yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (386)
  • medya (66)

  1. Artık kendini bozmuş satış sitesi. Satıcılar aliexpress ten aldıkları ürünleri satışa koymaya başladılar hep.

  Mesela aldığım bir kolyeyi gördüm sanırım 0,90 $ dı ya da öyle bir şey ama kesinlikle 1 $ dan azdı. Satıcı kolyeyi alıp da fotoğraflamamış hem aliexpress de ki fotoğrafı kullanmış. İşte bu kolyeyi 20 liraya satın aldığını gösterip 10 liraya satıyordu.

  Bir kere de decathlon da satılan çantalar var bir çoğunuz biliyorsunuzdur. 12-13 liraya satılan sırt çantaları. Newfeel markasına ait. İşte bu çanta 15 liraya satıldı ve bir çok kişi de talip oldu, satıldı mı diye sordular. Kardeşim o çantanın sıfırı zaten 13 lira.

  Tabi böyle aklı fikri çakallık olmayan satıcılar da var. Bir çok kişi yapıyor alışverişini. Bende üyeydim tabi atılmadan önce. Nedenini öğrenmemem için yönetimle uzun bir mailleşmemiz oldu. En sonunda neden olarak sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmışım profilimi twitter ve instagram dan bahsedildi yanılmıyorsam ki sadece süslü de paylaşmıştım takas başlığında. Ama bence yukarıda yazdığım kolye olayında yorum yazmıştım kolyeye büyük ihtimal ondan rahatsız oldular.

  25 ağustos 2015 14:20

  2. Başlangıçta dolabima ne de iyi gelir diye dusunerek uye oldugum sitedir. Lakin ihtiyaci olan o kadar insan varken nedir bu para sevdası diyip elimin tersiyle ittim süslüler. Ama öğrenciler için felan iyi bi olaydır kanımca.

  31 aralık 2015 00:52

  3. iphonelar için olan app'ini çok beğendim. Çoğu sitenin app i çok karmaşık oluyor ve istediğimizi yapamıyoruz. Dün indirdim çok memnun kaldım.

  12 ocak 2016 16:49


  4. Ticarette ölücü diye tabir edilen tiplerin çokça bulunduğu ikinci el alışveriş sitesi. 110 liralik sıfır gibi ürünü 20 liraya satiyorsun 15 lira yapip kargoyu da karşılar mısın diyor. Zaten kesinti %20. Üzerine dolabın geri kalanını hediye edeyim istersen canım

  13 şubat 2016 17:35 24 şubat 2016 11:52

  5. Özellikle annem zamanında baya iyi şeyler almış ama birkaçını "artık kullanmıyorum almışım öyle" diyerek satışa çıkarttığımız yer. Bence fikir gayet güzel, biz kullanmıyoruz başkaları neden kullanmasın dimi.

  https://www.gardrops.com/ceceero

  14 şubat 2016 15:15

  6. Sadeleşmeye giderken epey bir zayıflattım dolabimi. İşe yaramaz şeyleri çöpe atarken kıyamadıklarımı da buraya koydum. Makyaj ve takıda var bolca.

  Bu da linkim

  https://www.gardrops.com/sinny

  23 şubat 2016 21:03

  7. Bu yorumlardan habersiz yüklediğim , aşırı zamanımı aldığı için sildiğim uygulama. İnternet üzerinden bu tarz alışveriş takas vs lere güvenmeyen bir insan olarak beni bile alsam mı diye düşündürdü. Ama tabiki almadım sanırım bir şeyleri denemeden alamıyorum yada vs vs bahane mi yok. Orda dikkatimi çeken kişilerin gardroplarında nasıl bu kadar çok ürün var ve hepsini o kadar canla başla yükleyip açıklayıp farklı kişilere tek tek göndermek için nasıl yürekleri var. Ayrıca insanların bu kadar kıyafetlerinin olmasını da kıskandım süslüler. Bizim evde beğenmiyorsan kardeşine ver mantalitesi olduğu için yada annem eskiyen her kıyafeti yoksul insanlara verdiği için hiç bu kadar eşyam olmadı dertlendim be.Sonuç olarak aktif ,kullananı bol alışverişi bol bir uygulama olmuş çok da güzel olmuş.

  24 şubat 2016 00:03 24 şubat 2016 00:05


  8. bu zamana kadar nasıl keşfetmedim bilmiyorum. (link: )ben de yeni başladım ^.^ (link: http://https://www.gardrops.com/sonemn )

  25 şubat 2016 00:11

  9. Geçenlerde IOS için app çıkartan 2.el alışveriş sitesi.

  25 şubat 2016 22:32

  10. güvenilirliği hakkında şüphelerimin olduğu, ikinci el ya da sıfır kıyafetlerin ve aksesuarların satıldığı-takas edildiği sitedir.

  geçenlerde üye oldum bu siteye bakayım bi neler var? neler yok? ürün alımlarından hangi bilgiler gerekli diye. ürünleri incelerken yorumları da okudum, özellikle satılmış ürünlere, satın alan kişinin yaptığı yorumları referans edindim kendime. vardığım sonuca göre ise şunu rahatlıkla söyleyebilirim, bu siteden alışveriş yapacağımı sanmıyorum, insanlarla birebir diyalog halinde alışveriş yapmak zor iş azizim.(gizlinot: özellikle karşınızda şikayet edebileceğiniz,iade edip yerine yeni ürün alabileceğiniz bir mağaza yoksa)

  26 şubat 2016 21:30