bahar mevsiminin tam da başında almıştım kendisini. sevil'deki kızlar çok bir methetmişti. ama gelin görün ki neredeyse hiç bir etkisi olmadı jel kıvamlı ürünü yüzünüze ince bir tabaka halinde sürüyorsunuz kurudukça buz mavisi bir renk alıyor. sonra yıkayarak temizliyorsunuz. fresh bir his bırakıyor.

28 şubat 2014 14:53

5

2. 2-3 hafta öne sevil parfümeriden lancome kil maskesi almak için gittim. yılbaşı indirimi olarak ikinci üründe %50 kampanyası vardı. ben de ihtiyacımı aldıktan sonra kızlara "hadi bana ihtiyacım olmayan ama kullanmaktan fayda sağlayacağım bi ürün önerin" dedim. şans eseri yılbaşı için 2 haftalığına şubede bulunan müşteri temsilcisi kadın bunu önerdi, "cildiniz yağlı, bundan çok fayda sağlarsınız" dedi.

kardeşim kimya mühendisliğinde okuyo içeriğini çektim yolladım, oldukça iddialı bi maske olduğunu söyleyince bi şans vermek istedim. haftada 2-3 yazıyor ama ben haftada 2-3 maske hakkımı bu, lancome kil ve siyah olmak üzere üç maskeye böldüğüm için bunu haftada bir kullandım.

bugün üçüncü kullanımımdan sonra gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki efsane bir maske..

derin bir siyah noktam vardı; ilk kullanımda onu olgunlaştırarak dışarı attı 0.o

üçüncü kullanımdan sonraki ilk işim sevil parfümeriyi arayıp kadına teşekkür etmek oldu. markayı tanımadığımdan çekinceyle yaklaşmıştım ve kadın bana ürünü kullandıktan sonra dr brant markasından vazgeçemeyeceğimi söylemişti ki kesinlikle diğer ürünlerine de şans vereceğim..

marka amerikadan ithal, sevil parfümeri getirtiyormuş ama dermoeczanemde de satılıyor.

(link: https://www.dermoeczanem.com/drbrandt-pores-no-more-vacuum-cleaner-30g buyrun link)

özetle;

*yüzeydeki siyah noktaları her kullanımda bir miktar temizliyor

*derin siyah noktaları olgunlaştırıp dışarı atılmalarını sağlıyor

*cildi matlaştırıp parlamayı engelliyor

*cilde nefes aldırıp temizlik hissi veriyor

3 ocak 20:50