sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (7)
 • medya (0)

1. (bkz: bunu bilen liseli değildir) Ahhh Semra kaynana neler çektirdin Ata'yla Sinem'e. Bir nesil senin yüzünden kaynana trajedisi yaşıyor be kadın! Ne olurdu şu çocukların evlenmesine izin versen çatlak kadın!

Bilmeyen arkadaşlarımız için anlatıyorum, varsa yanlışlarımı (ya da daha da detaylandırmak isteyen varsa) benden büyük ablalarım düzeltsin: zamanında show tvde gelinim olur musun diye bir yarışma vardı. Ata ve sinem evlenmek isteyen iki genç, meşhur semra da bu evliliğe karşı çıkan kaynanaydı. Rahmetli Ata da pısırıktı annesinin sözünden çıkmazdı falan. Bunlar evlenemediler, Ata otel odasında overdose uyuşturucudan ölü bulundu, böyle böyle kapandı gitti bu defter. Ayrıntılı bilgiler için (link: http://m.posta.com.tr/gelinim-olur-musun-unluleri-simdi-ne-yapiyor-fotograflihaberi-255435 tık)

İzlerken o aklımla bile eğlenirdim yalnız, annem teyzemler falan hep sinirlenirlerdi semraya; keşke ülkece en büyük derdimizin sinemle ata olduğu günlere dönebilsek.

ukte: (yazar: vanilladreams)

11 aralık 2017 02:15 11 aralık 2017 02:17

2. yıllar sonra aklımda sadece (link:https://youtube.com/watch?v=qeBCeWlo4bM daldan dala ) kısmı kalmış olan program. hoş hiç kalmasa daha iyi olurdu ya neyse işte.

11 aralık 2017 02:31

3. aklımda erkeklere asla güven olmayacağını açıkça gösteren program olarak kalmıştır. şimdi başlıyorum.

bu semra kaynana ata-sinem aşkı zamanında olan programda ilk 2-3 haftada elenen bir kız vadı adı şale. bir de çıkmadan flörtleştiği topalak yüzlü bi çocuk var. adını unuttum ama çünkü şale'mi mutsuz etti.

neyse bu kız olayın ilk zamanlarında elendi. bu çocuk nasıl mutszu şalem de şalem. şalemi gönderdiniz falan diye yerden yere yatıyor. kaynana olan kadın da öyle ah gelinim vah gelinim gidiyor. sonra birkaç hafta mı geçti ne kaynanalar toplanıp elenen gelinlerden birini eve çağıracaklardı. tabii ki herkes şale'yi söyledi. çünkü topalak mutsuz, depresyonda.

o gece geldi, çocuk elleriyle pasta yaptı. üstüne şekerlerde ş harfi yaptı. kameranın önünde şalem geliyor şalem geliyor diye dans edecek. açıklandı şale eve döndüüüüü.

sonra noldu??? topalak 1 hafta geçti geçmedi ay ben sinem'e aşık mışım ya kız meğersem diye şale'yi ortada bıraktı!!!!!! abv senin topalak suratlı!

bu programın bende bu nedenle derin yaraları vardır afsadas.

11 aralık 2017 11:05

4. ya adını okuyunca gülme krizlerine giriyorum, gerçekten vardı bu. gelinim olur musun ne, şu soruyu bir durup düşünmek lazım ya. sorunun kendisi absürd, kayınvalide elinde beşibiryerde ile diz çöküp geline teklifte bulunuyor sanki. birincisi bence hiçbir gelin robot değildir, ikincisi de bu. trajikomedi.

13 aralık 2017 17:28

5. A a a a aşıkım remixini dinleyip durduğumuz karanlık bir döneme ait program. Semra kaynana ise hem haklı hem haksızdır gözümde. Kendi aile yapısına uygun gelin istemekte haklı ama bunu ifade ediş şekli evlerden ırak bir insandı. Çok geçimsizdi çok. Son izlediğim reality program buydu sanırım. Ha yok bir de yemekteyiz var onu unutmak olmaz.

13 aralık 2017 17:34

6. Akışta başlığı görünce şok oldum. Çünkü bugün aynen böyle bir teklif aldım ahahahha show must go on bebekler :d

Karşıdan karşıya geçmeye çalışan, abartmıyorum 1.40 boyunda, çok yaşlı bir teyze (gizlinot: sonradan öğrendim ki 81 yaşında ) vardı ve yardım ettim. Otobüs şöforlerinin görüş alanına giremiyo ya öyle bir küçüklük hayal edin :d Çok da şirin bir şey yumuş yumuş. Biraz sohbet de ettik ayaküstü.

“Benim fransa’da torunum var. Kimseleri beğenmem, ama seni hem beğendim hem sevdim. Numaranı versene bana.” Dedi gül yüzlüm ahahahhhahsh. Teyze dedim ben daha küçüğüm. Okuyom ben okuyom ahahahahh :d e olsun orda okursun dedi ahahaha ya bu olayı 10 yıl unutamıycam hala gülüyorum :d

anaaaa böyle bir şey olabilir mi ya. bana yardım ettiğin için level atladın ve torunumla evlenmeye hak kazandın falan ahahjs

Bu arada fransa diyince 2 saniyelik bi tereddüt oldu, yalan yok ahahahah (gizlinot: lan ? ) (gizlinot: allahım olabilir mi ki böyle bi şey ? ) (gizlinot: lütfen olsun çünkü ahhahsjkwjd )

13 aralık 2017 19:07

7. sevgilimin annesinden beklediğim sorudur (gizlinot: hahhaha)

semra seni hatırlıyoruz unutmadık hala kalbimizdesin (gizlinot: keşke unutsak sizleri hfsdfsdf)

14 aralık 2017 03:36