yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (128)
  • oylar (81)
  • medya (3)

  1. İlk şule karaok'un favorilerinde gördüm merak ettim ama kendisine pek güvenmediğim için koşup almadım. Daha sonra ece targıt'ın da favorilerinde görünce denemek istedim. Gratis'ten 11₺ gibi bir fiyata aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Bendeki saf&temiz olan versiyonu. Birçok seçeneği vardı ama bunu tercih ettim ve iyi ki almışım diyorum. Havaların ısınmaya başladığı şu günlerde gün içinde koltuk altımdaki ıslaklık minimumdu, koku zaten 0. Duştan yeni çıkmış gibiydi kokum. Deodorant şeklindeki ürünleri genelde pek tercih etmiyorum, stik kullanıyorum. Ama bu ürün önyargılarımı yıktı. İhtiyacı olanlar bi denemeli diyorum.

  5 mayıs 2017 01:12

  2. Bütün çeşitlerinde alüminyum ihtiva ettiği için malesef kullanamağım bir deodorant. Oysa çok merak ediyordum. Umarım yakında alüminyumsuz olanlardan da çıkartırlar.

  edit: bir süslümüz mesaj attı sağolsun alüminyumsuz olanı da varmış. bir daha denk gelirsem alacağım eğer denildiği gibi alüminyumsuz olanını bulursam :)

  Edithpiaf: bugün migrosa gittim malum indirim zamanı, bu deolara da göz gezdirdim ancak malesef bütün çeşitlerinde alüminyum var. Bakın alüminyum diyorum alkol demiyorum ikisi farklı şeyler. Bana mavi kapaklı olanının alüminyumsuz olduğu söylendi ama navi kapaklı olanı alkolsüz; alüminyumsuz değil. Neyse rexona musk'la yola devam o halde, garnier'den bana ekmek çıkmadı -_-

  7 mayıs 2017 19:20 9 mayıs 2017 14:17

  3. Roll-on formunu kullanıyorum, mavi olanı. İşini görüyor tamam ama bunu bir süre kullandıktan sonra koltukaltım cayır cayır yandı ve hatır huturkaşınma ihtiyacı duydum.

  Uzun süre amway deodorant kullandım, adını hatırlayamadığım yabancı bir deodorant kullandım, bundan önce loccitane roll-on kullanıyodum, onlarda böyle bir şey yaşamadım ve terlemek allahın emri, koku da yapmıyorlardı.

  Garnier bence genel olarak kalitesiz bir marka ve bu ürünle de beni şaşırtmadı, bir daha sanmıyorum alacağımı.

  15 temmuz 2017 23:38

  4. Ultra kuru sprey olanını kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Ter kokusunu ve terlemeyi kesinlikle önlemiyor ve koltuk altında beyaz bi tabaka bırakıyor, bu da tişörtlerde leke yapıyor. Şişe tasarımı falan çok hoş da naynnnn!! kullanmaya değmez.

  19 ağustos 2017 20:21 23 mart 2018 17:48

  5. Yeni çıkan sprey deodorantlarından yeşil ambalajlı olanını kullanmaya başladım. Yüksek ısı değişikliklerine karşı (45 dereceye kadar) 72 saat koruma vaadi var. Bu vaadini gerçekten de yerine getiriyor diyebilirim. Kıyafetlere iz bırakmıyor. Alkol içermiyor ama aliminyum içeriyor maalesef. Çok sıcak yaz günlerinde aliminyumsuz deodorantların hiç etki etmediğini görünce bunu almak durumunda kaldım. 150 ml'lik spreyli bir şişesi var ve indirimde 10 lira gibi bir fiyata aldım. Uzun vaadede aliminyum içerdiğinden dolayı kullanmayabilirim ama yine de bu yaz günlerini sıfır ter kokusuyla atlatmamı sağladığı için beğendim.

  15 eylül 2017 17:33

  6. Yeşil olanı gerçekten kupkuru yapıyor ve terlemeyi çok iyi önlüyor. Yaz başından beri kullanıyorum yaz için çok memnunum ama o kadar kurutuyor ki uzun vadede ter bezlerine zarar verebileceğini  düşünüyorum bu nedenle elimdeki kutu bittiğinde yaza kadar vedalaşacağız gibi duruyor 

  24 eylül 2017 02:13

  7. Dove dışında hiçbir deodorantla anlaşamazken iyi ki çıktı seçenek oldu diye sevindiğim ürün. Çok iyi koruyor. Hiç ter kokusu olmuyor bende ertesi günki duşa kadar. Kendi kokusu da hoş ve hafif. Alüminyumsuz olanı da mevcut

  15 aralık 2017 22:04

  8. Benim tercih ettiğim (link: https://lh4.googleusercontent.com/proxy/O8LIqPWOgnsXyU3fc6kSsmfJ0307k6hv1Ds1IsGXwB30nlxg4wWp_g2R5q246_CRySooN8yC3MwRXPbFR_TMsuagORgv6fBa52B2miX3HRgs4UZXbqtcGSyttooGkEfnr59CAmmhISZNUlCdtXJSnP4Xqx18zuFIzkv6Pk-fukGGrQ=w275-h360-nc Termal koruma) olan sprey deodorantı.

  Vaadi 45 derece sıcaklığa kadar yüksek ısı değişikliği etkisine karşı dayanaklı olmasi, doğal ıslaklık emici mineral bulundurmasi ve 72 saat aralıksız koruma sağlaması.

  Yalan!!!

  Gerçekten rezalet bir ürün. Hani bu kadar iddalı vaadlerde bulunmasalardı muhtemelen rezalet demezdim ama vaaddettiği hiçbir şeyi yapmıyor. Benim için 72 saat koruma sağlaması zaten imkansız böyle bir şey beklemiyorumda çünkü zaten her gün duş alan biriyim. Beni 2 saat bile idare etmiyor hiç sürmemişim gibi bir etkisi var, kuru tutma falan zaten hiç yok.

  Vooaa garnier yeni bir teknoloji geliştirmiş diye hemen atladım ama fos çıktı.

  Bu ürünü almak isteyenlere tavsiyem: "Almayın."

  8 şubat 2018 10:43 20 ekim 2018 21:49

  9. Watsonsta yılın ürünü adayı olan deodorant. Bende fazlasıyla memnunum üründen.

  10 şubat 2018 21:18

  10. İndirimdeyken 7 tl 'ye sahip olacağınız bir deodarant! Hep görürüz etiketlerde 48 saat korumalı vs vs. bu ürün grubunda bu kelimenin anlamını yaşıyorsunuz. sabah kullanıp yanınıza almaya gerek bile duymadan tüm gününüzü koşuşturmacalı geçirip ve hiç bir rahatsızlık, koku,ter hissetmeden günü sonlandırıyorsunuz. Hakkını veren deodarant net.

  9 mart 2018 14:51